Перейти до змісту

Пасхальный огонь


foxx77

Рекомендовані повідомлення

вклякали на коліна і просили у Бога терпіння і сили духу

вооот. ти мислиш в правильному напрямку. :_40:

для того, щоб попросити в Бога сили духу їм всього цього театру з батюшками нетреба було. хочеш з Богом "порозмовляти" - розмовляй, а цирк на дроті, то для антуражу, для того, щоб церковники могли щось з того мати.

Якби Бога не було - його довелось би придумати

не путай Бога і церкву. це дві різні і мало чим пов"язані речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
Наскільки я обізнаний в хімії, то сучасне "відкриття" речовини означає опис його властивостей, станів і способу отримання.

Провильно - способу отримання. Коли китайці відкрили порох, то після них його ніхто не відкривав.

До чого ми прийшли

Ми прийшли до того що можем переміщатись швидше ніж звук, підійматись в повітря, опускатись на дно океану, літати в космос. І якщо це вже було зроблено до нас, то не треба думати що без чуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того, щоб попросити в Бога сили духу їм всього цього театру з батюшками нетреба було. хочеш з Богом "порозмовляти" - розмовляй, а цирк на дроті, то для антуражу, для того, щоб церковники могли

не путай Бога і церкву. це дві різні і мало чим пов"язані речі.

Але Церква об’єднує, як і об’єднує духовно спільна молитва.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провильно - способу отримання. Коли китайці відкрили порох, то після них його ніхто не відкривав.

так, але неодноразово відбувались втрати відкриттів. ну винайшли речовину, потім спосіб її добування втратився (таке часто було, особливо до винайдення надійних носіїв інформації). Часто зустрічається "вдруге було відкрито, ітд."

Ми прийшли до того що можем переміщатись швидше ніж звук, підійматись в повітря, опускатись на дно океану, літати в космос. І якщо це вже було зроблено до нас, то не треба думати що без чуда.

погодь, погодь... якби зараз хтось полетів без підручних засобів - це було б чудо. а те що було колись, доволі спірне, оскільки навіть близьку історію коверкають так, що мама не горюй, а 1000-2000 років це взагалі вилами по воді писано.

Але Церква об’єднує, як і об’єднує духовно спільна молитва

ну об"єднує, а ще об"єднує кружок авіамоделювання, та і велоспорт об"єднує... але чомусь церква вимагає до себе особливого ставлення :_40: саме до себе, як організації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну об"єднує, а ще об"єднує кружок авіамоделювання, та і велоспорт об"єднує... але чомусь церква вимагає до себе особливого ставлення :_40: саме до себе, як організації.

Кругом є свої вимоги. і в кружку авіамоделювання, і у лісапедістів. Але головне не те що вони вимагають, а те, як ти до того ставишся.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кругом є свої вимоги.

так, але церква ставить себе вище всього іншого, причому всіляко намагається закріпити свій статус.

Самхейн, я зрозумів твою думку - краще шось, хоч і з проколами, ніж взагалі нічого.

ЗІ здається мені, ми відхилились від основної теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, але неодноразово відбувались втрати відкриттів. ну винайшли речовину, потім спосіб її добування втратився (таке часто було, особливо до винайдення надійних носіїв інформації). Часто зустрічається "вдруге було відкрито, ітд."

Це здогадки. Здогадки не можуть бути сприйняті як факти для спростування якогось явища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це здогадки. Здогадки не можуть бути сприйняті як факти для спростування якогось явища

Які здогадки?

ось тобі типовий приклад:

Характерным примером служит булатная сталь. Древнеиндийские мастера выплавляли ее еще за 13 веков до н.э., но потом секрет был утрачен. Позднее булатные клинки изготавливали в Персии, Сирии, Египте, а в середине века — в Дамаске, но вновь с течением времени технология была утеряна. И только в середине прошлого века русский металлург П.П. Аносов раскрыл этот секрет, что позволило воспроизводить уникальные изделия из булатной стали.

тепер ти будеш нівелювати весь булат до середини 20 століття :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які здогадки?

Самі справжні здогадки - поєдняння двох різних подій і явищ з підключенням уяви і припущення.

