Перейти до змісту

Відкриття сезону полювання


prg

Рекомендовані повідомлення

80 грн за день. Я більш не хочу такого полювання. Як олігархи просто блін.

Мдя... це вже перебор. :(

Це УТМРовські розцінки чи Волиньліс?

Краще купити обласну сезонну відстрілочну - УТМР 150грн, Волиньліс 250грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь
80 грн за день. Я більш не хочу такого полювання. Як олігархи просто блін.

Мдя... це вже перебор. :(

Це УТМРовські розцінки чи Волиньліс?

Краще купити обласну сезонну відстрілочну - УТМР 150грн, Волиньліс 250грн.

В мене є обласна відстрілочна сезонна. Просто вона там не діє. ( Мені доречі ніхто не зміг пояснити чому). І ще якщо не помиляюсь не діє в Горохівському районі. Хоча вони цього року мали там вирішувати питання про приєднання до УТМР. Так що якщо в когось є інфа буду дуже вдячний.

Так що треба кучкуватись в Луцьку. І потім вже десь думати. Доречі треба якось організувати місцевий виїзд.

Як ви дивитись на то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що треба кучкуватись в Луцьку. І потім вже десь думати. Доречі треба якось організувати місцевий виїзд.

Як ви дивитись на то?

Так на то ми тут в темі "Полювання" і кучкуємось :)

Пропонуйте, запрошуйте, організовуйте. Нам (Волинська обл) і так в цьому році один місяць полювання врізали :( так що треба їздити поки є можливість.

Доречі, хто знає, які терміни полювання 2009 встановлені в інших областях? Рівненська, Львівська, та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що треба кучкуватись в Луцьку. І потім вже десь думати. Доречі треба якось організувати місцевий виїзд.

Як ви дивитись на то?

Так на то ми тут в темі "Полювання" і кучкуємось :)

Пропонуйте, запрошуйте, організовуйте. Нам (Волинська обл) і так в цьому році один місяць полювання врізали :( так що треба їздити поки є можливість.

Доречі, хто знає, які терміни полювання 2009 встановлені в інших областях? Рівненська, Львівська, та ін.

Полюю в Луцьку не так давно. Місцевостей не знаю. От і приходиться "напрошуватись".

Найбільш цікавлять місцини не далеко від м.Луцьк, або в радіусі 50 км.

Прохання до тих мисливців які постійно тут полюють.

В боргу не лишимось. :)

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в с.Перевали Турійського району. Качки було багато. Хоч там тільки одне стояще болото.

Зіпсували настрій ціни на разові відстрільні.

А шо там з цінами? Напевно 50грн за один день полювання (субота+неділя=100грн) Так?

80 грн за день. Я більш не хочу такого полювання. Як олігархи просто блін.

Так ти мабуть дійсно на Волиньлісовськи угіддя попав а там недійсна УТМР, Также в Турійському районі надійсна і УТМР ось і розцінки 80грн - зате ти кажеш що качки багато

А ще питання 80грн це за 1 день чи за суботу- неділя?

Так що треба кучкуватись в Луцьку. І потім вже десь думати. Доречі треба якось організувати місцевий виїзд.

Як ви дивитись на то?

Так на то ми тут в темі "Полювання" і кучкуємось :)

Пропонуйте, запрошуйте, організовуйте. Нам (Волинська обл) і так в цьому році один місяць полювання врізали :( так що треба їздити поки є можливість.

Доречі, хто знає, які терміни полювання 2009 встановлені в інших областях? Рівненська, Львівська, та ін.

Полюю в Луцьку не так давно. Місцевостей не знаю. От і приходиться "напрошуватись".

Найбільш цікавлять місцини не далеко від м.Луцьк, або в радіусі 50 км.

Прохання до тих мисливців які постійно тут полюють.

В боргу не лишимось. :)

Дякую.

транспорт маш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

транспорт маш?

В принципі є. В друга (Valdidmir). Він також мисливець. Так що нас вже двоє.

Я по ніках не впізнаю, але переглянувши звіти про полювання можу сказати що з деякими людьми приходилось пересікатись. Так що можна знайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Аршичині (Млинівський р-н, Рівненська обл.) з 18-00 летіла тільки лисуха. Я з товаришем з човна на двох взяли 9 штук (приблизно 50/50) знайшли 5. Я туди на відкриття їжджу вже 3-й рік. Цьогорічні враження погані, порівняно з минулими роками льотка, взагалі, ніяка.

