Перейти до змісту

Battlefield 2


PitBoy

Рекомендовані повідомлення

нажаль в DeeDee стара російська версія гри.

в інеті можна зкачати звідци

або з powertracker.org аналогічний інсталлятор який і був на ФТП з усім потрібним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь
До речі де в Луцьку можна придбати ліцензійну гру? І за скільки?

Наскільки мені відомо то і в Києві не просто знайти, а в Луцьку бачив лише батлу 2142 :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Нарешті вчора дійшли руки, скачав і встановив образ разом з патчем, той що доступний для скачки на vbios.com. Все працює (тьфу-тьфу-тьфу), тільки пару раз ввечері викидувало, але це думаю через перезавантаженість. З живим народом пограти класно, але з моїм досвідом треба ще й на ботах тренуватись:)

Зареєстрований під ніком: sir_j.s Так що нехай топікстартер допишить в перший пост, щоб знати земляків. Буду радий зустрічі на "полі бою".

Для бажаючих приєднатись до он-лайнових баталій можу викласти на ФТП повний робочий комплект для встановлення гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Землячить - дело хорошее. Тем не менее лучше создать клан или постоянную команду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AlienUAlutsk був декілька разів застрелений :mdr: земляком sir_j.s. Теж мені земляки ;) . А якщо серйозно, то будете бачити мене на вбіосі (здебільшого 4й сервер, іноді 7й) welcome to squad))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сквад создать может каждый. Дело не хитрое. В общем учитывая тему на вбиосе можно обсудить это здесь. Хотите, создадим. Только с подобающим клантагом и командой.

З.Ы.:Дело о Луцком клане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сквад создать может каждый. Дело не хитрое. В общем учитывая тему на вбиосе можно обсудить это здесь. Хотите, создадим. Только с подобающим клантагом и командой.

З.Ы.:Дело о Луцком клане.

Створити сквад то нічого не значить. Сквад створюється для більш злагодженої гри. А то буває ніби і 6 з 6ти а той в одному кінці карти, той пішову брати абсолютно не важливу точку третій взагалі раунд в черзі може простояти, от вам і сквад. А з приводу клантага.... якось LUTSK AlienUAlutsk дивакувато дивиться. От дійсно цікаво було б поганяти тільки з лучанами (хамач в поміч) або на якомусь буржуйському сервері (якщо у вас ліцензія)

Понятно. А как вы хотели, если никому не интересно?

Не цікаво ??? а 500 годин хто насидів в батлі (я про себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створити сквад то нічого не значить. Сквад створюється для більш злагодженої гри.

Я имел в виду создать клан, а не сквад. Знаю я, что это такое.

якось LUTSK AlienUAlutsk дивакувато дивиться. От дійсно цікаво було б поганяти тільки з лучанами (хамач в поміч) або на якомусь буржуйському сервері (якщо у вас ліцензія)

Я тот предлагаемый клантаг себе не подпишу. У меня клантаг имени меня - Yoruka, кто не знает. Лицензии нету. В принципе буржуйский сервер ничем не отличается от вбиоса. Т.е. можно сговорится в один сквад в определенное время.

Что касается баталий чисто в городе, нужно ждать, пока фанаты создадут сервер. Слышал уже о таких энтузиастах. Думаю, стоит тренироваться на вбиосе. Т.е. интегрироваться через них и играть командно уже там. Сижу только на 7 и 5. Мой ник знаете, так что разберемся на месте. Воип в помощь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе буржуйский сервер ничем не отличается от вбиоса

Малося на увазі ПОРОЖНІЙ якийсь сервер (ну щоб свій непіднімати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тот предлагаемый клантаг себе не подпишу. У меня клантаг имени меня - Yoruka, кто не знает. Лицензии нету. В принципе буржуйский сервер ничем не отличается от вбиоса.

Грав на Вбіосі. Крім того в мене ліцензія BF, SF, EF, AF і ти хочеш мене переконати, що Вбіос не відрізняється від ліцухи? :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наприклад в буржуїв часто бойова вертуха простоює. А на вбіосі?? В загалі гра сильно різниться. причому не завжди в сторону ліцензії

По Хамачи есть ограничения в к-стве игроков?

Аби канала хватало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ти хочеш мене переконати, що Вбіос не відрізняється від ліцухи?

Я сказал, что разницы между тем, играть ли на вбиосе, или на буржуйском, нет с точки зрения удобства в игре с земляками. Герр ZaZik меня поправил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ти хочеш мене переконати, що Вбіос не відрізняється від ліцухи?

Я сказал, что разницы между тем, играть ли на вбиосе, или на буржуйском, нет с точки зрения удобства в игре с земляками. Герр ZaZik меня поправил.

Зручність є. Наприклад мені практично не потрапляли на очі (на офф серв) злагоджено граючі сквади. Було б непогано зайти і "зграєю" навішати

якимось редискам. На біосі все ж тімплей присутній в більшій мірі (відсутній хоча б мовний барєр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Було б непогано зайти і "зграєю" навішати якимось редискам.

Ну если мне кто-то подкинет лицензию и словим еще парочку игроков, то такая затея может воплотится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если мне кто-то подкинет лицензию и словим еще парочку игроков, то такая затея может воплотится.

*rofl*

В добрі часи (бакс 5,2) мій пак коштував 250 грн.

Не здається, що для Санта Клауса трішки рано? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лицензии обычно имеют лимит инсталляций.

Ги ... згадав про болюче.

Ліцуха БФа потребує онлайн регістрації, а мій пак потребував 3-х онлайн реєстрацій, при чому з однією були граблі - не підходив серійник.

Доречі без якогось з адонів 2-го рівня зброя відсутня (це вам не шара Вбіоса).

При авторизації йде хчитування профіля (єдина база реєстрацій) ... при чому Вбіос використовує ту ж саму базу, от тільки для них вона RO - досягнення не зберігаються.

Осьо знайшов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж додайте в земляки :)

А я рубался и думал чето мне твое лицо знакомо :), вот кто главный медик то оказывается :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...