Перейти до змісту

Преображення Господнє


Рекомендовані повідомлення

Через шість днів Він узяв трьох своїх найближчих учнів – Петра, Якова та Іоанна – і піднявся помолитися разом з ними на гору. Там під час молитви,  Він «преобразився перед ними: лице Його засяяло, як сонце, одежа ж Його стала білою, як світло».

І з’явилися перед ними старозавітні пророки – Мойсей та Ілля. Потім їх осінила світла хмара й вони почули з неї голос, який говорив: Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління; Його слухайте. Апостоли злякалися і впали на землю, а Ісус підійшов, доторкнувся до них і промовив: Встаньте й не бійтеся. Коли ж учні підняли свої очі, то нікого, крім Іісуса, не побачили.

Господь заборонив їм розповідати про те, що вони побачили до того часу, поки Син Людський не воскресне з мертвих. 

 

О Ісусе, як Ти преобразився на горі Тавор для утвердження святої віри в Правдивість Твого Божества, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров'я і спасенну радість. 

 

Зі Святом усіх!

Преображення Господнє 2019.jpg

Змінено користувачем Vlad3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

О Ісусе, як Ти перемінився в часі Свого славного Воскресіння, і коли потішив Свою Найсвятішу Матір, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров'я і милосердя і потіш в наших турботах. Амінь

Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого Тіла преславне Преображення!

Зі Святом усіх!

Преображення Господнє 2020.jpg

Змінено користувачем Vlad3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

О Ісусе, як Ти преобразився на горі Тавор для утвердження святої віри в Правдивість Твого Божества, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров'я і спасенну радість. Амінь. 

 

Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого Тіла преславне Преображення!

 

Зі Святом усіх!

 

Преображення Господнє 2021(1).jpg

Змінено користувачем Vlad3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Владико Христе Боже, Ти Своїми стpacтями мої стpaждaння зцiлив і paнaми Твоїми мої paни вилiкував. Даруй мені, що багато проти Тебе згpiшив, сльoзи кaяття, поkyти і навернення. Змішай моє тiло із пахощами жuвотвoрного Тiла Твого і насолоди душу мою Твоєю чесною кpoв’ю від гіркоти, якою напoїв мене воpог.

Піднеси до Тебе моє сеpце і розум, які схилилися додолу, і виведи від прірви пoгuбeльної, бо не маю покaяння, не маю зворушення, не маю слiз потіхи, які підносять дітей до їхнього спадкоємства. Сеpце затверділо і отуманився розум мій у житейських пpистpacтях, тож не можу споглянути на Тебе у нeмoчі моїй, не можу зігрітися сльoзами любові до Тебе.

Але Владико Господи Ісусе Христе, скарбе доброти і благодатей, даруй мені всеціле й правдиве покаяння і смирення та сеpце ревне, щоб знайти Тебе. Даруй мені благодать Твою і віднови в мені образ Твій та повсякчасне провадження мене Твоїм Святим Духом. І хоч я залишив Тебе – не залиши Ти мене. Вийди, щоб знову знайти мене, поверни на пасовисько Твоє і залічи мене до овець вибраного Твого стада. Нагодуй мене з ними поживою Твого жuвотвоpного й вічного Слова і Божественних Твоїх Таїнств, – за моїми благаннями і молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих Твоїх. Амінь.

 

Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого Тіла преславне Преображення!

 

 Зі Святом усіх!

Преображення Господнє 2022 (2).jpg

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

О Ісусе, як Ти преобразився на горі Тавор для утвердження святої віри в Правдивість Твого Божества, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров'я і спасенну радість. Амінь. 

 

Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого Тіла преславне Преображення!

 

Зі Святом усіх!

Преображення Господнє 2023(3).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...