Перейти до змісту

Old School/стара школа


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі викладати фільми які вважаються "класикою жанру"!

почну мабуть.

Фільм жахів Левіафан/Leviathan (1989) DVDRip

IMG118-1224229637.jpg

Название: Левиафан / Leviathan Год выхода:1989 Жанр:Фантастика Студия:MGM Режиссер: Джордж Пан Косматос /George Pan Cosmatos В ролях:Питер Уэллер /Peter Weller/, Аманда Пэйс /Amanda Pays/, Ричард Кренна /Richard Crenna/, Мег Фостер /Meg Foster/, Дэниэл Стерн /Daniel Stern/, Эрни Хадсон /Ernie Hudson Длительность:98 мин Перевод:Профессиональный

Размер файла: 700 Мб

в свій час він справив неабияке враження на мене. Та й досі із жахів, він мабуть таки гарно тримається!

Заллю на фтп згодом. Інші бажаючі - можуть прийти із болванкою або вінтом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки. Є безліч фільмів, що одразу стають класикою, на то вона і Стара Школа!

Якщо зараз вийде "Парк Юрського періоду 4" режисером якого виступить Карпентер чи Спілбеог він автоматом стане класикою...

Так вже історично склалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG2366-1224853339.jpg

Двенадцать разгневанных мужчин / 12 Angry Men

Год выпуска: 1957

Страна: США

Жанр: драма

Продолжительность: 96 мин

Режиссер: Сидни Люмет

В ролях: Мартин Балсам

Джон Фидлер

Ли Дж. Кобб

И.Г. Маршалл

Джек Клагман

Эд Биннс

Джек Уорден

Генри Фонда

Джозеф Суини

Эд Бегли

Описание: Юношу обвиняют в убийстве собственного отца, ему грозит электрический стул. Двенадцать присяжных собираются чтобы вынести вердикт: виновен или нет.

С начала заседания почти все склонились к тому, что виновен, и лишь только один из двенадцати позволил себе усомниться. Счет голосов присяжных по принципу «виновен - невиновен» был 11:1. К концу собрания мнения судей кардинально изменились...

Михалков зі своїм рімейком дитина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Стоишь не берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря.

И веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась.

И губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой ...

Достучаться до небес/Knocking on Heaven's door (1997) DVDRip

IMG118-1224367339.jpg

Я навіть не стану описувати про що фільм і.т.д. фільм із розряду must see.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки. Є безліч фільмів, що одразу стають класикою, на то вона і Стара Школа!

Якщо зараз вийде "Парк Юрського періоду 4" режисером якого виступить Карпентер чи Спілбеог він автоматом стане класикою...

Так вже історично склалося.

хто б його не знімав для мене це шлак. до того ж ім"я режиссера у титрах чи відомі рильця у кадрі для мене це не гарант вдалого результату. проколи бувають у всіх маестро, а шедеври так само і у маловідомих режисерів. для мене класика - це якісна картина, яка здатна викликати емоції, певні почуття, що залишають по собі слід і потім хочеться пережити це знову і знову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навів банальний приклад - зрозумілий більшості. Кожен для себе сам пріоритети розставляє та кумирів обирає.

взагалі то саме поняття "Стара школа" - повинне було бути зрозумілим усім шанувальникам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним із класиків світової кінорежисури вважається Емір Кустуріца.

Вчора в друга взяв диск із його фільмами:

- ЗАВЕТ

- ВРЕМЯ ЦЫГАН (5 серій)

- ПОМНИШЬ ЛИ ТЫ ДОЛЛИ БЕЛЛ?

- АРИЗОНСКАЯ МЕЧТА

- КАФЕ "ТИТАНИК"

- НЕВЕСТЫ ПРИХОДЯТ

- ЧЁРНАЯ КОШКА, БЕЛЫЙ КОТ

- ПАПА В КОМАНДИРОВКЕ

- АНДЕРГРАУНД

- ЖИЗНЬ КАК ЧУДО

- ИСТОРИИ НА СУПЕР 8

- ВДОВА С ОСТРОВА САН-ПЬЕР

Особисто я бачив лише кілька фільмів із цього переліку, тому хочу переглянути ще кілька щоб більше познайомитись із творчістю цієї людини. Для всіх бажаючих кого теж зацікавив вищезгаданий творчий доробок можу викласти на ФТП. Для підмережі 10.37 можемо влаштувати обмін напряму, пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав вчора фыльм "Рука качающая колыбель". Трилер - дуже сильний, хто не пам'ятає варто освіжити пам'ять. а хто не бачив - раджу подивитися.

Ще дуже шикарний трилер "Одинокая белая женщина" - сильнючий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...