Перейти до змісту

Налаштування обмеженого доступу для ПК


Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, Bliksss said:

аналогічно - більш конкретну задачу потрібно бачити

1) Блокування до клавіатури та мишки

2) Демонстрація екрану з вчительського ноутбуку на учнівські

3) Дистанційне (віддалене) керування

4) Одночасний запуск певних файлів/програм

5) Заборона установлення ехе , та обмеження певних сайтів

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну або пароль на програмки, але такий, щоб змінювати часто можна було без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, profiguitar49 said:

А про навчання... бачили б ви програму...плакати хочеться бо вона доволі примітивна і не послідовна.Мають ніби змінити. Якщо коротко в послідовності напишу по класах що за чим - векторна, растрова графіка, текстові документи, презентації, таблиці, scratch (алгоритми), БД, Lazarus або python, access, html, css, графічний дизайн

бачив...не в школі а в .....в одному з луцьких коледжів, який навчає майбутніх вчителів інформатики.... стару версію HTML вчать

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, profiguitar49 said:

1) Блокування до клавіатури та мишки

2) Демонстрація екрану з вчительського ноутбуку на учнівські

3) Дистанційне (віддалене) керування

4) Одночасний запуск певних файлів/програм

5) Заборона установлення ехе , та обмеження певних сайтів

сервер + термінали, дешево і сердито ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

бачив...не в школі а в .....в одному з луцьких коледжів, який навчає майбутніх вчителі інформатики....

 

Я й так стараюсь давати якісь сучасніші програмки. Замість inkskape - adobe illustrator, код пишуть в MS VSCode, Dreamweaver, 3d в блендері, замість gimp adobe ps. єдине,що по програмі юзаю то це пайтон та й майкрософтівські програмки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, profiguitar49 said:

Я й так стараюсь давати якісь сучасніші програмки. Замість inkskape - adobe illustrator, код пишуть в MS VSCode, Dreamweaver, 3d в блендері, замість gimp adobe ps. єдине,що по програмі юзаю то це пайтон та й майкрософтівські програмки

то у вас - не все так погано )) 3d в блендері не на кожному компі потягне, тим більше - в школі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і - python в шкільній програмі? і що тут може не подобатись? я б - досі в школі вчився...;) сарказм, але - їбать, python, кому не подобається? хай паскаль вчать, якщо такі розумні.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

то у вас - не все так погано )) 3d в блендері не на кожному компі потягне, тим більше - в школі...

Та блендер не сильно й прожерливий) ноути не нові, але для таких задач підходять. Asus x541n на пентіумах. Тільки в дітях біда) не всі мають бажання вчитись, що вже й так по максимуму спрощую їм 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

і python в шкільній програмі? і що тут може не подобатись? 

Ну з ним все кльово) це певно найкраще що в програмі є)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Bliksss said:

і - python в шкільній програмі? і що тут може не подобатись? я б - досі в школі вчився...;) сарказм, але - їбать, python, кому не подобається? хай паскаль вчать, якщо такі розумні.

Ще я по Паскалю в школі вчився)по-моєму супер Паскаль, чи як там його) 87 року ніби))) закінчував в 2015 школу і ще тоді Паскаль був. Зараз на вибір або лазаруз(той самий делфі) або пайтон. Подумав, що  пайтон більш затребуваний сьогодні та й йду по ньому .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, profiguitar49 said:

Ще я по Паскалю в школі вчився)по-моєму супер Паскаль, чи як там його) 87 року ніби))) закінчував в 2015 школу і ще тоді Паскаль був. Зараз на вибір або лазаруз(той самий делфі) або пайтон. Подумав, що  пайтон більш затребуваний сьогодні та й йду по ньому .

повезло, я від бейсіка до delfi пройшов, цікавий досвід.

 

25 minutes ago, profiguitar49 said:

Тільки в дітях біда) не всі мають бажання вчитись, що вже й так по максимуму спрощую їм 

моя старша - не поступила в КПІ, поступила у Політехніку львівсьську, зараз - вже не в Україні...це - всього другий курс. 

P.S. Від вчителя  - також залежить. Тобі ж - приємно буде, коли твої учні чогось досягнуть?;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

повезло, я від бейсіка до delfi пройшов, ціавий досвід.

 

моя старша - не поступила в КПІ, поступила у Політехніку львівсьську, зараз - вже не в Україні...це - всього другий курс. 

P.S. Від вчителя  - також залежить.

Та так) ну і не кожному дано) але якщо логіка і мінімальне розуміння математики та послідовності є то пффф) як по маслу. Є такі діти, які той самий код який я пишу на 10-15 рядків вмістять в 7-8 рядків, а є що й по 30 пишуть) круто, коли коди різні а результат той самий. Я від таких уроків кайф ловлю, коли ми порівнюємо результат. А коли тема з веб-верстки то то взагалі))) я сам по фаху біолог, але у зв'язку що інформатика не знайшли вчасно то взяли мене (зараз закон дозволяє будь-кого взяти, аби вища освіта була). То окрім того, ще й сам цікавлюсь цією сферою як хобі й задоволення отримую. З дітьми сайт закладу зробили на google sites. А зараз пробуємо з нуля писати його (нову версію). Перевів школу на електронний журнал. Як всі вчителі спочатку проклинали)) а зараз кайфують, що не треба рахувати вручну нічого і за журналами в черзі стояти в кінці семестру. Коротше кажучи прикольна штука, якщо колектив не старий)) будуть ще проклинати мене, бо хочу на іншу систему електронного журналу перевести заклад, бо ця що зараз трошки дорога)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, profiguitar49 said:

закінчував в 2015 школу і ще тоді Паскаль був

я в 1997 школу закінчував, тоді - був Pascal, TurboPascal - був, але ми ще його не так щоб знали...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, profiguitar49 said:

Перевів школу на електронний журнал. Як всі вчителі спочатку проклинали))

ти  - часом не в 21 гімназії? Там- дітвора на веб-сторінці поміняла як хотіла свої оцінки)))) Вчителі - були в ахуї))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

ти  - часом не в 21 гімназії? Там- дітвора на веб-сторінці поміняла чк хотіла свої оцінки)))) Вчителі - були в ахуї))

Ні, Липинський ліцей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, profiguitar49 said:

Ні, Липинський ліцей

Там же всього - одна школа?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хром віддалений робочий стіл дозволяє організувати

якщо є мірокт, якщо забити статику на учнівськи компи їм можна зарізати все що завгодно через мікрот що стосується інтернет трафіку та мережі.

