Перейти до змісту

Потрібно зробити теплу підлогу


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, може є майсти які зможуть облаштувати теплу підлогу і залити стяжку (самовиравнюющася)?
напишіть на вайбер +38нуль50555237девять. Цікавить інфракрасна чи тенова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рекомендую робити електричну, як кажуть забудовники така тепла підлога має 2 режими роботи - "щойно зробили" і "вже не працює" :) Особливо таких "драбинок" стосується:

spacer.png

 

Я коли в себе робив трубне, з зшитого поліетилену, не пошкодував ще підвести ППР-трубу на резерв на батареї. І товстелезне утеплення, в мене рівень грунтових вод високий, інакше вийшов би "льох".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

Не рекомендую робити електричну, як кажуть забудовники така тепла підлога має 2 режими роботи - "щойно зробили" і "вже не працює" :) Особливо таких "драбинок" стосується:

spacer.png

 

Я коли в себе робив трубне, з зшитого поліетилену, не пошкодував ще підвести ППР-трубу на резерв на батареї. І товстелезне утеплення, в мене рівень грунтових вод високий, інакше вийшов би "льох".

 

інфракрасна дійсно єрунда, 

а звичайна кабельна норм, у мене уже більше 5 років працює

 

п.с. класти фольгу як на фото, у стяжку - ідіотизм 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота електричної теплої підлоги залежить від правильного монтажу і толкового майстра. Маю електричну теплу підлогу в кородорі,кухні,ванній кімнаті вже 9 років. Поки що без нарікань. Правда задоволенния тепер не з дешевих. Чим добра електрична тепла підлога, це особливо в холодні дні весни,літа, чи осені коли основне опалення вже не вмикаєш. Коли є малі діти,яких не сильно-то заставиш бігати в тапочках,а не босоніж по холодній керамічній плитці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Barkas сказал:

А чому ви зупинили свій вибір на електричній теплій підлозі???

це виробниче приміщення, треба зробити тепло працівникам, котла ставити не має де там, теплова завіса до 3квт не допомагає, а кіловати обмежені, єдиний варіант - електрична тепла підлога(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сучасне Тепло" Cучасні системи обігріву                      просп. Волі, 6, офіс 9, 1 пов.                               098 589-70-85, 066 878-83-31 Олександр

Рекомендую. Це офіційний представник Nexans у Луцьку, має кабелі і інших виробників, терморегулятори. Встановлює, консультує, тільки стяжку не заливає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...