Навіщо клеїти втрачені секрети булатної сталі до бензолу і сірчаної кислоти?

В тебе є якісь факти, що благодатний вогонь добувається зараньо підготовленими предметами, які були підвержені хімічній обробці? Якщо так - викладуй. Якщо ні - то всі пости що ти написав це здогадки, навіть не твої.

На якій основі ти хочеш спростувати явище пасхального вогню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах, да можна ще звинуватити патріархів в розумінні секрету отримання плазми. Також світиться і не обпалює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поєдняння двох різних подій і явищ з підключенням уяви і припущення

пообережніше з словами, перехід на особистості - признак нестачі вагомих аргументів.

Навіщо клеїти втрачені секрети булатної сталі до бензолу і сірчаної кислоти?

булатна сталь наведена як приклад втрати і відкриття певних знань, причому неодноразово (почитай пости вище - здогадаєшся навішо цей приклад приведений)

В тебе є якісь факти, що благодатний вогонь добувається зараньо підготовленими предметами, які були підвержені хімічній обробці? Якщо так - викладуй. Якщо ні - то всі пости що ти написав це здогадки, навіть не твої.

мої вони чи не мої, яке це має значення? знову переходиш на особистості???

Що саме мішають в тій церкві без аналізу ніхто не скаже...

отримати свічки, поставити камери в потрібних місцях ніхто не дасть, тому довести свою правоту, ні я, ні товариш церковник не зможемо. Є метод отримання, який відповідає потрібному результату, НЕМА людей які по собі той вогонь розмазували, НЕМА самого вогню для найпростішого досліду. Далі сперечатись не бачу сенсу.

ЗІ де свічка яка не опалює, що запалена на паску? - нема. То про що ми сперечаємось???

Ах, да можна ще звинуватити патріархів в розумінні секрету отримання плазми. Також світиться і не обпалює.

гг, ти хоть сам то зрозумів що написав і яким воно боком до теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попи жлоби не мають бажання відкрити "секрет". І це цілком зрозуміло. Дивує мене тільки те що дехто з форумчан виключає мозок і включає фанатизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі сперечатись не бачу сенсу.

ЗІ де свічка яка не опалює, що запалена на паску? - нема. То про що ми сперечаємось???

Ось з цього треба було і починати.

Я ще раз повторюю я ніде не навів аргументів в захист пасхального вогню. Але надана вище критика ні в тин ні в ворота. Вже легше звинуватити у тому, що сірники десь заховані. Ніж в якісь секрети, які відомі тільки ерусалимськім патріархам більше як 1500 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах, да можна ще звинуватити патріархів в розумінні секрету отримання плазми. Також світиться і не обпалює.

гг, ти хоть сам то зрозумів що написав і яким воно боком до теми?

Неуважно читаеш.

По свидетельствам очевидцев, перед схождением Благодатного огня храм начинают озарять яркие вспышки, тут и там проскакивают маленькие молнии. При замедленной съемке хорошо видно, что они исходят из разных мест храма - от иконы, висящей над Кувуклией, от купола Храма, от окон и из других мест, и заливают все вокруг ярким светом. Мгновение спустя весь храм оказывается опоясанным молниями и бликами, которые змеятся по его стенам и колоннам вниз, как бы стекают к подножию храма и растекаются по площади среди паломников. Одновременно с этим у стоящих в храме и на площади загораются свечи, сами зажигаются лампады, находящиеся по бокам Кувуклии, затем начинает сиять и сама Кувуклия, а из отверстия в куполе Храма на Гроб с неба опускается вертикальный широкий столб света. В это же время двери пещеры открываются и выходит православный патриарх, который благословляет собравшихся и раздает Благодатный огонь.

Ці спалахі світла зафіксовані навіть на відеоносіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримати свічки, поставити камери в потрібних місцях ніхто не дасть, тому довести свою правоту, ні я, ні товариш церковник не зможемо. Є метод отримання, який відповідає потрібному результату, НЕМА людей які по собі той вогонь розмазували, НЕМА самого вогню для найпростішого досліду. Далі сперечатись не бачу сенсу.

