Перейти до змісту

Что ждет орду евразийских «миротворцев» в степях Украины?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

difoto ти лукавий чоловік, навіщо перекручуєш зміст теми? Якщо ти пацифіст, в чому я не бачу нічого поганого, то це ж не заважає бачити, слухати, аналізувати ситуації, які проходять навколо нашої країни? Армія у нас погана, так її наша влада не може поховати вже років з 16, а вона все ще є. Армію вже давно наші чинуші розглядають як безплатну стройбригаду і постійно вдосконалюють їх рівень будівельних навичок.

Якщо буде війна, мені хотілося б щоб ми прийняли достойну оборону, але боюсь що хитромудра ціна на газ і можливість президенства для наших керівників набагато важливіша. Армія тут нідочого, адже всі президенти і прем'єри знали, що за цей кусочок б'юджетного пиріжка армія мусить здохнути, та й то з тих грошей більша частина розкрадалась генштабом.

Перед тим як кричати ми слабкі, по відношенню до кого і на яких підставах? Для ведення оборони ресурсу потрібно набагато меньше ніж для нападу і тут нашої армії цілком достатньо тільки потрібно чітко поставити питання по її вдосконаленню.

Если слишком сильно готовиться к войне, она обязательно будет!

Історію колись читав? Війна буде, але зараз до неї чомусь ніхто не готується і чим більше підготовки тим більше буде віддалятись дата, а може й взагалі пронесе, але готовитись обов'язково потрібно. Схема початку війни, розроблена кремлем, вже ні для кого не таємниця і 100% впроваджується на території Криму і Східної України, а наші халуї й далі бавляться в ціни на газ і вибори.

я так підозрюю, голосувати треба за Тягнибока?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

при співвідношенні сил 50\50 війна втрачає смисл, Діфото вводить в оману, або так, аби ляпнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діфото просто, як людина невійськова, не складає стратегічних планів нападу та оборони, у вільний час не сидить над топографічними картами і не малює на них сині та червоні стрілочки:)і не розглядає інших людей, як своїх потенційних противників:) а так- на ровері їздить, пиво п"є з приємними йому людьми і т.д.;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вааапервых - я не пацифист в прямом понимании этого слова, хотя , как и все адекватные люди, считаю, что война - это в любом случае ВОЙНА!

Ваааафтарых - я как раз слушаю, смотрю и анализирую то, что происходит у меня в стране и за ее пределами, а вы - эмоциональные националисты, которые брызжут слюной, доказывая , что белое - это жовто-блакитнэ, но никак не чэрвонэ.

Эмоциональный национализм - новое понятие, которое родилось в последние годы, определяющее агрессивно настроенных борцов за независимость от России. Они крутят историей еще покруче, чем советское правительство последние 70 лет , доказывая , что мол Великая Империя всю жизнь @бала их в ж@пу, пора бы и разогнуться! Они не желают принимать одни факты, зато другие раскручивают на сотни страниц повествований. Мало того, они точно так же , как наши бывшие "вожди коммунизма" закрывают людям глаза на одно и открывают на другое!

Сдуйтесь! Пора наконец понять, что Россия, Украина и Грузия - это не организмы, борющиеся за выживание, это народы, минимальную единицу которых составляют человеки, люди! А границы, территории и сферы влияния - это всего лишь линии и области на карте мира - для одних политической, для других топографической, а для третьих вообще - метеорологической: "а де там завтра дождь, хоть бы урожай не побило градом".

И скажи мне, почему русский не может любить украинку? или грузинку? Чем тебя так унизил и оскорбил мой отец, из Вятки или мать, из Костромы, что ты называешь их и меня кацапами, кацапским нелюдом, что плохого тебе сделал Вася пупкин из Саратова, которого ты называешь частью тварюки?

