Перейти до змісту

Обмінники відео для НЕ Датагрупівців


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ось і зараз, є кіно у чоловіка, він може залити виключно на FTP (193.109.80.22) - стандартний обмінник користувачів ДГ(Датагруп).

Як бути користувачам інших провайдерів, коли вони теж хочуть вищезазначене кіно. ?

Пропонуйте варіанти вирішення цієї проблеми.

в мене є такі:

1) http://tracker.lutsk.ua ( можна спробувати використовувати в якості обмінника), реєстрація не проблема. (варіант для тих хто не вміє/не качає з торрент трекерів, бо ті хто качає, то качають з інших), плюс той, що віддають всі хто скачав.

2) заливати на uploader-и , один із самих голімих варіантів. Закачка "туди" буде довгою.. і не завжди стабільною.

3) Купити вінта (~1TB) і віддати на той же ДГ для підключення в вищезазначений FTP Server, із можливістю закачувати/скачувати виключно вибраним користувачам інших провайдерів. (це при умові, що ДГ згодиться :) )

4) використовувати якісь зовнішні ФТП сервери, що вільні для пересічного користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і зараз, є кіно у чоловіка, він може залити виключно на FTP (193.109.80.22) - стандартний обмінник користувачів ДГ(Датагруп).

Як бути користувачам інших провайдерів, коли вони теж хочуть вищезазначене кіно. ?

Пропонуйте варіанти вирішення цієї проблеми.

в мене є такі:

1) http://tracker.lutsk.ua ( можна спробувати використовувати в якості обмінника), реєстрація не проблема. (варіант для тих хто не вміє/не качає з торрент трекерів, бо ті хто качає, то качають з інших), плюс той, що віддають всі хто скачав.

2) заливати на uploader-и , один із самих голімих варіантів. Закачка "туди" буде довгою.. і не завжди стабільною.

3) Купити вінта (~1TB) і віддати на той же ДГ для підключення в вищезазначений FTP Server, із можливістю закачувати/скачувати виключно вибраним користувачам інших провайдерів. (це при умові, що ДГ згодиться :) )

4) використовувати якісь зовнішні ФТП сервери, що вільні для пересічного користувача.

думаю 3 варіант більш підходячий, варіант 1 не достатньо підходячий, бо для скачки потрібно щоб сіди були стабільно.. а це на ділі не завжди виходить....варіант 4 не підійде із 2 причин: 1) зовнішні ФТП платні для такого діла, 2) робити самому файлового сервера.. але по суті лишній гемор, думаю 3 варіант найбільш оптимальний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ibox.org.ua

чим поганий?

1. фтп доступ

2. необмежений розмір файлів

бесплатная

не требует регистрации

нет ограничений на размер файла

доступ по ftp

большой срок хранения

автоматическое построение фотоальбомов

время хранения фотографий не ограничено

возможность закрытия паролем

создания списка собственных файлов

нет региональных ограничений

возможность загрузки из Интернет

аби хтось заливав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж писав.

На більшості треба інвайти і т.д.

Не всі вміють користуватися. (не варто глузувати - таких багато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і зараз, є кіно у чоловіка, він може залити виключно на FTP (193.109.80.22) - стандартний обмінник користувачів ДГ(Датагруп).

Як бути користувачам інших провайдерів, коли вони теж хочуть вищезазначене кіно?

А якщо у вищевказаного "чоловіка" витікаючий трафік платний? Які б файлообмінні сервіси йому не пропонували, навряд чи він буде таким альтруїстом, що витрачатиме зовнішній трафік заради користувачів не-Datagroup.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неужели пользователи укртелекома до сих пор не обзавелись собственным трекером? как-то не верится.. наверное плохо искал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дета вісів список (аля рейтинг) трекерів СНД і було навалом на яких навіть регатись не потрібно щоб качать так що при нинішніх умовах це ІМХО не питання, аби було бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропонував трекер. Але ж не кожен зробить реліз грамотно і т.д.

треба щось типу Http або ftp сервера без прив'язки до ІР організувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня с торрентс вся время кикают за личерство, поэтому я просто смотрю там название трекера или фильма, потом ищу через гугл и беру с любого халявного трекера. работает с 99% вероятностью, если только релиз не совсем уж затертый (не будет сидов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если хочется нормальной халявной скорости то торент

ибо столько личеров ни один халявный канал не потянет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня с торрентс вся время кикают за личерство, поэтому я просто смотрю там название трекера или фильма, потом ищу через гугл и беру с любого халявного трекера. работает с 99% вероятностью, если только релиз не совсем уж затертый (не будет сидов)

меня еще ниразу не кикали :)) Правда ограничение в 1 торрент немного напрягал при маленьком рейтинге, но...

GreedyTorrent+RatioMaster+Azureus решили эту проблему, запас рейтинга в терабайт  ;)

А вообще идея гиблая, и собстно нужна лиш для датагруповцам, у остальных анлимы, без проблем любые файлы скачивают когда угодно и где угодно.

А насчет нубства юзеров, то если они сумели фтп настроить, то думаю торрент клиент тоже смогут поставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так. все вірно.

Як варіант, я буду намагатися налаштувати Http-server. Зараз тестую варіант на роботі .

можна спробувати. :)

до кінця дня буде :)

http://193.238.99.26:7000/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю цю тему підтримає багато людей :) - багато хто неможе качати з форума, а альтернативу хотілося б ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість не фонтан, 1 Мбіт на всіх, включаючи тих хто працює на роботі з нетом.

Тому ображатися на швидкість - не варто :)

це тест і варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що виключив, бо вішає машину, глючить експлорер

попробую із іншою машиною. може буде краще

тому, всі хто що намагався скачати - соррі :)

Всі бажаючі можуть спробувати - програмку HFS . Не вимагає інстала - запускається як сервіс

Інструкція по налагодженню - тут

hfs.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...