Перейти до змісту

Шукаю спокійну роботу в Луцьку.


buhenvald

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, шукаю роботу в Луцьку, цікавлять всі варіанти окрім великих підприємств типу кромбера , модерна, підшипника і тд і тп. Зумовлено тим, що працював раніше на подібному підпідприємстві і втратив слух лівого вуха на 70%.

Коротко про себе, 35 років, без ШЗ, проживаю в Луцьку.

Буду вдячний за Ваші відгуки і варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, buhenvald сказано:

Зумовлено тим, що працював раніше на подібному підпідприємстві і втратив слух лівого вуха на 70%.

 

Скажіть вже всім, куди краще не йти.

 

Я був на штамповці в приміщенні SKF. За 15 хв. перебування біля станка дуже боліли вуха. Працівників спілкувались між собою так: той хто говорив, нахилився до того хто слухав і буквально кричав йому у вухо.

 

Хоча робота на великих підприємствах має і плюси. Це офіційне оформлення і регулярна з.п.

 

Це з того, що я знаю.

 

П.С. Бажаю вам знайти роботу по душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Скажіть вже всім, куди краще не йти.

 

Я був на штамповці в приміщенні SKF. За 15 хв. перебування біля станка дуже боліли вуха. Працівників спілкувались між собою так: той хто говорив, нахилився до того хто слухав і буквально кричав йому у вухо.

 

Хоча робота на великих підприємствах має і плюси. Це офіційне оформлення і регулярна з.п.

 

Це з того, що я знаю.

 

П.С. Бажаю вам знайти роботу по душі.

Дякую за побажання, робота була в іншому місті, тому лучанам нема за що боятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б досвід свій вказали, що вмієте робити. А то крім побажання "тихої" роботи нічого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте , так забув за це зовсім.

Є не великий досвід роботи по дереву, а саме виготовлення декоративних зображень з дерев"яних елементів, про роботу на заводах нема сенсу багато писати , так як за навички це видивати не варто на мою думку. То була сама звичайна лінійна робота на конвеєрі або на штампувальних машинах, де ти просто закладав матеріал і через кілька секунд виймаєш готову деталь.

В принципі готовий вчитись чомусь новому, аби роботодавець був зацікавлений в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень назад якби написали якраз шукали людину для роботи з деревом. Я запитаю звісно але нічого не обіцяю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, 6ap6apuc said:

Тиждень назад якби написали якраз шукали людину для роботи з деревом. Я запитаю звісно але нічого не обіцяю

Дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...