Перейти до змісту

X³: Reunion 2.0


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

Ну є тут http://www.ag.ru/games/x3_reunion - але трафа качать немаю :D

З яких пір на AG.ru викладають повні версії ігор?

я имею щас заллю...

Буду вдячний. Один + авансом, ще один - після "заливки".

А у тебе саме версія 2.0?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/Games/X3 Воссоединение 2.0/

да руская 2 версия + всякие моды - но сними сам разбирайся ... там я не всё пробовал ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Я ще ніколи в цю гру не грав; чув, що вона "новачків не терпить", але буду намагатись осягнути...

P.S. Другий + додам завтра. Сьогодні вже вичерпав ліміт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если чесно мне прохождение миссий не понравилось - ибо сильно тормозил комп на некоторых ... а вот фристайл неплохо - живеш захватываеш корабли продаеш - строиш свою империю ... правда ето не быстро и сейвится можно только на базе (+ за деньги еще возможно) ... но всё конечно надоедает :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слів не вистачає... Хотів сьогодні вранці скачати - вже немає... :):( Що це за... Думав, можливо на Game.lutsk.ua перемістили, але ж і там не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щас повторим ... - скорее всего ето происходит по тому шо некоторые клиенты фтп (напримет смартфтп который я юзаю ) не изменяют даты изменения файла при заливке - а на фтп нашем стоит скрипт удаляющий автоматически в полноч файлы более месяца давности :( щас поробую залить ехплорером...

вот уже вижу что ехплорер дату обновляет ... всё будет пучком :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є Х3 перша частина де добре повчитись, створена для новачків, щоправда на фтп не зможу викласти ібо не в Луцьку я, альтернативою можу на ДВД залити і передати друзям в Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щас повторим ... - скорее всего ето происходит по тому шо некоторые клиенты фтп (напримет смартфтп который я юзаю ) не изменяют даты изменения файла при заливке - а на фтп нашем стоит скрипт удаляющий автоматически в полноч файлы более месяца давности :smile3: щас поробую залить ехплорером...

вот уже вижу что ехплорер дату обновляет ... всё будет пучком :D

Дякую ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...