Перейти до змісту

Стара фантастика


spqr

Рекомендовані повідомлення

Знайшовся старенькій ужастік-фантастик.

"Подъем с глубины" (Deep rising) фильм 1998 года

RPVF2TSc0B.jpg

Банда наемников отправляется на перехват океанского пассажирского лайнера с целью захвата драгоценностей и денег. Вооруженные до зубов, они рассчитывают на успех этой тщательно спланированной операции. Но боевая уверенность захватчиков сменяется ужасом перед небывалыми чудовищами, устроившими пир на корабле! У этих монстров здесь не было противников! Кровь тысяч людей не смогла утолить их жажду, и они принялись за наемников...

Режиссер: Стивен Соммерс /Stephen Sommers/

В ролях: Трит Уильямс /Treat Williams/, Фамке Янссен /Famke Janssen/, Энтони Хилд /Anthony Heald/, Кевин Джей О'Коннор /Kevin J. O'Connor/, Уэс Стади /Wes Study/, Джейсон Флеминг /Jason Flemyng/

двд-ріп 1.37г,якість,перекад норальні.Можу залити

ftp://lm:[email protected]/Video/Films/P...s.Eng).1998.avi

post-1137-1219232220.jpg

post-1137-1219232229.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все звичайно весело, але можна було б більш стислу рецензію віднайти, а не переказ фільму. Можливо усі його вже бачили, але ось я, наприклад, ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все звичайно весело, але можна було б більш стислу рецензію віднайти, а не переказ фільму. Можливо усі його вже бачили, але ось я, наприклад, ні.

Сорі що "прочітав кіно",переправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз качаю "Через тернии - к звездам" (1981), недавно відреставровану і доповнену новими (вирізаними з оригіналу) епізодами версію відомого вітчизняного фантастичного фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив.Будем рить дальше "старьё".Зараз по ICTV "Безумный Макс" теж ніштяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А трилогія "Jurassic Park"? Теж начебто не нові фільми і до жанру фантастики відносяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз качаю "Через тернии - к звездам" (1981), недавно відреставровану і доповнену новими (вирізаними з оригіналу) епізодами версію відомого вітчизняного фантастичного фільму.

якщо не важко залийте, е бажання подивитись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...