Перейти до змісту

Вивчаю попит на послугу - розкрутка сайтів.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Хай Олл.

Мав декілька сайтів - від "хом'яка", до компрамата. Проблема завжди одна - задизайнити нескладно, оптимізувати для пошукових машин - теж не проблема, хоч і тонкощів в оптимізації - хватає! :)

Але з моменту коли скинув ссилочку в Яндекс на індексування, і чекаєш місяць, поки не почнуть "крутитись" лічильники. І навіть після цього народ ходить вяло.

Маю декілька ноу-хау, які дають "вибуховий" траф (cпаму-НІ! ;)), але в усякому випадку розкрутка - це довга, копітка праця кожен день, і через "немогу" (дизайнери мене зрозуміють) 

Тим не менше, мені це робити цікаво, но.... скільки прекрасних справ "не прижилося" з маси причин - або клієнти "не дозріли" до розуміння необхідності, або ідея була невірно донесена до цільової аудиторії, або тупо це нікому не потрібно. Хоча сумніваюсь, такий сатьюейшн, коли  бабло за дизайн взято (і немаленьке), а сайта навіть Гугль ненаходить (або находить "з трудом") - норма (імхо)

Чи може все-таки слід починати "від дизайну"? Але моє імхо взагалі - якщо керівник передусім прагне отримати з сайту дзвінки на свій телефон - дизайн взагалі грає третьорядну роль, після розкрутки і юзабіліті відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, щас ;) Privacy (точька.)

Наголошую, я тут не рекламу готового рекламую, а тільки вивчаю попит. Дуже хотів-би почути неупереджену думку тих, хто постійно крутиться в сфері вебдизайну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бачиш - тут взагалі є купа моментів - що розкручувати, де розкручувати, які цілі кампанії. Плюс - як аналізувати ефективність - бо просто купа кліків без потреби теж нікому не потрібна. Словом, треба більше розуміти - про який сервіс ти говориш?

Розкрутка в Інтернеті - сайту Волинської туристичної компанії і сайту британського Інтернет-магазину - то дві суттєві різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

дуже цікавить питання розкрутки, задизайнили, виклали а от з розкруткою

практики немає та і чіткого розуміння від чого залежать положення в пошукових системах теж.

Прошу порадити організацію або людину яка може зайнятись розкруткою сайту

( в нашому випадку це - портал пасажирських перевезень SvitBus.com )

(Harddriver написав в гАську)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PitBoy, якщо тобі потрібно - люди, то тобі явно не до "розкруток", тут вживається термін "впарювання" можеш за допомогою реклами на банерах, реклами на форумах, вобщєм, там де ходить твоя цільова аудиторія. Просто виходить дуже часто так, що сайти на які ходять люди не завжди мають високий показник тИЦ и РП, для прикладу борда - людей багато, інфи ще більше, а якийсь "новоспечений" сателіт піде зарегається в каталогах і буде мати 70 тИЦ за перший місяць. Але то моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую oss-studio.com.ua/ :smile3:

повний комплекс: оптимізація, прогонка по-каталогах, і тд... вихід в ТОП-10 гарантується =)

P.S. "задизайнити" це ЛИШЕ розробити дизайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ти всім вихід в топ-10 гарантуєш?

1. де у форумчан береться скільки жовчі?

2. всім, але все має свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. де у форумчан береться скільки жовчі?

ну це ж Сімпсон :lol:

повний комплекс: оптимізація, прогонка по-каталогах, і тд... вихід в ТОП-10 гарантується =)

відписав в гАсько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...