Перейти до змісту

Страхування велосипедистів


Valyanok

Рекомендовані повідомлення

Читаю періодично тему "Сьогоднішня чергова ДТП, Тема для автоаварій", у звязку з чим виникло запитання: чи можна застрахуватись велосипедистові та його пасажиру (катаюсь з малим на рамі) від таких випадків, де і скільки це буде коштувати? Можливо є тут компетентні люди чи хтось прктикував таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(катаюсь з малим на рамі)

рама - не место для перевозки пассажиров.

страховка тут не поможет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотелось би услишать ответ на поставленний вопрос

P.S Если на раме установлено сиденье для ребенка ???

Где написано что ето запрещено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про це писав в темі коли Ліля руку зламала (тоді ж пропонував застрахуватись скопом по "опту" :lol: ). Застрахуватись можна від нещасного випадку, а на рамі/без рами/пішком/на веловипеді/на руках - це все не грає ролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос:

Возможна ли установка на горный велосипед детского сидения?

Ответ:

Установка детского сидения на горный велосипед возможна двумя способами:

Детское сидение устанавливается на задний багажник велосипеда или на подседельный штырь. При установке детского сидения на багажник, допустимая нагрузка на седло устанавливается допустимой нагрузкой на багажник.

http://www.vipbike.ru/faq/19.htm

ORV, ты и впрям считаешь, что кресло под подбородком велосипедиста - возможно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura: http://veloonline.com/view.shtml?id=898

Якщо я не помиляюсь, то в когось з форумчан таке стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura: http://veloonline.com/view.shtml?id=898

Якщо я не помиляюсь, то в когось з форумчан таке стоїть.

У ursы .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, в ursa стоїть крісло, яке кріпиться до підседільного штиря на замку, а те що по ссилці кріпиться на рамі між рулем і глаголом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То може хтось сказати чи є можливість застрахуватись від нещасних випадків при їзді на велосипеді по наших дорогах чи ні? Чи будемо й далі обговорювати сідушки УРСИ? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти 4-й пост читав?

Ще раз повторю, що при страхуванні від нещасного випадку неважливо на чому, де і коли ти їхав при настанні страховаго випадку (пардон за тавтологію). Оплачується твоє лікарняне, або, не дай Боже, смерть. А от коли страхуєшся, то можна вказати, що ти велосипедист і цікавлять тебе саме випадки на дорозі. Тоді застрахованого причислять до групи ризику і візьмуть за страховку трохи більше грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість залежить від суми страховки/віку людини/кількості затрахованих...

Вопщем, де там представники асоціації велосипедистів луцька? Можна толкнути цю справу на загальних засадах, тоді і платежі дешевші будуть.

2 валянок: передзвони на 51545 або 51037 і попроси кого небудь з страхових менеджерів. Вони для твого конкретного випадку розрахують вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість залежить від суми страховки/віку людини/кількості затрахованих...

Вопщем, де там представники асоціації велосипедистів луцька? Можна толкнути цю справу на загальних засадах, тоді і платежі дешевші будуть.

2 валянок: передзвони на 51545 або 51037 і попроси кого небудь з страхових менеджерів. Вони для твого конкретного випадку розрахують вартість.

А от за це дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість залежить від суми страховки/віку людини/кількості затрахованих...

Вопщем, де там представники асоціації велосипедистів луцька? Можна толкнути цю справу на загальних засадах, тоді і платежі дешевші будуть.

2 валянок: передзвони на 51545 або 51037 і попроси кого небудь з страхових менеджерів. Вони для твого конкретного випадку розрахують вартість.

Передзвонив та почув відповід: можна заструхуватись від нещасного випадку на суму від 1 000грн.

Приклад

Якщо я завтрахований на 10 тис.грн. то в разі настання нещасного випадку (тимчосової втрати працездатності) мені буде за кожен день лікарняного виплачуватись 50грн. У разі отримання інвалідності за третю групу інвалідності отримаю 50% від страхової суми, друга група 70 і перша вона точно не відповіла, путалась у відсотках. У разі настання смерті Застрахованої особи в результаті нещасного випадку вже родичі отримають 100%

Плата за рік буде становити 240грн.

А тепер ваші думки чи варто це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я займалась професійно, то нам обов'язково потрібно було страхуватись, бо до змагань не допускали. Я страхувалась в Оранті за 10 чи 15 гривень на рік на 1000 грн. Якщо страхуватись як спортсмен, як вже писали, причислять до групи ризику і виплати в разі нещасного випадку будуть менші. Декілька раз падала, обдиралася, руку ламала - отримувала за це страховку. Але мороки з оформленням теж хватає, навіть задумуєшся чи марнувати свій час на ту страховку, щоб получити якихось 100 грн (в кращому випадку). Наші дівчата ламали ключицю і їм робили операцію, то в такому разі сума виплати була більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..........на 10 тис.грн. .......................Плата за рік буде становити 240грн.

А тепер ваші думки чи варто це робити?

Шо тут думати. Якщо ви бажаете застрахувати життя дитини то це може бути тільки ваше рішення. Звісно щоб щось отримати у разі (не дай бог) нещасного випадку, треба попередньо сплатити деяку суму грошей. Я, наприклад, плачу вже десь років з п'ять страховку відповідальності третьої особи, ще не користувався. Але кошти сплачуються. Можна сказати - дарма. Але я так не вважаю. Деякий час мав справу з повним каско (не примусовий банківський, а транспорт фірми), це суми значно більші, можна було і не страхуватись. Цей вибір людина має зробити сама.

Порада тільки дві:

- як можна більше взнати про страхову компанію (як скоро і чи взагалі реально отримати страховий внесок у разі випадку), бо можна сплачувати, а потім ходити обиваючи пороги і нічого не отримати;

- уважно ознайомитись з договором страхування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

240 грн - 5 днів лікарняного.

з виплатами в таких випадках мороки мало, аби було лікарняне. більше ніяких доків нетреба, пошкодження, якщо це не група, не мають значення - відшкодування стандартне і залежить від суми страховки і терміну (0,5%/день).

ЗІ колись так страхували дітей в школах (в щоденниках була страховка). люди дуже дивувались, коли за лікарняний листок платили гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...