Перейти до змісту

Battlefield 2


PitBoy

Рекомендовані повідомлення

браво u4kuduk, бачу вже зажигаєш!

розкажи братві як з Панком справився :angry:

бо сам незнаю що ще порадити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь

а кто там обещался одной бандой побегать, чтоб веселее было ??

Ато мне что с жывыми людями, что с ботами, один хрен. А тут хоть будеш знать с кем играеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно викидує через пару секунд гри!

u4kuduk то тебе викідувало тільки з сервера №2 ?

усім: забиваємо стрєлку сьогодні з 23 год? (у всіх мікрохвони є?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не то шо можна а даже нужна :) но не апизательно

для початку можна побігати проти ботів або 2х2 чи 3х3 через pLan

(віртуальну локалку типу Hamachi, але з нормальним пінгом.

Сам давно користуюсь pLan-ом і граєм все підряд і без проблем: Age of Empires, Most Wanted, ANNO 1701 і ...)

ну ДУУУЖЕ корисна штука, рекомендую, хто пробував той знає.

ось зовнішні ссилки (10Мб) - pLan на depositfiles , pLan на letitbit

внутрішня - pLan на ФТП

доречі, перевага гри по локалці - ніякий ПанкБастер немішає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки-но вдалось мені "залізти" на сервер №2, але там нікого немає. Час від часу з'являється напис, що гра почнеться лише тоді, коли з'явиться хоча б один гравець. Прогулявся по мапі 5 хвилин і мене відімкнуло ("Зв'язок з сервером був втрачений").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PunkBuster відключений на

сервері №1 - 1bf2.vbios.com (ip 77.90.192.241) - вечорами він повний

та на

сервері №3 - 3bf2.vbios.com (ip 91.123.159.22) - правда сюди майже ніхто незаходить, покищо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановилася, запустилася :) Гра дійсно класна, динамічна.

2PitBoy: розкажи детальніше як швидше відкрити "закриту" зброю. Хочеться з М95 популяти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Не врубився. Що за клозета зброя?

Там при досягненні певного звання (дається при досягненні потрібної кількості очок - 500 - перший анлок, 800 - 2й , 2500 - 3й і т.д.) є можливість вибрати нову зброю. Собі взяв М95 (бронебійна снайперка) типа як в рембо4 була в Тулбоя, пілотів з кабіни виносить наура. Правда щоб працювали анлоки треба 1 файлик хостс.іцс в папку з віндою скопіювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда щоб працювали анлоки треба 1 файлик хостс.іцс в папку з віндою скопіювати.

От з цього місця будь ласка детальніше. Або дай ссилочку де про це пишуть мудрі і досвідчені люди :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви набрали ваші перші 500 очок, і при виході в головне меню вам недають вибрати нову пушку, то качаєм прикріплений нижче файлик.

Скрипт проверяет наличие адреса в hosts.ics. Если его там нет - добавляет, оставляя все остальные записи не тронутыми. Если адрес есть - меняет его на 86.111.224.10 bf2web.gamespy.com.

После добавления запускается очистка временного кэша имен и проверка установки. Результат выводится на экран.

Анлокі (закриті пушки) даються як за нове звання так і за срібні медалі, на рахунок золота незнаю бо ще недобрався :)

усі звання і вимоги до них наприклад тут - http://gamergrad.ru/bf2/nagr/rank.php

також там можна почитати про зброю, техніку, медалі, нашивки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви набрали ваші перші 500 очок, і при виході в головне меню вам недають вибрати нову пушку, то качаєм прикріплений нижче файлик.
Скрипт проверяет наличие адреса в hosts.ics. Если его там нет - добавляет, оставляя все остальные записи не тронутыми. Если адрес есть - меняет его на 86.111.224.10 bf2web.gamespy.com.

После добавления запускается очистка временного кэша имен и проверка установки. Результат выводится на экран.

Анлокі (закриті пушки) даються як за нове звання так і за срібні медалі, на рахунок золота незнаю бо ще недобрався ;)

усі звання і вимоги до них наприклад тут - http://gamergrad.ru/bf2/nagr/rank.php

також там можна почитати про зброю, техніку, медалі, нашивки і т.д.

За медалі не давало, тільки по досягненню потрібної кількості поінтів. За 3 дні взяв бронзу, 2 срібла і золото і за це анлоків немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, мені за срібло спецопа дали, меншому брату за кожну з трьох срібних теж дали.

спробуй bfhost.zip, може допоможе направити на "путь истинный"

бо мені приходиться для кожного анлока bfhost.cmd запускати, самі нехочуть врубатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли грав у БатлеФіелд Вєтнам - то я по вертольотам був АС!

так, на гвинтокрилах класно літати, трошки практики і можна між деревами фінти крутити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, мені за срібло спецопа дали, меншому брату за кожну з трьох срібних теж дали.

спробуй bfhost.zip, може допоможе направити на "путь истинный"

бо мені приходиться для кожного анлока bfhost.cmd запускати, самі нехочуть врубатися.

На якому сервері граєш?

Так грає хтось на біосі???? чи ні ?

Якщо так то під якими ніками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, мені за срібло спецопа дали, меншому брату за кожну з трьох срібних теж дали.

спробуй bfhost.zip, може допоможе направити на "путь истинный"

бо мені приходиться для кожного анлока bfhost.cmd запускати, самі нехочуть врубатися.

На якому сервері граєш?

Так грає хтось на біосі???? чи ні ?

Якщо так то під якими ніками?

дивись в кінці першого посту - наші земляки smile.gif :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз він на Луцькому працює? Якщо так, то що треба зробити щоб грати на серваку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ напишіть як зєднатися з якимось сервером в BF 2. Я входжу в ігру, а дальше як зєднатися з сервером незнаю :)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ напишіть як зєднатися з якимось сервером в BF 2. Я входжу в ігру, а дальше як зєднатися з сервером незнаю :(

+1

Запускаєш бф2, тиснеш MULTIPLAYER, починається пошук серверів (чекати можна довго, тому жмеш STOP UPDATE), потім CONNECT TO IP і вводиш одну з адрес серверів vbios

1bf2.vbios.com (ip 77.90.192.241)

2bf2.vbios.com (ip 193.164.130.2)

4bf2.vbios.com (ip 78.137.1.181)

один порт с нестандартными картами

3bf2.vbios.com (ip 91.123.159.22)

один "пехотный" порт (без техники)

5bf2.vbios.com (ip 77.90.192.249)

и один сервер с модом "Project Reality"

bf2pr.vbios.com (ip 86.111.224.12)

а также порт для тренировок команд и проведения турниров

6bf2.vbios.com (ip 77.90.192.247)

enjoy :)

А взагалі, якщо хочеш гамать десь в світі, то купляй ліцуху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...