Мой тебе совет: если ты уж погряз в истории запомни раз и навсегда, что сейчас не Монголо-татарское иго и не все русские плохие, а украинцы хорошие! Есть люди, и есть все остальные. Так вот люди по природе своей стараются жить и продолжать свой род, а остальные, типа тебя, стараются "не дать кацапам шанс" , "защитить от кацапов страну" и прочий бред.

А о войне есть хорошая фраза: ты проиграл войну уже тогда, когда допустил ее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той же Вася Пупкін з Саратова незадумуючись, що на землі живуть люди, білочки, пташки і оком не моргнувши завалить по команді хохла, грузина і навіть рускоязичного.

Чогось всі тверезо мислячі пацифісти облюбували політичні дебати україномовних форумів і лицемірно непомічають, що твориться в рускоязичній зоні нета, от ти б Діфото не полінувався тай би почав просвітляти світлом науки і знання, любові і людяності рускомовні форуми, а то вони без твоєї антивоєнної думки якось не так виглядають, чесно, ніби зомбовані, речами проти яких ти перед нами виступаєш. Ще раз для пацифістів, тема обговорення, що робити коли раз і московія пішла захищати рускомовних в зонах її стартегічних інтересів. Чи є в України шанси? Ще раз ніхто просто так в войнушки гратися не хоче, але коли говорять що такої держави, в якій народилось і вмерло купа твоїх предків, не існує, що це просто помилка історії, що тут тільки кацапи живуть і ці слова говорить перша особа московії на зібранні перед всією Європою і світом. Коли та ж особина завалюється в Грузію захищати осетинських боєвиків гвалтуючи грузинських жінок під прапором миру і ти розумієш, що від влади її вже не відірвати, поки ще морду зможе надути і гнівно подивитись і вся зомбована пропагандиським брєдом багатоетнічна людність імперської території свято підтримує такий вибраний кагебістами 21-го століття курс. То не думати про можливість штучної войнушкі з таким контингентом - це просто пацифіський маразм, який може прийти в голову лише від:

а так- на ровері їздить, пиво п"є з приємними йому людьми і т.д.;-)

Мене цікавить ця тема і буде цікавити поки твій васяпупкін з родичами голосуватиме за чекістів або за тих за кого скажуть, а потім буде чемно виконувати їхні команди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОмаха, ти просто дзеркальне відображення Васі Пупкіна із Рунету. такий самий войовничий, такий самий невихований, такий самий агресивний і так само знеосіблено хамиш у сторону цілого народу, цілої країни.чим ти ліпший???тим, що наш????та нічим.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"защитить от кацапов страну" и прочий бред.

имхо это вовсе не бред.Если Путину спустят Грузию - он возьмется и за нас, а начнеться это "миротворчеством" в Крыму. (для справки,порты в Крыму и Абхазии не мезнут зимой, в отличии от русских, их Россия точно не захочет упускать)

ты проиграл войну уже тогда, когда допустил ее.

не думаю что наше правительство сможет "не допустить войну", для этого надо хотя бы начать работать а не блокировать трибуны каждый день.

пиво п"є з приємними йому людьми

когда прийдет Вася Пупкин из Саратова, и постреляет всех "приємних людей" потому что такой указ дал Путин, посмотрим тогда где будет ваш пацифизм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, як не крути, а пиво тепер можна пити лише над планами оборонних укріпрайонів, при чому по-людськи називати потенційного противника, що проживає на сході та північному сході не можна- це пацифізм:)крім того, озиваючись про нього у нейтральному тоні або з повагою, ми ослаблюємо і так слабку обороноздатність неньки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(для справки,порты в Крыму и Абхазии не мезнут зимой, в отличии от русских, их Россия точно не захочет упускать)

Мурманск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твайумать, апять дваццатьпять!

Запомни, ромаха, что я не читаю русских форумов, потому что там пишут бред в основном такие же, как ты , зомбированные личности в попытке зомбировать остальных! Пишут про Мыколу-жидобандеровца, который спит с шмайсером под подушкой и мечтает вырезать москалей целыми деревнями, беспощадно! Поэтому надо бдить и напасть на него первым!

