Перейти до змісту

HellBoy II: The Golden Army DVDRip [2008]


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж качається - до ранку постараюся залити. Якщо ніхто не випередить! ;)

Хеллбой II: Золотая армия / Hellboy II: The Golden Army DVDRip / 2008

IMG118-1218692036.jpg

Жанр: боевик, фантастика 
Страна: США Германия
Режиссер: Гильермо Дель Торо
В ролях: Рон Перлман, Сэльма Блэр, Даг Джонс, Сет МакФарлейн, Люк Госс, Анна Уолтон, Джеффри Тэмбор, Джон Хёрт, Брайан Стил

Сюжет фильма: После того как древние перемирие между человечеством и тайным миром было нарушено, на Земле вот-вот разверзнется ад. Безжалостный лидер, вхожий в оба мира, бросает вызов своей крови и пробуждает на свет неодолимую армию чудовищ. Настало время, самому Хэллбою сразиться с беспощадным диктатором и его войнами. Вместе со своей пополняющей ряды командой «Бюро Паранормальных Исследований и Развития» он будет бороздить границы двух миров — нашего и скрытого, где самые невероятные существа обретают плоть. Хэллбою, порожденному обоими мирами, но не принадлежащему ни одному из них, предстоит выбирать между жизнью, которую он знает, и неизвестностью новой судьбы.


Продолжительность: 01:54:47
Качество видео: DVDRip
Видео: кодек: XviD, размер кадра: 720x384, битрейт: 1304 кб/с
Аудио: язык: Русский, перевод: дублированный (дубляж), кодек: AC3 5.1, битрейт: 384 кб/с

Link

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом щось містично швидко з'являються DVDRip'и новесеньких фільмів. Але така тенденція не може не радувати ^_^ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так чекали 2 місяці.

Хенкок пізніше вийшов - а ДВД вийшов раніше за Хелбоя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом щось містично швидко з'являються DVDRip'и новесеньких фільмів. Але така тенденція не може не радувати :0004: .

це все маркетингові ходи. Хелбой2 невиправдав себе у прокаті - занадто сильні у нього були суперники, тому поки ше інтерес до фільму не зник, то і було прийнято рішення про випуск ДВД-релізу. ті хто не пішов до кінотеатру на Хелбоя2, а скажем подивився Хенкока, Темного лицаря чи Особливо небезпечного зараз скоріше куплять ДВД чим потратять кошти на похід до кінотеатру, адже кожного тижня з"являються нові фільми інтерес до яких значно вищий, адже їх більше рекламують, а хто зараз пам"ятає за Хелбоя, який демонструється на значно меншій кількості екранів ніж на початку прокату???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хенкок - відпочиває проти Хелбоя. :) Дивився Хенкока - ржав. Дивився Хелбоя думав та переживав.

Чимось він мені нагадав "Хронікі Ріддіка"

Чекатиму HD варіант.

мало не забув - за 15 хв фільм обіцяє бути на обміннику. Всі хто знає де шукати - о 1:30 думаю можна буде.

Всі інші чекають лінк зранку із 8-ї години.

Приємного Вам перегляду. :0004:

P.S. Посилання у першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив обкладинку трошечки.

І ще хотів додати. Вийшла версія від "Інтерфільм" - там розмір картинки не такий - менший - а звук і відео - ідентичні по бітрейту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хенкок - відпочиває проти Хелбоя. B) Дивився Хенкока - ржав. Дивився Хелбоя думав та переживав.

Чимось він мені нагадав "Хронікі Ріддіка"

Хенкока дуже зіпсувала друга половина фільму. Хеллбой-1 більш атмосферний, 2-й - коміксовий занадто і синій жабі забагато уваги. "Хронікі Ріддіка" ? І близько нічого спільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольна комікса,однако B) Можна дивитись.Правда переписав на діск-не пішов на двд,і з флешкі половину тльки.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хенкок - відпочиває проти Хелбоя. B) Дивився Хенкока - ржав. Дивився Хелбоя думав та переживав.

Чимось він мені нагадав "Хронікі Ріддіка"

Хенкока дуже зіпсувала друга половина фільму. Хеллбой-1 більш атмосферний, 2-й - коміксовий занадто і синій жабі забагато уваги. "Хронікі Ріддіка" ? І близько нічого спільного.

сюжет - герой -супер-пупер, любов, повинен спасти s спасає, виявляється що під боком там де треба і те, що треба - рояль в кущах.. власне я висловив свою думку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хенкок - відпочиває проти Хелбоя. :) Дивився Хенкока - ржав. Дивився Хелбоя думав та переживав.

Чимось він мені нагадав "Хронікі Ріддіка"

А я з точністю до навпаки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...