Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вітаю шановне товариство. Бачив у продажі GTX 1050 Ti 4 Gb за 1500 гривень. Як думаєте варто брати чи ні? Картка холодна (75 Вт) тому проблем з нею бути не повинно (прогрітий чіп чи дохла після майнінгу пам’ять), майнерам вона теж не цікава, а за таку ціну в теперішній час ... То як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Natsionalist сказал:

Вітаю шановне товариство. Бачив у продажі GTX 1050 Ti 4 Gb за 1500 гривень. Як думаєте варто брати чи ні? Картка холодна (75 Вт) тому проблем з нею бути не повинно (прогрітий чіп чи дохла після майнінгу пам’ять), майнерам вона теж не цікава, а за таку ціну в теперішній час ... То як думаєте?

Пригальмуй, вроді теж бачив. Мало фото, але це не 1050ті, а 99,9% GTS 450 1gb. Вже колись розбирати тут таке оголошення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю статтю я надибав вводячи те що зміг прочитати на мікросхемі пам'яті. Перевірити легко. Частоти низькі, аналоговий  відеовихід, низька продуктивність. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cniperman Вельми вдячний за попередження, буду дивитись уважніше. Читав, що gpu-z повинен показати. А по мікросхеми пам'яті — навряд чи хтось дасть мені її розібрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l Дякую, я вже дочитався, що з 900 серії аналогових виходів у нвідії немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, case_l сказано:

@Natsionalist якщо там є vga роз'єм, то це 100% фейкова карта  

ОДна моделька 1030 була з ВГА роз'ємом.

Але її видно одразу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

ОДна моделька 1030 була з ВГА роз'ємом.

Але її видно одразу.

 

 

це екзотична модель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l @Cniperman Результат:

зустрівся з продавцем, взяв на перевірку, а там:

Спойлер

IMG_20210729_203551.thumb.jpg.1144ed1ccad7be18897314b3998fb01c.jpg

 

Картки з даним чіпом: https://www.techpowerup.com/gpu-specs/nvidia-gf116.g88

 

Так, що це напевне і була GTS 450 1gb з прошитим китайцями біосом. А продавець виявився нормальним, зустрілися, приїхали до мене для тесту, продавець ще й лишився в машині віддавши картку мені. Жаль, що з картою так вийшло.

Змінено користувачем Natsionalist
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

1 час назад, Natsionalist сказал:

@case_l @Cniperman Результат:

зустрівся з продавцем, взяв на перевірку, а там:

  Показать контент

IMG_20210729_203551.thumb.jpg.1144ed1ccad7be18897314b3998fb01c.jpg

 

Картки з даним чіпом: https://www.techpowerup.com/gpu-specs/nvidia-gf116.g88

 

Так, що це напевне і була GTS 450 1gb з прошитим китайцями біосом. А продавець виявився нормальним, зустрілися, приїхали до мене для тесту, продавець ще й лишився в машині віддавши картку мені. Жаль, що з картою так вийшло.

 

 

Або розраховував на лоха. Типу людина гляне, робить і робить...1500грн немає таких зараз цін. Це перше що повинно було насторожити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AnimaNoir Все може бути, але він або геть не розбирається, або дуже хитрий шельма, що завжди викрутиться, бо хоч і зустрічались на вокзалі, однак на мою пропозицію з’їздити перевірити не заперечував. Хай там як та мені того вже не дізнатись, і слава Богу. А на рахунок ціни то вона звісно насторожила та думав, що може людина не стала задирати ціну та виставила адекватну, всяке ж може бути, і не стала дерти за бюджетну б/в картку 5-літньої давності 4500 і більше, як нахаби з олх.

Змінено користувачем Natsionalist
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Natsionalist сказано:

@AnimaNoir Все може бути, але він або геть не розбирається, або дуже хитрий шельма, що завжди викрутиться, бо хоч і зустрічались на вокзалі, однак на мою пропозицію з’їздити перевірити не заперечував. Хай там як та мені того вже не дізнатись, і слава Богу. А на рахунок ціни то вона звісно насторожила та думав, що може людина не стала задирати ціну та виставила адекватну, всяке ж може бути, і не стала дерти за бюджетну б/в картку 5-літньої давності 4500 і більше, як нахаби з олх.

за 500 треба було забирати як GTS450.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

за 500 треба було забирати як GTS450.

 

Немає сенсу міняти шило на мило, в мене стоїть схожа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Natsionalist сказано:

Немає сенсу міняти шило на мило, в мене стоїть схожа.

але 20$ це завжди 20$! :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...