Tolik_lt +1, то же самое имею ввиду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Толік і Діфото, хлопаки ви б краще сусідній народ повиховували, а я, так вже сталось й так вже переповнений культурою. Ваш оптимізм мені подобається. Дай Боже...

Тепер питання:

який народ я образив?

Мій друг - людина далеко не дурна (IQ = 144) до тепер не може зрозуміти де знаходиться Росія і хто такі росіяни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от шось непомітно, що ти переповнений саме культурою. лізе агресія, меншовартість, спроби самоствердитись через принизливі відгуки про інших. а АйКю в 144 пункти не додав твоєму другові мудрості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь прікол в тому, що ніхто навіть не дискутує про можливість нападу чи його неможливість, йдуть загальні фрази про мир, людство, рівень культури. Діфото, які в тебе аргументи, що такої війни не може статись? Толік на скільки некультурною є образа людини, яка обікрала твій дім, сім'ю, націю, народ? Чи є у мене заклики стріляти інакодумствуючих? Можливо найлегше змістити все до Бандерівщини, ОУН-УПА і чемно і єхидно висміяти. Ти це робиш культурно? В таких обговореннях поза філософа-мислителя займається найлегше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, ти претендуєш на професійність дискусії, приводиш статтю з аналізом розташування військ і т.д. Але у своїй дискусії ти моментально скочуєшся на маргінально-емоційни рівень: кацапня, москалі, кацапські нелюди, тварюка. Навіть фамілія автора тобі недовподоби, бо він не остапенко а "ватман-рейсфедер". Хто особисто обікрав твій дім?що вкрали з твоєї хати?хто особисто обікрав твою націю, твій народ?всі 140 чи 170 мільйонів росіян? Твій друг-айкю144 і ти- ДЗЕРКАЛО МАРГІНАЛЬНИХ РОСІЙСЬКИХ ФОРУМЧАН- ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ЗРОЗУМІТИ ЗВІДКИ ВЗЯЛИСЯ УКРАЇНЦІ І ХТО ВОНИ ТАКІ, А ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЗРОЗУМІТИ ХТО ТАКІ РОСІЯНИ І ДЕ ТА РОСІЯ!! Ваше і їхнє самоствердження- однакове- у виливанні лайна і зневазі свого "уявного противника". та ви брати по розуму, близнюки, ви однієї породи. і насправді ваш ворог- ви самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я вважаю, що війна можлива. а крім того, я вважаю, що далеко не вичерпані можливості уникнення воєнного сценарію. але я не являюсь спецом у геополітиці і грі на великій світовій шахівниці. тому волію не заводити типу глибокодумні розмови на такі глибокі теми. аргументи на кшталт "ми найсильніші" і "у нас нормально поставлений мордобій" одразу зводять серйозну професійну дискусію про серйозні речі на рівень нижчеплінтусового і показують, що топікстатер теж не є професійним геополітиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, ти протирічиш собі - "А о войне есть хорошая фраза: ты проиграл войну уже тогда, когда допустил ее. "

Саме щоб не допустити війни, треба до неї готуватись - Si vis pacem, Para bellum

А люди звичайно різні, тільки твої родичі яких заставить Путін піти з автоматом на схід України, не будуть питати хто хароший, а хто поганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Століття історії нічого не навчили діфото!!!А може він її не читав!!Ну да там многа букафф!!еще й не руские есть!!

Ніхто тут не закликає до війни!!Зараз треба бути дуже обережними-і не провокувати росіянофф(навіть газ не красти)

Саме керування росії кастою людей ,які передають президентське крісло з рук в руки-є незаперечним гарантом наступних конфліктів!!

В такому випадку простий вступ у НАТО зменшить прояви рос. імперіалізму(а такий має місце і не треба заперечувати)

Скоро Китаю стане тісно і повалить дружно на нєабжитиє простори неабьятнай матушки расиїі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вааапервых - я не пацифист в прямом понимании этого слова, хотя , как и все адекватные люди, считаю, что война - это в любом случае ВОЙНА!

