Перейти до змісту

Допомога з Google рекламою


Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину яка б могла допомогти розібратися з тонкощами роботи гугл реклами та аналітики. Оплату гарантую. 

068-77-88-77-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MACCEN сказано:

Звернись сюди

як я зрозумів - людина, "щось-десь" має своє, хоче за відносно невеликі гроші, отримати "знання - без води"...

В такому випадку, там точно не "сюди".

А якщо потрібно налаштувати, прорахувати і всю роботу зробити замість нього  - тоді, таки туди http://www.artefact.ua/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

як я зрозумів - людина, "щось-десь" має своє, хоче за відносно невеликі гроші, отримати "знання - без води"...

В такому випадку, там точно не "сюди".

А якщо потрібно налаштувати, прорахувати і всю роботу зробити замість нього  - тоді, таки туди http://www.artefact.ua/

Якщо людина хоче потренуватись то це буде тільки злив бабок в нікуда.

Також перед рекламою треба робити аналіз сайту, чи готвий він до рекламної кампанії взагалі, ідалі вже рухатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MACCEN сказано:

Якщо людина хоче потренуватись то це буде тільки злив бабок в нікуда.

кагбэ, вже зразу зрозуміло, що людина знає (мабуть, вже зливала бюджет)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MACCEN сказано:

Також перед рекламою треба робити аналіз сайту, чи готвий він до рекламної кампанії взагалі, ідалі вже рухатись.

тут не спорю, потрібно дивитись.

P.S. Послуг не пропоную.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама реклама до сайту вже підключена, але як нею правильно користуватися, хотів би дізнатися! Або готовий платити за цю послугу, але бажано людині яка проживає у Луцьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.08.2020 в 02:04, Tom сказал:

Сама реклама до сайту вже підключена, але як нею правильно користуватися, хотів би дізнатися! Або готовий платити за цю послугу, але бажано людині яка проживає у Луцьку!

Багато є способів як правильно користуватись рекламою.Я то завжди і всюди(РС, телефони) користуюсь AdGuard.Від любої х...їти захищає.Рекомендую.:D

P.S. Платити за послугу мені не потрібно.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...