Перейти до змісту

дуэли в CS на lm.lutsk.ua


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

можно попробовать устраивать дуэли - по предварительной договорённости

количество человек в команде не лимитировано, как договоритесь так и будет

все остальные, кроме заявленых игроков, просто посмотрят,

думаю 10-15 раундов не скучно будет посмотреть за игрой дуэлянтов

для порядка, по началу, нужно будет присутствие администраторов (рестартануть игру и т.д.), но если без детства то, думаю, игроки и сами договорятся

вот такая вот мысля....,

высказывайте свои мысли

<---------------->

подача заявки:

заявка подаётся не позже чем за одни сутки до начал игры одними из капитанов на ПМ Zevs_Isver c пометкой "заявка ну дуэль"

в заявке указать:

- желаемое время иргы

- составы команд

- выбраную карту

- контактные телефоны и Е-маилы капитанов

если выбраное время устроит кого-то из администраторов - будет назначена дуэль, о чём будет сообщено капитанам и сделано соотсетствующее сообщение на форуме

<---------------->

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все булоб добре, якби сервак не так сильно лагав, ато при іграх більш ніж 2 на 2 гра поченає змахувати на перший в світі пошаговий шутер :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все булоб добре, якби сервак не так сильно лагав, ато при іграх більш ніж 2 на 2 гра поченає змахувати на перший в світі пошаговий шутер  :P

ну не всё так плохо, я о "2 на 2",

но траблы есть,

и как мне кажется проблема в том что сервак, на котором контра крутится, имеет ещё и другие задачи

p.s. проблемы сервера можно обсуждать в другом топике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба може провести кілька раз збір коштів на новий сервак? Ми б теж прийняли в цьому участь. Було б добре, якби поставили сервак зразу на кілька іграшок, або принаймні зробили можливим бачити один одного в локалці. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Треба може провести кілька раз збір коштів на новий сервак? Ми б теж прийняли в цьому участь. Було б добре, якби поставили сервак зразу на кілька іграшок, або принаймні зробили можливим бачити один одного в локалці. :(

Иш чего захотели ;)

Локалка в клубе. А ето инет.

Я не думаю что например Зевсу очень хочется светить 137 138 139 виндовыми шарами в инет.

Ето ж каждый день вирусню лечить придётся, и отбиватся от малолетни ХУ#ЯКЕРОВ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я я

виндовые шари не есть гуд (из за секюрити да и "докачки нет"), вот http\ftp самое оно, НО....

если сделать этот трафик бесплатным - то "сетке" придёт конец, прокачивание больших объёмов скажется на пропускнуй способности каналов, будет недовольство клиентов - те кто платят (за инет\канал)уйдут к другим....

вот и пшик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
я я

виндовые шари не есть гуд (из за секюрити да и "докачки нет"),  вот http\ftp самое оно, НО....

если сделать этот трафик бесплатным - то "сетке" придёт конец, прокачивание больших объёмов скажется на пропускнуй способности каналов, будет недовольство клиентов - те кто платят (за инет\канал)уйдут к другим....

вот и пшик

Во юзеры учитесь у Зевса!

Любой халяве настаёть кырдык!

Изззааа ЖАДНОСТИ :(

Я с мотрю есть у нас абоненты которые даже на форум ниразу не зашли.

А просто мирорят тоисть качают всё с lm.lutsk.ua ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я я

виндовые шари не есть гуд (из за секюрити да и "докачки нет"),  вот http\ftp самое оно, НО....

если сделать этот трафик бесплатным - то "сетке" придёт конец, прокачивание больших объёмов скажется на пропускнуй способности каналов, будет недовольство клиентов - те кто платят (за инет\канал)уйдут к другим....

вот и пшик

Я трошки не вїхав, чому сєтці кінець. Яка різниця для мережі що я буду качати фільм з "ЛМ" чи з іншого юзера в мережі?

По друге зробити так щоб ми бачили один одного і без "виндовых шарів" можна, для цього є програмка РvРgn(для ігр від блізард) смисл роботи:

1 Юзери канектяться до неї.

2 Один з них створює гру.

3 Вона решті показує що гра створена.

4 Коли хтось хоче заканектитись до гри вона просто перекидає його на машину сервака.(тобто сервер не там де знаходится програма а там де створено гру)

Одночасно можуть проходити сотні ігор, і ніхто нікому не мішатиме.

Ну а по третє більшість провайдерів Київа і Москви (Може і в інших містах але не цікавився) давно мають свої файлообміники, значить пора і нам "Вам" підтягуватись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с мотрю есть у нас абоненты которые даже на форум ниразу не зашли.

А просто мирорят тоисть качают всё с lm.lutsk.ua :(

Анегдот про хлопчика який мовчав сім років всі знають, з цього робим вивод що :

Значиця їх все устраює ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки не вїхав, чому сєтці кінець. Яка різниця для мережі що я буду качати фільм з "ЛМ" чи з іншого юзера в мережі?

.. skip ..

Ну а по третє більшість провайдерів Київа і Москви (Може і в інших містах але не цікавився) давно мають свої файлообміники, значить пора і нам "Вам" підтягуватись  :(

по поводу конца:

если 2-3 человека будет менятся файлами - сети пофиг, а если 20-30 ужэ не пофиг, если 20 чел начнуть отгребать по 1-2 мегабита (или побольше, у кого позволяет способ подключения) то в часы_пик(читать БизнесВремя) начнутся затыки что скажется на других клиентах, а это недопустимо,

повысить пропускную способность "сети" с 100 Мегабит до 1 Гигабита - это только временное решения, ибо и 1 "гиг" побыстренькому кончится....

