Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

57 минут назад, nemec сказал:

куплю ось такі дроти може в кого валяються (навряд, але хоч спитаю) image.thumb.png.5bdd8155febaf34e6db2f8a296729a18.png

Не страшно?)

Нещодавно на оверах тему бачив, про ремонт роутера.

Теж бавились із "живленням від Power bank'a".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, pasha1207 сказал:

Не страшно?)

ні не страшно роутер ще на гарантії, чуть шо спригну на світло

Змінено користувачем nemec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, pasha1207 сказано:

Не страшно?)

Нещодавно на оверах тему бачив, про ремонт роутера.

Теж бавились із "живленням від Power bank'a".

 

Можна тему?

 

Думаю перехідників начіпляли, типу заряджали телефон на швидкій зарядці +додали роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, купив я ті дроти, буду пробувати як працює, відпишу і про витрати павербанка і про сам інет 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Oli сказал:

 

Можна тему?

 

Думаю перехідників начіпляли, типу заряджали телефон на швидкій зарядці +додали роутер.

Ось тема.
Роутер - Huawei b818-263 (11к ціна) 
Живлення 12В 2а (24Вт).

Можливо й дійсно крім роутера ще щось пихнули, і повербанк зробив GangBang :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, pasha1207 сказано:

Ось тема.
Роутер - Huawei b818-263 (11к ціна) 
Живлення 12В 2а (24Вт).

Можливо й дійсно крім роутера ще щось пихнули, і повербанк зробив GangBang :wacko:

 

Так в темі він сам і написав що 20вольт

 

""Дал на него 20v и убил""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так розказую:

павербанк свіжий РЕДМІ 10000ма, купив ці дві приблуди у провайдера ВОЛИНСЬКІ ОПТИЧНІ МЕРЕЖІ (інтернет від них теж, від недавна).

по експлуатації: нагрівається конектор той що юсб з павербанка приблизно 40-50 градусів, роутер ТП ЛІНК Ц64, за дві години темноти спожив приблизно 30% павербанка, все інше норма 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SergLutsk сказал:

Де і за скіко ?

у Волинських оптичних мережах, ціни такі які вказані на скрінах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грітись воно і буде бо в тому юсб конекторі залитий сам перетворювач, хоча якщо б перетворювач поставили з розрахунком по струму на більший струм то воно б і не грілось

до речі на алі dc-dc підвищуючий щось в межах 20грн, в нас хайпують від 200, ну і струм там медіаконвертор плюс роутер разом хавають в межах 500-700 міліампер, тобто сам той перетворювач що ви купили гріється по причині що він розрахований на невеликі струми, швидше всього до 1-го ампера да і погано що воно пластиком залите, воно має якось охолоджуватись

я тестував алішний  dc-dc той що за 20 грн а в нас за 200 - то він не гріється, у нього розрахунок до 3-х ампер, тому радив би такий варіант, а шнури з конекторами знайти і напаяти думаю не проблема, юсб - з якогось шнура до смартфона порізати, а ті що до роутерів та медіаконверторів то купити на крайняк, в результаті може вийти дорожче але не буде грітись і надійніше

Змінено користувачем Sashapetrash
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Sashapetrash сказано:

грітись воно і буде бо в тому юсб конекторі залитий сам перетворювач, хоча якщо б перетворювач поставили з розрахунком по струму на більший струм то воно б і не грілось

до речі на алі dc-dc підвищуючий щось в межах 20грн, в нас хайпують від 200, ну і струм там медіаконвертор плюс роутер разом хавають в межах 500-700 міліампер, тобто сам той перетворювач що ви купили гріється по причині що він розрахований на невеликі струми, швидше всього до 1-го ампера да і погано що воно пластиком залите, воно має якось охолоджуватись

я тестував алішний  dc-dc той що за 20 грн а в нас за 200 - то він не гріється, у нього розрахунок до 3-х ампер, тому радив би такий варіант, а шнури з конекторами знайти і напаяти думаю не проблема, юсб - з якогось шнура до смартфона порізати, а ті що до роутерів та медіаконверторів то купити на крайняк, в результаті може вийти дорожче але не буде грітись і надійніше

а за 40грн буде потужніший dc-dc модуль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, alexvvv сказал:

а за 40грн буде потужніший dc-dc модуль?

дивіться на аліекспрес вони там є ціна щось в межах 20 грн +-, я дивився ті що розраховані на струм до 3 ампер, іх якраз вистачає для живлення роутерів і медіаконверторів, також на них зручно переробляти настольні лед лампи які розраховані на живлення 12 вольт

вони не гріються і кпд хороше

тільки в нас їх продають по 200 грн +

якщо треба на більший струм то я хз не шукав не було потреби

є і такі, але потреби не було тому не шукав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, alexvvv сказал:

а за 40грн буде потужніший dc-dc модуль?

дивіться на аліекспрес вони там є ціна щось в межах 20 грн +-, я дивився ті що розраховані на струм до 3 ампер, іх якраз вистачає для живлення роутерів і медіаконверторів, також на них зручно переробляти настольні лед лампи які розраховані на живлення 12 вольт

вони не гріються і кпд хороше

тільки в нас їх продають по 200 грн +

якщо треба на більший струм то я хз не шукав не було потреби

є і такі, але потреби не було тому не шукав

Screenshot_2022-12-14-11-08-30-835_ua.slando.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...