Перейти до змісту

Вакансія Web-програміст


fgvictor

Рекомендовані повідомлення

Web-програміст

Місто Луцьк

Вік від 18 до 35 років

Освіта не має значення (можливо, студент-заочник)

Стать не має значення

Стаж роботи не має значення

Вимоги:

• Знання PHP, My SQL, HTML, знання Javascript

• Навики работи з Unix (бажано)

• Вміння читати чужий код.

Обовязки:

• Написання PHP-скриптів

• Розробка, модернізація, підтримка web-сайтів

• Установка, налаштування CMS

Умови:

• Робота в офісі

• Зайнятість: повна

• Пятидневний робочий диждень з 9 до 18

Заробітна плата:

В залежності від обовязків и проф. навиків, 200-800 у.е.

Контакти :

"Укр Медіа" ПП Артишук

Е-мейл: [email protected]

Тел.: 8(0332)283630

ICQ.: 456-998-681

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Web-програміст

{...}

Освіта не має значення (можливо, студент-заочник)

Стать не має значення

Стаж роботи не має значення

Щось у вас вимоги дуже загальні як за таку зарплату... Ну освіта, нехай, але із власного досвіду знаю, що студента поки під зад підганяєш, то він робить (навіть якщо йому заплатили:), а так всеодно швидше хоче усе склепати... Напевне якийсь внутрішній студентський дух проявляється :)

Стать - без питань.

Стаж роботи... Ну от, до прикладу, почав чоловік читати книзю по ПХП, скачав пару джава скриптів, змінив у них кілька елементів(чисто інтуїтивно), нашкріб сторіночку на ХТМЛ - усе, відчув себе модним кодером і веб-дизайнером! А що він реально зможе написати чи розпізнати в чужому коді, що він реально бачив і пробував?

Це для двірника стаж роботи значення не має, а тут...

{...}

Обовязки:

{...}

Розробка, модернізація, підтримка web-сайтів

{...}

Якщо я правильно зрозумів ви хочете, щоб 1-а людина була і програмістом і дизайнером, чи як? Ну можливо і такі унікали є, але їм тоді дійсно потрібно платити не менше 800 зелених в місяць, а загалом... Пригадую дав одному кодеру не мало не багато - просто зверстати сторінку... то він так зверстав, що я зрозумів, що хай краще кожен займається своїм.

Спираючись на вищесказане, я хотів би запропоную вам альтернативу. Наша студія YuTa Studio могла б виконувати частину чи весь об'єм потрібної вам роботи, виступаючи у ролі підрядчика. У нас є люди, які здатні якісно і швидко виконувати ваші завдання. Про цінові рамки, на мою думку, ми б із вами домовились :)

Якщо зацікавитесь, то уся необхідна інформація для зворотнього звязку у Контактах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів ви хочете, щоб 1-а людина була і програмістом і дизайнером, чи як?

Дизайнер в нас вже працює. Нам потрібен програміст.

Стаж роботи... Ну от, до прикладу, почав чоловік читати книзю по ПХП, скачав пару джава скриптів, змінив у них кілька елементів(чисто інтуїтивно), нашкріб сторіночку на ХТМЛ - усе, відчув себе модним кодером і веб-дизайнером! А що він реально зможе написати чи розпізнати в чужому коді, що він реально бачив і пробував?

Це для двірника стаж роботи значення не має, а тут...

Прийшовши на співбесіду людина отримає тестове завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...