щоб діти були зосереджені можливо на уроці, то краще всім навушники та "гугл міт конференцію зробити", там можна і показати всім свій екран, плюс діти будуть вас чути, в мікрофон можна буде по черзі оптувати дітей, якийсь виходить інтерактив не відволікаючись на інші шуми.

Зацікавити можна тим що це якби вони не тільки на уроці, а правичаються працювати в компанії, навушники батьки думаю для такої справи куплять.

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, MACCEN said:

хром віддалений робочий стіл дозволяє організувати

якщо є мірокт, якщо забити статику на учнівськи компи їм можна зарізати все що завгодно через мікрот що стосується інтернет трафіку та мережі.

щоб діти були зосереджені можливо на уроці, то краще всім навушники та "гугл міт конференцію зробити", там можна і показати всім свій екран, плюс діти будуть вас чути, в мікрофон можна буде по черзі оптувати дітей, якийсь виходить інтерактив не відволікаючись на інші шуми.

Зацікавити можна тим що це якби вони не тільки на уроці, а правичаються працювати в компанії, навушники батьки думаю для такої справи куплять.

 

З навушниками та мітом так собі ідея. Хто його знає що вони собі там вмикатимуть і слухатимуть) та їх немає і сумніваюсь що будуть. А вимагати їх придбання теж неправильна штука. За це і мені, і класному керівнику, чи ще комусь прилетіти може) з віддаленим доступом хром пробував. Штука кльова, але добре ноути грузить коли ще якась прога працює(типу блендера). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, profiguitar49 said:

З навушниками та мітом так собі ідея. Хто його знає що вони собі там вмикатимуть і слухатимуть) та їх немає і сумніваюсь що будуть. А вимагати їх придбання теж неправильна штука. За це і мені, і класному керівнику, чи ще комусь прилетіти може) з віддаленим доступом хром пробував. Штука кльова, але добре ноути грузить коли ще якась прога працює(типу блендера). 

 

тімс ще є, напевно для освіти безкоштовно.

 

Щодо навушників, якщо ви керівник. зібрати батьків і пояснити що і як, це набагато краще зібріти кошти чим збирати на подарунок директору чи ще там комусь бо так треба. 

 

я як батько купую дитині спеціальні зошити, то вже навушники куплю теж якщо буде така потреба, бо я бачу в цьому реальну цінність.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, MACCEN said:

Щодо навушників, якщо ви керівник. зібрати батьків і пояснити що і як, це набагато краще зібріти кошти чим збирати на подарунок директору чи ще там комусь бо так треба. 

тобі ж пояснили, що за таке - влетіти може, всі кивнуть що погоджуються, а хтось - подзвонить "куди треба", то нахіба?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще програма Ultra VNC теж доступ до компа надає.

можна настроїти доступ по RDP також спробувати - віддалений помічник (ніколи не користувався, але якщо її досі не випиляли з функціоналу значить вона потрібна).

 

якщо треба спільна якась робота є такий сервіс https://miro.com/ (можна всім працювати в цьому середовищі та показувати що завгодно, краще чим вивід на проектор, так як в тебе все на твоєму екрані з яким ти можещ інтерактивно взаємодіяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, MACCEN said:

можна настроїти доступ по RDP також спробувати - віддалений помічник (ніколи не користувався, але якщо її досі не випиляли з функціоналу значить вона потрібна).

в даному випадку - це нафіг не треба, ну буде бачити що конкретне "робоче місце" в даний момент робить і що з того? А якщо налаштувати мережу,роздати всім права відповідні - зробив і забув. Якщо треба щось змінити - вибрав групу, або конкретний обліковий запис.

P.S. RDP -  про всяк випадок може бути, чисто для того - щоб не вставати і не дивитись що робить учень, все інше і так можна зробити з правами адміна.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротче кажучи, встановив як казав Bliksss два облікових записи, і в більшості щодо налаштувань доступу до менюшок, встановлення програм (блокування) налаштував через групову політику gpedit.msc . Ще б поставити блок на рб (заміна шпалер та іконок). В політиці пунктик є, але він нічого не змінює. Пробував через реєстр. Через ПКМ та "Персоналізацію" змінити шпалери не можна, а от якщо завантажити якийсь jpg і тією ж ПКМ зробити "зображенням рб" то працює. Як би цю фічу відмінити? +питання демонстрації відпадає, виділили 50 дюймовий телевізор з іншого класу (де мультиборд встановили). Ще й самсунг та й зі смартом. Навіть без шнурів кльово працює по повітрю без затримки. Радості немає меж)

Змінено користувачем profiguitar49
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, profiguitar49 said:

Через ПКМ та "Персоналізацію" змінити шпалери не можна, а от якщо завантажити якийсь jpg і тією ж ПКМ зробити "зображенням рб" то працює. Як би цю фічу відмінити?

десь є в налаштуваннях - щоб після перезавантаження/повторного входу в систему - дефолтні налаштування повертало, сам не користувався, але - 100% є така фіча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...