Перейти до змісту

З днем народження, Google ;)


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

spacer.png

 

Щоб там неговорили, АЛЕ, на даному етапі розвитку людства саме головне - НЕ ПРОЛЮБИТИ доступ до свого гуглоакка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

spacer.png

 

Щоб там неговорили, АЛЕ, на даному етапі розвитку людства саме головне - НЕ ПРОЛЮБИТИ доступ до свого гуглоакка :D

якщо ним зацікавляться то його акуратно свиснуть....

людський фактор ніхто невідміняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Voronin10  Детальніше бдьлск :)

Від себе додам, що з безпекою у Гугля ніби все норм, без фізичного доступу до SIM-ки - ніяк (хоча, все робиться, хоч і не просто ^_^, я правий?

Сьогодні от доречі поставив мобільний Google My Business (є функція, що тільки з нього  доступна), то мені сказало, що в мене є купа "свиснутих" акків, правда не гуглівських, а з різних forum.kiev.ua наприклад, які мені ДСС впринципі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harddriver сказано:

@Voronin10  Детальніше бдьлск :)

Від себе додам, що з безпекою у Гугля ніби все норм, без фізичного доступу до SIM-ки - ніяк (хоча, все робиться, хоч і не просто ^_^, я правий?

Сьогодні от доречі поставив мобільний Google My Business (є функція, що тільки з нього  доступна), то мені сказало, що в мене є купа "свиснутих" акків, правда не гуглівських, а з різних forum.kiev.ua наприклад, які мені ДСС впринципі :)

тобі коли ти авторизовуєшся скаже які сайти і з яким логіном пасом були скопрометовані,

просто якщо комусть треба твій пас то тебе акуратно свиснуть куки а потім юзануть ніби все так і було,

в мене інсту свиснули два рази під ряд,  я навіть пас міняв і ніц непомогло, свиснули за допомогою телефону, як хз но факт, бо комп був офлайн тижня зо дваперед цим

 

самий прикол почався коли я намагався відновити доступ до інсти з двуфакторною аунтифікацією, номер то змінили на інший :)

благо голі баби висіли пів години і мої дівчата написали що мене вже того :)

в мене блін голова болить я до усрачки втомлений і тут вас взламали :)

 

тому ніяких лівих посилань з телефона не відкривати особливо в інсті і месенджерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то понятно. Знаю взлом на заказ робиться в більшості випадків сопливою школотою з конструктором вірусів, хоча бувають і виключення, але це я називаю "циганський бізнес" :)Як не маєш твердих контактів - намахають 99.99%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо юзати свій домен то пошту не страшно що вкрадуть, хіба як зможуть швидко поміняти на свою в акаунтах, хоча в більшості нормальних системах це все блокують і можна повернути все назад..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...