Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов схожої теми, то ж створив нову. Власне є MSI Afterburner v.4.6.5.16370.

При запуску програми в головному вікні знизу вибираю пріорітет на температуру і трохи знижую максимальний параметр допустимої температури (щоб карта і менше грілась і менше шуміла вентиляторами), тисну на "Apply"

 

Sds.thumb.jpg.8da4501b518a58c71e73396edcaa23f3.jpg

 

І все ніби ок, але при наступному запуску на наступний день знову все стоїть як було по замовчуванню, і я знову повторюю цю процедуру заново. І так кожен раз. Чому програма не зберігає задане налаштування і де це можна встановити щоб вона одразу запускалась із потрібними налаштуваннями ? В детальних налаштуваннях через "шестерню" теж не зміг такого знайти.

Пробував і зберігати в "одиничку" в "User Profiles" обраний варіант роботи, і не знаю, ніби і тисну "Save", і ніби мигають ті кнопавки профілів, обираю "1", але чи то щось не дороблюю, але всеодно програма кожного разу запускається зі своїми стандартними налаштуваннями :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся старим інтерфейсом, то там треба активувати внизу зелену "лампочку", і все працює.

MSI.thumb.jpg.879d2cc37cd47cdc4fe77bb83c8272cf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2024 в 15:40, Serpent сказав:

Я користуюся старим інтерфейсом, то там треба активувати внизу зелену "лампочку", і все працює.

MSI.thumb.jpg.879d2cc37cd47cdc4fe77bb83c8272cf.jpg

Але не бачу, в ньому є функція обмеження макс. температури ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/16/2024 at 4:04 PM, SergLutsk said:

Але не бачу, в ньому є функція обмеження макс. температури ?

Звичайно. Треба клацнути кніпку "вниз" навпроти Power limit.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...