Як же ти мало знаеш про те що спориш

http://www.holyfire.org/video_3miracle.htm

Фото і відео:

http://www.holyfire.org/video.htm

http://video.mail.ru/mail/bro55/orthodox/1390.html

Сам всього не дивився. Хто може прошу викладіть на FTP.

P.S. Тнпер я навів матеріали на захист благодатного вогню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ти мало знаеш про те що спориш

http://www.holyfire.org/video_3miracle.htm

Фото і відео:

http://www.holyfire.org/video.htm

Сам всього не дивився. Хто може прошу викладіть на FTP.

зверхність до опонента, тебе явно не красить - нема чим крити :)

м-да, я мав наувазі камери в Кувуклії. (доречі, ніде нема внятно зазнятого процесу, кругом якісь обривки)

на рахунок вмивання вогнем - давайте вогонь, я спробую вмитись.

ЗІ з записів сподобалось:

Колонна из которой вышел Благодатный Огонь.

при пожарі ж вроді трісла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при пожарі ж вроді трісла :)

Ти гасив? Знову свою версыю висуваеш.

Це ж яке вогнице треба було розпалити, щоб трыснула кам*яна (мраморна) колона?

http://www.google.com.ua/search?hl=ru&...D0%BA&meta=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти гасив? Знову свою версыю висуваеш.

вибачай, але ти читав статтю з вікіпедії, на яку є ссилка вище?

Утверждают, что в храме даже никогда небыло пожара, что не соответствует действительности. Пожары случались регулярно, последний крупный пожар произошёл в 1808 году, когда храм был полностью уничтожен, за исключением фрагментов стен и фундамента. В том виде в котором мы знаем храм сегодня, он был восстановлен лишь в 1870-х годах. Кувуклия, полностью уничтоженная пожаром тоже создана в тот период. Также была заменена плита на которую по преданию было возложено тело Христа. Колонна, расколотая у основания, которую часто приводят в качестве свидетельства схождения Благодатного огня на самом деле свидетельство последнего пожара произошедшего в начале 19 века.(Из-за высокой температуры колонна раскололась) Это прекрасно отражено в отчёте о последствиях пожара арх. Антонио Барлуцци.
Це ж яке вогнице треба було розпалити, щоб трыснула кам*яна (мраморна) колона?

http://www.google.com.ua/search?hl=ru&...D0%BA&meta=

а ти спробуй розпечений мармуровий камін облити водою - будеш неприємно здивований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
на рахунок вмивання вогнем - давайте вогонь, я спробую вмитись.

Він не обпалює лише кілька перших хвилин:lol: Тому перевірити можна безпосередньо там.

А привозять його що Пасхи і до нас. Спецрейсом. Інколи навіть встигають під час всенічної служби. Минулого року в собор під кінець службт встигли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як, доречі, церковники пояснюють опалимість неопалимого вогню?

Неопалимисть це більше до неопалимої купини відноситься. Пасхальний вогонь називають "благодатним". Взагалі ніколи не зустрічала його назву як неопалимий вогонь:)

Благодатний вогонь має це як тимчасову властивість, але аж ніяк як не назву що його характеризує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не треба чіплятись до слів. Чудо в цьому вогні:

1 сходить нізвідки

2 не спалює те до чого торкається (звідси я його і назвав неопалимим)

Якщо питання не так буде різати слух, то я його повторю - як церковники пояснюють те, що благодатний вогонь починає палити речі, до яких торкється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ні-ні:) Я не чіпляюся до слів. Просто висловилась трішки не так.

Взагалі ніколи не чула пояснення цього чуда з вуст черковних служителів.

Мені здається що він наділений такими властивістю не обпалювати лише на кілька хвилин,щоб люди переконалися що вогонь не земного походження. Адже потім він стає як і звичайний вогонь. А якби він не обпалюваав завжди то це б з часом стало нормаю, і ніхто б чудом таке його проявлення не вважав. Але це лише моє припущення.

Якщо буду мати можливість то обов"язково спитаю про пасхальний вогонь у священника:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Цікаво як вони взнали, що статуйка п"є молоко? регулярно підносили ложку чи шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...