Перейти до змісту

Продам: HDD 80-160 GB | Silent fans | Int. modem | Netcard


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Продам:

1. Внутрішній модем Моторола - 3хСтелла Артуа або Бекс. Кому треба на офісі дешево приймати факси - зручна штука, підтримує голосові функції, та запис розмови з телефонної лінії.

2. Мережева плата 100 мбіт - 2хСтелла Артуа або Бекс.

3. Тихохідні вентилятори 80 мм Noctua NF-R8 - 4 штуки. 12 у.о. штука.

4. Жорсткий диск IDE Western Digital 80 GB WD800BB - ціна від 100 грн. (проданий, на манібеку до 04.09.2008 р.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, залишились:

1. Процесор Селерон 1,7 PPGA з радіатором і кулером - 60 грн.

2. Внутрішній модем Моторола - 3хСтелла Артуа або Бекс. Модем прекрасно приймає/відправляє факси, підтримує голосові функції, може записувати розмови.

3. Мережева плата 100 мбіт - 2хСтелла Артуа або Бекс.

4. TV-тюнер Manli HomeTV.

Тюнер ловить аналогове ТБ та ФМ-радіо. Є пультик керування, драйвери, документація.

Великий плюс цього тюнера - це його ідеальна робота з програмкою Fly2000TV, яка, на мою думку, є однією з найкращих для керування ТВ-тюнерами. Програма дозволяє робити будь-які маніпуляції з зображенням, покращувати його, записувати відео і т.д. Багато з нових тюнерів працюють коректно лише з "рідним" софтом, який малофункціональний і кривий (особливо в дешевих моделях). Manli HomeTV в цьому плані - приємне виключення.

Отже, телевізор всього за 120 грн.

manli_001_01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам TV-тюнер Manli HomeTV.

Тюнер ловить аналогове ТБ та ФМ-радіо. Є пультик керування, драйвери, документація.

Великий плюс цього тюнера - це його ідеальна робота з програмкою Fly2000TV, яка, на мою думку, є однією з найкращих для керування ТВ-тюнерами. Програма дозволяє робити будь-які маніпуляції з зображенням, покращувати його, записувати відео і т.д. Багато з нових тюнерів працюють коректно лише з "рідним" софтом, який малофункціональний і кривий (особливо в дешевих моделях). Manli HomeTV в цьому плані - приємне виключення.

Отже, телевізор всього за 120 грн.

manli_001_01.jpg

100грн., ціна така - бо бюджет.... (80-100грн...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, торгу тут не буде, 100%. Тюнер прекрасно працює і в ХР, і під Вістою - система автоматично визначила, скачала дрова і встановила... так що залізячка ще роки 2-3 пропрацює. Мені й за 120 грн. продавати шкода :rotate: Якщо ніхто не візьме - я краще комусь подарую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додалися тихохідні вентилятори Noctua NF-R8, нові, в упаковці. Опис. В комплекті - перехідники на понижені обороти, а також віброізолюючі гумки для кріплення. Собі замовив 7 різних кулерів - чотири 80 мм, два 90 мм, один 120 мм (бо не знав, які толком стануть). Використовую три. Один в запасі. Три продаю. 12 у.о. штука.

noctua_nf_r8_3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюнер продано. Список заліза, яке залишилося - в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, вибачаюсь шо пишу в цій темі, але ту тему яку я шукав щось не зміг найти.. я хотів купити той монітор що ти продавав... Той що з ним були проблеми. Там здається він розтюгував зображення по краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Додалися два вінта:

- Жорсткий диск IDE Western Digital 80 GB WD800BB - ціна від 100 грн.

- Жорсткий диск IDE Seagate Barracuda 7200.7 160 GB ST3160023A - ціна від 150 грн.

По Сігейту S.M.A.R.T. дещо матюкається вже понад рік, а може й більше. Детально пізніше рокажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникли сумніви, який у мене процесор - PPGA, чи Socket478. Викладаю фотки роз'єма і самого процесора:

IMG263-1219217580.jpgIMG263-1219217627.jpg

IMG263-1219217379.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникли сумніви, який у мене процесор - PPGA, чи Socket478. Викладаю фотки роз'єма і самого процесора:

SL68C (Intel Celeron 1700 MHz)

General information

Type CPU / Microprocessor

Family Intel Celeron

Frequency (MHz).... 1700

Bus speed (MHz).... 400

Clock multiplier .... 17

Package.......... 478-pin FC-PGA2

Socket/Slot type ....... Socket 478

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно... не знав... бо на роз'ємі материнки (на малюнку знизу, уверх ногами) пише mPGA - я й думав, що PPGA...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесор продався. Залишилися вінти, тихохідні фірмові кулєра і хрєнь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому пості є ціна. 12 уйов за штуку - вони мені по такій ціні дісталися (не враховуючи доставки в Луцьк). За стільки й віддаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки юзаєш Western Digital 80 GB WD800BB? Бедів нема?

Юзаю біля двох років, але вінт юзався і до мене. Бедів нема, працює чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно... не знав... бо на роз'ємі материнки (на малюнку знизу, уверх ногами) пише mPGA - я й думав, що PPGA...

офтоп

Ярчик, а я говорил то не 370й

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно... не знав... бо на роз'ємі материнки (на малюнку знизу, уверх ногами) пише mPGA - я й думав, що PPGA...

офтоп

Ярчик, а я говорил то не 370й

Говорив :ok2: Добре, що ні на що не поспорили, а тим більше - не побились ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...