Ваааафтарых - я как раз слушаю, смотрю и анализирую то, что происходит у меня в стране и за ее пределами, а вы - эмоциональные националисты, которые брызжут слюной, доказывая , что белое - это жовто-блакитнэ, но никак не чэрвонэ.

Эмоциональный национализм - новое понятие, которое родилось в последние годы, определяющее агрессивно настроенных борцов за независимость от России. Они крутят историей еще покруче, чем советское правительство последние 70 лет , доказывая , что мол Великая Империя всю жизнь @бала их в ж@пу, пора бы и разогнуться! Они не желают принимать одни факты, зато другие раскручивают на сотни страниц повествований. Мало того, они точно так же , как наши бывшие "вожди коммунизма" закрывают людям глаза на одно и открывают на другое!

Сдуйтесь! Пора наконец понять, что Россия, Украина и Грузия - это не организмы, борющиеся за выживание, это народы, минимальную единицу которых составляют человеки, люди! А границы, территории и сферы влияния - это всего лишь линии и области на карте мира - для одних политической, для других топографической, а для третьих вообще - метеорологической: "а де там завтра дождь, хоть бы урожай не побило градом".

И скажи мне, почему русский не может любить украинку? или грузинку? Чем тебя так унизил и оскорбил мой отец, из Вятки или мать, из Костромы, что ты называешь их и меня кацапами, кацапским нелюдом, что плохого тебе сделал Вася пупкин из Саратова, которого ты называешь частью тварюки?

Мой тебе совет: если ты уж погряз в истории запомни раз и навсегда, что сейчас не Монголо-татарское иго и не все русские плохие, а украинцы хорошие! Есть люди, и есть все остальные. Так вот люди по природе своей стараются жить и продолжать свой род, а остальные, типа тебя, стараются "не дать кацапам шанс" , "защитить от кацапов страну" и прочий бред.

А о войне есть хорошая фраза: ты проиграл войну уже тогда, когда допустил ее.

+1 раскатал ромаху и иже с ним по полной, нечего добавить! За сим предлагаю игнорировать нервные выпады этих маргиналов, дабы не давать им повода для говносрача, как проявления их сущности (о как!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2foxx77 ни разу я не противоречу, это ты так хочешь это воспринимать - твое право.

"Хочешь мира - готовься к войне". Верная мысль, вот только некоторые товарищи трактуют ее аля "хочешь войны - плюнь врагу в лицо". Но это лирика, отвлеченная от темы. Тема какая? Что ждет "миротворцев" в Украине.

Так вот как раз главная мысль, которую я хотю донести: ждет их то же, что и нас, а именно война. И войну эту развяжут не Вася Пупкин из Саратова и не Петро Полищук из Львова, а те! *показал пальцем в небо*

Будет потасовка славян со славянами, как бы вы не перекручивали историю в угоду себе - война обычных людей с обычными людьми!

Обожаю Гадюкиных! Весь отпуск в Крыму провел на пляже с красно-черным флагом в лагере под их музыку....

... їхала шляхом червона фіра...

фірман у кашкеті свьято вірив в комунізм...

заїхали в болото,

коні стали, не йдуть, хоч їх цілуй...

перша робота - фірмана в болото,

ну а потім -перефарбуєм віз!

Був червоний -он де заїхав,

стане жовто-синім - побачим ліпшу жизнь!

... потім вивчали пісні батьків-дідів,

потім з голодухи

почали їсти коней

а хто шмат не вирвав -той лаяв москалів...

гей, славьяне - немає народу!

їхала шляхом

червона фіра.....