Пізніше виплили на вечірній льот. Тут вже полетіла качка але дуже високо - не давали спуститись.

Були знайомі і на водоймах навколо Луцька, при тому, що вода не розлилась льотка була не погана. Дехто брав до 5 качок. Так що, можна збирати колектив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви б з цитатами полегше, а? Невже важко зайве відрізати?! Не завжди з компа форум приходиться читати, спробуй відкрий потім таку сторінку на КПК через ЖПРС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви б з цитатами полегше, а? Невже важко зайве відрізати?! Не завжди з компа форум приходиться читати, спробуй відкрий потім таку сторінку на КПК через ЖПРС.

Женя народ після відкриття - ну тяжко ж всім :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що на відкриття десь біля Луцька Беркут багато людей забрав.....

Хтось щось чув ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто збив і не знайшов. Пам"ятайте, це - узаконене браконєрство!!!

Сам відкрив теж добре. Одну звбив і забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полювання сподобалося :))

Правда стояв в незручному місці качка високо шла

але без здобичі не вернувся (бродив по камишах в хімзахисті надибав стару порвану сітку де знайшов 3 досить великих рибинки , які потім засмажили і зїли :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вечерком ганяли на копанку в с.Городок ...

народу повно, качок малувато ...

одны лисухи ....

З.Ы.

Лодочка, вирышення ваших проблем .... ну ы пси ..

в нас вчора на 12 мисливцыв, 8 собак ... отако

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лодочка, вирышення ваших проблем .... ну ы пси ..

в нас вчора на 12 мисливцыв, 8 собак ... отако

Це точно! Якби з нами на відкриття була хоч одна собачка...

Ну про лодочку я вже мовчу, давно мріємо хоч одну на компанію прикупити, а клята криза проти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно! Якби з нами на відкриття була хоч одна собачка...

Ну про лодочку я вже мовчу, давно мріємо хоч одну на компанію прикупити, а клята криза проти. :)

Якби у нас була собачка. То мені напевно і два патронташи було б мало. І не було б соромно за недобрані підранки.

А на тому болоті де ми були. Лодочка не вирішила б проблем. Тому що заросле дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собака для полювання на качку, безподобна річ =)

стоїш/сидиш в кущиках ... бачиш летять ... вистрілив .. собака по вистрілу ломанулась ... через 2-3 хвмлмнм приносить =)

З.І.

колись такий прикол був ...

полювання на качку, здається в Несвічі були ... вже було холодно, майже мороз (на траві іній був)...

йшли вздовш каналу, і на протилежному березі паслося пару куропаток...

я клацнув одну, мій кокер (Полька) єдиний пес який пригнув в крижану воду .. прееплив той канал, взяв ту куропатку ... подивився шо ніхто не лізе за нею (ні собаки інші ні ми, мисливці), так та скотина сіла на тому березі .. і показатєльно почала жувати ту куропатку ... я фшокє ... народ рже ... я кричу, свищу, стріляю в повітря ... а собаці хоть би шо ... =) от такі то бувають приколи ... (хоча сучка була просто суперова, без башні взагалі... то був перший і єдиний раз коли вона не принесла дичь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю ВСЕХ с открытием охоты!!!!! Был на Гумныще(Хриныковкое водохранилище) качка летела супер, особенно вечером,давно не было такого открытия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну принимайте уже охотника с трофеями:

Лисуха:

post-6449-1253906641.jpg

Кряква (наверное):

post-6449-1253906727.jpg

post-6449-1253907003.jpg

Более детальный отчет на сайте моего друга:

>> GunLife.net

2t0rik: такую утку как ты сбил в угли бы, кстати классные видео у меня есть если хотите могу выложить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну принимайте уже охотника с трофеями:

Кряква (наверное):

post-6449-1253906727.jpg

post-6449-1253907003.jpg

Это не кряква а черок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

на магазині "Мисливець" УТМР вивісили маляву про відкриття сезону полювання з 14го серпня по 28 листопада...

(йшов з просоння глянув одним оком)

десь потім пофоткаю та викладу =)

З.І.

всього навсього 2 з половиною місяці лишилось =))

ехх ... я би вже постріляв з задоволенням =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на магазині "Мисливець" УТМР вивісили маляву про відкриття сезону полювання з 14го серпня по 28 листопада...

десь потім пофоткаю та викладу =)

Читай уважно розділ "Полювання" вже все відскановано і виложено wink.gifВідкриття 2010/2011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замітив хвилин через 10 після того як постанув =))

ну тепер буде підказка =)

єсічьо =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...