по поводу Киева и Москвы:

ты бы еще сравнил стоимость инета в Луцке и в Нью-Йорке..... ;))

киевские(московские) сети побольше и живут дольше, и не везде жалява....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по поводу конца:

если 2-3 человека будет менятся файлами - сети пофиг, а если 20-30 ужэ не пофиг, если 20 чел начнуть отгребать по 1-2 мегабита (или побольше, у кого позволяет способ подключения) то в часы_пик(читать БизнесВремя) начнутся затыки что скажется на других клиентах, а это недопустимо,

повысить пропускную способность "сети" с 100 Мегабит до 1 Гигабита - это только временное решения, ибо и 1 "гиг" побыстренькому кончится....

Ну і якщо зараз ті самі 20 чел оночасно качають з "ЛМ" То яка фіг разніца ? Це по перше.

Ну а подруге народ який сидить на АДСЛ фізично не зможе передавати дані з більшою швидкістю ніж 1 мегабіт. такщо набрати сто юзерів які передають і сто які приймають на такій швиткості і В межах одного каналу получится не скоро. Це моє ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки не вїхав, чому сєтці кінець. Яка різниця для мережі що я буду качати фільм з "ЛМ" чи з іншого юзера в мережі?

По друге зробити так щоб ми бачили один одного і без "виндовых шарів" можна, для цього є програмка РvРgn(для ігр від блізард) смисл роботи:

1 Юзери канектяться до неї.

2 Один з них створює гру.

3 Вона решті показує що гра створена.

4 Коли хтось хоче заканектитись до гри вона просто перекидає його на машину сервака.(тобто сервер не там де знаходится програма а там де створено гру)

Одночасно можуть проходити сотні ігор, і ніхто нікому не мішатиме.

Ну а по третє більшість провайдерів Київа і Москви (Може і в інших містах але не цікавився) давно мають свої файлообміники, значить пора і нам "Вам" підтягуватись  :(

Мережа буде поділена на підмережі, в одну підмережу буде входити будинок чи група будинків, ось тут можна буде качати один від одного. Головне жоб це був не інет. За подібне розривається договір, обрізається кабель, може ще щось... і окрема розмова.

Про файлообмінники - це просто ФТП сервер у провайдера з певними обмеженнями і ніякого "прямого" доступу між клієнтами, як раз на них Ми і будем рівнятися, а не наступати на "граблі".

Про програмку - хороша річ, як я зрозумів, вона як раз для таких сегментованих мереж, можна буде і нам поставити. І звичайно ж можна буде мати багато ігор, якщо не забивати магістралі непотрібною халявою. Одна перекачка фільму жре приблизно 50 онлайн-кліентів в ігрі. Так що ці перекачки суттєво зменшують "ККД" для учасників всієї мережі.

Ми тут жаліємося на лагі на Сервері КС, а інші на нас і на цей сервак ложили і "мірорять" собі кіношку. Чудєс не буває! Канали і сервак, на жаль, не резинові. Так що, давайте ставитися з розумінням один до одного.

- Качайте фільми вночі, коли ніхто не грає.

- Не качайте, те що ви скоріш всього зітрете, навіть не подивившись.

Адміністрація робить так і все можливе саме для просування цього проекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і якщо зараз ті самі 20 чел оночасно качають з "ЛМ" То яка фіг разніца ? Це по перше.

Ну а подруге народ який сидить на АДСЛ фізично не зможе передавати дані з більшою швидкістю ніж 1 мегабіт. такщо набрати сто юзерів які передають і сто які приймають на такій швиткості і В межах одного каналу получится не скоро. Це моє ІМХО

Ця вся математика в теорії, на практиці все набагато печальніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а радио ~ 5 мегабит

а ВДСЛ 16 мегабит...

а лан 100 мегабит....

Не путать швидкість прийому і передачі.

Ну а на рахунок лагів так це ж вроді не ізза навантаженості каналу а через відсутність "Окремого" виділеного сервера на ігри, чи не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
а радио ~ 5 мегабит

а ВДСЛ 16 мегабит...

а лан 100 мегабит....

Не путать швидкість прийому і передачі.

Ну а на рахунок лагів так це ж вроді не ізза навантаженості каналу а через відсутність "Окремого" виділеного сервера на ігри, чи не так ?

Якшо валити з веб сервера в 10 потоків сумарно в 2 мегабіт

то від 3 до 6 процентів буде відгризати від проца тільки веб сервер :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо валити з веб сервера в 10 потоків сумарно в 2 мегабіт

то від 3 до 6  процентів буде відгризати від проца тільки веб сервер :(

Щеб хто обяснив що саме це мало означати. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а радио ~ 5 мегабит

а ВДСЛ 16 мегабит...

а лан 100 мегабит....

Не путать швидкість прийому і передачі.

так и делаю :(

у ВДСЛ скорость приёма 18 мегибит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а радио ~ 5 мегабит

а ВДСЛ 16 мегабит...

а лан 100 мегабит....

Не путать швидкість прийому і передачі.

так и делаю :(

у ВДСЛ скорость приёма 18 мегибит

Ну а я тє про що. Хто йому буде пердавти з швидкістю 18 мегибит ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

например Zyxel VES-1000 EE c 12-ю ВДСЛ портами и 2-мя 100 мегабитными Ethernet портами....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...