Перейти до змісту

Металевий паркан Ранчо


Рекомендовані повідомлення

Металевий паркан Ранчо - інноваційний підхід до виготовлення парканів. Такий паркан можна рекомендувати тим, хто не хоче ховатися за «глухою» стіною, а бажає бачити на території своєї ділянки ексклюзивний і естетичний вигляд, яким не можуть похвалитися інші.

 

Причина великого попиту такої конструкції - зовнішній вигляд. Дизайн огорожі дозволяє підбирати паркан з декором, схожим з дерев'яними брусами або дошками. Але крім зовнішнього вигляду відзначають наступні плюси:

  • Простий монтаж. Огорожа кріпиться на будь-які опорні стовпи. 
  • Горизонтальні профілі регулюється.
  • Стійкість до зовнішніх чинників.
  • Паркан має захист від вологи і легко очищається від забруднень.

 

Чому потрібно замовляти саме у нас?

  1. Будь-які розміри, під вас!
  2. Власне виробництво
  3. Різні кольори.
  4. Низькі ціни.
  5. Доставка


м. Луцьк, вул. Глушець 60
066-291-19-52
068-339-73-76
https://budtraffic.net

parkan-rancho-post-7.jpg

parkan-rancho-post-8.jpg

parkan-rancho-post-9.jpg

parkan-rancho-post-10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Радий бачити Ваші постійні повідомлення в моїх темах :) . Зробимо тільки потрібно профільна трубу через 2.5м для посилення конструкції.

 

Ви собі представляєте секцію 10м? для прикладу, візьміть по середині арматуру товщиною 12мм, довжиною 6 м і підніміть вверх. Поредині ви піднімете, а краї будуть волочитися по землі. Таких секцій ніхто не робить з бляхи 0.5мм (для прикладу ArcelorMittal)., а якщо навіть і зробить то потрібно посилювати конструкцію.

 

Ми виробляємо секції до 3м, якщо більше потрібно розбивати на секції і посилювати конструкцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул. Глушець 60 (трьохповерхова будівля)

Зліва на першому поверсі СТО, а справа ми. Зараз якраз фасад обшиваємо чорним металобрусом (ціна від 150-190грн. :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Alex S сказал:

А де ви саме на Глушець 60? Це я зранку прочитав Ваше повідомлення тут на форумі , і в одній з груп ,з учасниками  зі всієї України, мій товариш з Луцька скинув це фото і воно  викликало море коментарів ....А я згадав цю адресу, що бачив на форумі годину тому десь....Може щось по господарству треба буде де ви саме територіально та яке приміщення?

0-02-05-f69de99bca403b108a7237a3e8fb21f337a3e35ad96c545302558e8d3274a744_940bea98.jpg

мені дивно,що воно викликало море коментарів

бо це,так би мовити,баян 

ну принаймні для тих,хто давно має справи з дахами)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Катя сам не знаю ,тим паче поняття не маю що таке баян ,крім музичного інструменту ,може того що група не комерсантів зовсім.,бачив що відписували і щось коментували....

а фірма хороша)

товаришую з ними 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...