2zerotool я историю не читаю, я за ней слежу - там в натуре многабукафф, написанных людьми, которые, как правило, пишут то, что угодно нынешней власти. А вот ты, широкоформатный наш, её видимо читал, причем в оччень сомнительной редакции. Желаю Украине поменьше таких, как ты историков. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил вот на ночь глядя перечитать то что тут накропали...

Честное слово, смешно!

Кому нужна Украина? Нам она нужна, целой и невредимой, желательно процветающей страной. Но пока мы будем друг-дргуа в грязи топтать, ничего не получится!

На духе патриотизма некоторое правительство хочет поссорить всех славян. Зачем? А затем что их уничтожить так легче. Их - тоесть нас с вами, и россиян, и украинцев и всех кто связан корнями с Киевской Руссью. Почитайте историю, как поссорили братьев князей Олега и Владимира, когда Печенеги пытались захватить Киев. Думаю будет полезно! Чтоб захватить нацию, ее нужно розрушить изнутри, что сейчас активно некоторое правительство и делает.

Так что не стоит друг-друга оскорблять. Будь-то США, или Европа, или кто угодно прийдут повоюют и уйдут, а нам сдесь жить и детей ростить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2zerotool я историю не читаю, я за ней слежу - там в натуре многабукафф, написанных людьми, которые, как правило, пишут то, что угодно нынешней власти. А вот ты, широкоформатный наш, её видимо читал, причем в оччень сомнительной редакции. Желаю Украине поменьше таких, как ты историков. ;)

2 діфота-ха отжог

Цікаво хто ж ту історію так писав ,а?Ага зараз побіжу в бібліотеку напишу що росії не існує і вона пропаде!!Історію змінити важко!!!!Влада лише може вплинути на часткове розуміння певної історичної проблеми-не більше!А я історію я вчив з вуст свого прадідуся ,яку йому передав його прадід!!Так що не треба пан вузькоформатний вчити мене історії!!из песни слов не викиниш!!Бажаю Україні-неньці поменше таких, як ти -самодурів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот парочка других заголовков с того же сайта

Путинюгенд напал в центре Киева на украинских журналистов

Московские подонки показали себя в Киеве во всей своей евразийской красе.

Тимошенко хочет «гармонии»: и чтобы Крым остался украинским, и чтобы матросню ЧФ не раздражать

Ющенко хочет подружиться с Тимошенко, но она какая-то некомпетентная

Чем хуже зрение у Тимошенко, тем более плоским становится ее юмор

Знатный украинофоб Генштаба России подтвердил свою репутацию дебила

Крымские власти боятся, что россияне заразят их свиней опасной болезнью

В Сумах отец с топором и керосином захватил в заложники работника местной газеты

;)

Это стеб такой, или что?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я історію я вчив з вуст свого прадідуся ,яку йому передав його прадід!!

Ога. Зачьот! Он не говорил, что слышал, как на марсе нашли тризуб и сало?

Я своих дедов живыми не застал и историю не учил, память плохая на даты :) В школе меня просто научили думать, а ты вот плохо учился, видать.

ЗЫ и поменьше восклицательных знаков, родной. Или это руки дрожжат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот парочка других заголовков с того же сайта

Путинюгенд напал в центре Киева на украинских журналистов

Московские подонки показали себя в Киеве во всей своей евразийской красе.

Тимошенко хочет «гармонии»: и чтобы Крым остался украинским, и чтобы матросню ЧФ не раздражать

Ющенко хочет подружиться с Тимошенко, но она какая-то некомпетентная

Чем хуже зрение у Тимошенко, тем более плоским становится ее юмор

Знатный украинофоб Генштаба России подтвердил свою репутацию дебила

Крымские власти боятся, что россияне заразят их свиней опасной болезнью

В Сумах отец с топором и керосином захватил в заложники работника местной газеты

:)

Это стеб такой, или что?

угу, це такий стьоб, якщо зразу було незрозуміло. Це заголовки з одного з моїх улюблених сайтів Обком, який відрізняється іронічною подачею політичних новин і такими ж їдкими та іронічними коментами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...