Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Власне думаю трошки оновитися. Думаю брати материнку на b560. Жлоб в мені підштовхує до biostar b560mx pro, але інформації по ній майже немає. Варто? Чи дати перемогти здоровому глузду і взяти що дорожче?https://eldorado.ua/uk/materinskaya-plata-biostar-b560mx-e-pro-s1200-b560-matx/p71367362/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку цієї плати під даний проц буде більше ніж достатньо. 4 слоти для памяті, 2 для m2. Не бачу сенсу брати щось дорожче)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

На мою думку цієї плати під даний проц буде більше ніж достатньо. 4 слоти для памяті, 2 для m2. Не бачу сенсу брати щось дорожче)

Паддіржал

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

Не бачу сенсу брати щось дорожче)

Мається на увазі щось з іменитіших брендів. Хто стикався з біостаром? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cniperman сказал:

Мається на увазі щось з іменитіших брендів. Хто стикався з біостаром? 

Нормальний бренд. Вони всі на одних заводах збираюця. Там же гарантія є на всякий випадок. Люди сидять на платах менше тищі грн і раді) Тому я б не переживав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки я підбирав систему під 10105f, в швагра стався заскок, і він замовив собі

r5 3600 на заміну 2600. Кароче буде райзен) Скільки ж то йому за 2600 можна відсипати, за дарма ж не віддасть) Тепер треба материнку на b450 шукати, щоб погнати на ній можна було, і ціна не кусалась? Що на рахунок пам'яті, 3000 брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2021 at 08:09, Cniperman сказано:

Поки я підбирав систему під 10105f, в швагра стався заскок, і він замовив собі

r5 3600 на заміну 2600. Кароче буде райзен) Скільки ж то йому за 2600 можна відсипати, за дарма ж не віддасть) Тепер треба материнку на b450 шукати, щоб погнати на ній можна було, і ціна не кусалась? Що на рахунок пам'яті, 3000 брати?

То я не поняв, 10105Ф лишився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

То я не поняв, 10105Ф лишився?

Так і не взяв. Зібрав на райзені 2600. Швагро запросив за нього 3000, поставив а Asus tuf b450 pro, і погнав пам'ять на 3200. Вийняв rx584, хай майнить з пк. Тепер ще треба просторіший корпус та нормальний БЖ, ну і ще потім башню. Прийду з роботи згадаю танки в ультрах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@, Ти повинен бути вкурсі. В Луцьку закрився Брейн? На сайті відсутній Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cniperman сказано:

@Zheny@, Ти повинен бути вкурсі. В Луцьку закрився Брейн? На сайті відсутній Луцьк

ні.

Переїжджає.

У четвер буде видно куди саме ;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ні.

Переїжджає.

У четвер буде видно куди саме ;)

 

може на ГПЗ?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганому танцюристу щось мішає. Так само з брейном, не можуть собі місця знайти) 

P,S не бачу тепер сенсу мати з ними справу коли є точки розетки, ціна 1в1 і теж доставка бесплатна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

ні.

Переїжджає.

У четвер буде видно куди саме ;)

ніби в портсіті на другий поверх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Поганому танцюристу щось мішає. Так само з брейном, не можуть собі місця знайти) 

Умовно в тебе є вибір. Платити 1000$ за 20 м2 площі. на першому поверсі біля входу.

І за ті ж гроші втричі більше місця , але біля магазинів електроніки, де ту електроніку і шукають.
 

39 хвилин тому, vampirich сказано:

ніби в портсіті на другий поверх. 

саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AnimaNoir сказано:

Поганому танцюристу щось мішає. Так само з брейном, не можуть собі місця знайти) 

P,S не бачу тепер сенсу мати з ними справу коли є точки розетки, ціна 1в1 і теж доставка бесплатна.

 

 В розетці балів не насиплять, якими можна реально скористатися. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, arrival22 сказано:

 

 В розетці балів не насиплять, якими можна реально скористатися. 

+ гарантія

З Розеткою ще той гемор. Можуть і незаповнену гарантійку прислати. І фіг що доведеш.

В знайомого (форумчанина) взагалі поморозилися, Сказали, що такого номера (логін) не існує, хоча покупок робив вагон!

 

Тут же - миша здохла - приніс, перевірили, глянули серійника, сказали ЗБС - видали нову.

За 15хв.

 

А спробуй з розеткою таке!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...