Перейти до змісту

Потрібна порада


Рекомендовані повідомлення

Комп не бачіть,в ноутбуці все ок.Штучка така SAMSUNG MP0402H USB Device.Флешкі бачіть.Драйверів не найшов.

Комп ОС ХР(пак2)

MB ASUS A7V600-X (KT600,Socket A,SATA,SC6ch,4xUSB2

CPU AMD Athlon XP 2000+ "Thoroughbred"

DDR RAM 512Mb NCP PC3200

VC Inno3D Tornado GeForсe FX5200 128Mb DDR AGP8x T

Поможіте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте удалить хост USB концентратору с помощью диспетчера устройств.

Это должно силу XP для повторного обнаружения, и мы надеемся установить правильный драйвер для вашего USB-порт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо відразу щось удаляти, відкручувати чи модернізовувати.

Флешки бачить? Значить порти УСБ працюють. І не в дровах справа.

То spqr.

Як саме небачить?

Пише що невідомий пристрій чи взагалі нічого?

Більше інформації плз.

Бо можливий банальний варіант - невистачає живлення по УСБ. От сабж і нестартує.

ПС

Підключаєш сабж до порта УСБ виведеного шлейфом на корпус чи на платі з тилу?

Якщо варіант перший, то спробуй варіант 2. Інколи проходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30

Не бачіть нічого від разу,пробував "установка оборудования" тоже нічого не бачіть.Підключаю до порта USB з заду компа через удленитель.Ще така інфа може до цього відноситься.Розпаковував з флешкі архівовану іграшку (2.9 г розпакована 4.3) комп видав помилку мало місця,хоча вільно 10г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30

Не бачіть нічого від разу,пробував "установка оборудования" тоже нічого не бачіть.Підключаю до порта USB з заду компа через удленитель.Ще така інфа може до цього відноситься.Розпаковував з флешкі архівовану іграшку (2.9 г розпакована 4.3) комп видав помилку мало місця,хоча вільно 10г.

Глянь в ПМ. Там моя аська.

Першу пораду дав там же.

А далі будемо плясати.

Крім проблеми з цацкою більше ніяких? :)

Сабж гарантовано працює на інших компах? З флешносіями ніяких проблем? З принтерами, сканерами підімкненими до УСБ?

Зроби те що просив без сабжа і з оним (щоб глянути чи напругу просаджує). Заміряй напругу на БЖ.

Справа в тім що при старті сабж споживає до 5Вт, а вже в вході роботи 2,5Вт. Він може просто нестартанути. Таке на старих мамах траплялося.

При підключці прислухайся чи старається він стартувати чи ні, горять якісь індикатори чи ні.

Опиши послідовність своїх дій, а то " і чого це машина незаводиться? А мо в неї нафти нема, а мо двигуна сперли" :)

Більше інфи. До речі аналогічні питання вже розглядалися в інеті.

ПС

Дивись незакороти по живленню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індекатор горить при включенні.Попитаюсь розжитись тестером,у сестри на роботі на ПК без проблем,в мене на ноуті теж.Просто на ноуті полетів двд-рв,от і маюсь на старому компі(якій в мене замість тв :) )Підсідає відать "старічок" 4 роки як ні як.Якщо з тестером не вийде то лізти туди не буду,якось переживу,мороки багато.А на разі подякував,на 95% відсотків впевнений що це невистачає живлення по УСБ.Принтер,флешкі все працює.

Штучка ця конечно не погана,шустра :) На на ній якщо не помиляюсь можна інстальовані проги таскать,40г то вам не шуткі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам схожим користуюсь.

Досить зручно, ціна-ємність оптимальна, ремонтопридатність вище ніж у флешки, можливість модернізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я правда використовув тільки для перенесення файлів,треба прогі якісь поставити попробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...