Перейти до змісту

Продам свою відеокарту AMD Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 Hellhound PowerColor


Рекомендовані повідомлення

Продам свою відеокарту AMD Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 Hellhound PowerColor.

Купував з ОЛХ з Харкова десь 2 роки тому. 

Була на пломбі при купівлі. Рік тому замінив існуючу термопасту, бо хотспот доходив до 100 градусів, і мене це напружувало, хоча коментатори кажуть, що 110 - то для таких карт норм. Замінив на високоякісну пасту EX90 (14.8 Вт/(м-К). Після заміни на максимальному навантаженні температура GPU/HotSpot - 68/89. Термопрокладки на чіпах пам'яті не зачіпав, бо на мій погляд вони в достойному стані.

 

Вентилятори працюють справно - тихо, без будь-яких шумів та вібрацій. Без навантаження вентилятори зупиняються.

 

Карта досить високопродуктивна за рахунок чіпа (11 млрд транзисторів та високої частоти - OC Mode 2382 - 2593 / Silent Mode 2359 - 2589) за архітектурою RDNA2, пам'яті GDDR6 з частотою до 16 ГГц та PCIe 4.0. При цьому всьому споживає до 135 Вт максимум, що дає змогу вмикати її на простіших блоках живлення (від 500 Ват). Потребує додаткового живлення 8 pin. В режимі спокою споживає 3 Вати. Тобто рівень енергозбереження карти досить на високому рівні.

 

По продуктивності переважну більшість ігор в 1080р на ультрах тримає на 60+ кадрів/сек. Alan Wake 2 на ультрах в 1080р - 45-60 в 1080р. Більше 60 кадрів не бачу, бо стоїть приєднана до телевізора, котрий більше 60 Гц не видає.

 

Має Ray Tracing. Не можу сказати, що він там гарно реалізований, але за використання FSR2 нормально можна грати - це все я про Alan Wake 2.

 

По комплектації - тільки карта - так купував.

 

Вартість (хотілка) - 7800 грн. Скину реальному покупцю пару сотень. ;)

 

Картою задоволений більше ніж на 100%, і той хто її придбає, буде абсолютно теж так само задоволений. Тому продаю не спішно. Причина - якщо продам, візьму собі рівня RX6800 або 4070 з перспективою підключення до 4К телевізора з 100 Гц та HDR.

 

Більше про карту тут:

HARD.ROZETKA.COM.UA

 

Всім бажаю гарних покупок!

 

Змінено користувачем dre
Доповнення
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...