Перейти до змісту

Прошу підказки: монітор компа почав уходити в сплячий режим.


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Колупаюсь з проблемою свого компа: монітор почав уходити в сплячий режим, при тому що системник по зовнішньому огляді працює ніби в штатному режимі. Це стається хаотично, то в самому початку загрузки, то після 5-10-15 хв. роботи. В мене складається враження що комп працює а на монітор перестає подаватись сигнал.

Методом заміни відкинув такі можливі складники:

- міняв монітор

- міняв кабель монітора

- перевстановлював драйвер відеокарти

- поставив іншу відеокарту (безкулерну, без додаткового живлення) сплячий режим пропав десь на два тижні зараз почався знову

- міняв блок живлення

 

Методом виключення вперся в материнську плату. 

Після перших випадків сплячого режиму міняв термопасту на процесорі та радіаторі північного моста.

На днях виявив ще одну деталь: якщо при загрузці одразу уходить в сплячий режим то спробував лишити увімкненим на хвилин 30, тоді після повторної перезагрузки комп вмикається нормально і пів-дня працює (ніби щось на платі прогрівається і починає нормально функціонувати), зате в другій половині дня знову монітор засинає.

 

Ось така мутна ситуація, в мене лишились дві причини:

1. Проблема в материнці, до прикладу конденсатори, або ще щось що може то прауювати то ні

2. Проблема з драйвером відео, який з незясованих причин вилітає, мож який вірус.

 

Просто не хочеться купити другу материнку і впертись в ту ж саму проблему.

 

Може хто свіжим розумом ще щось підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Проблема в материнці, до прикладу конденсатори, або ще щось що може то прауювати то ні - конденсатори я думаю неважко побачити - якщо вздуті то це видно, або скинь фото мамки, якщо не розбираєшся сам

2. Проблема з драйвером відео, який з незясованих причин вилітає, мож який вірус. - підкинь для прикладу іншого жорсткого з свіжою ОС і побачиш

 

взагалі простіше тобі віднести в майстерню, щоб зробили діагностику - точно встановлять причину, для прикладу в майстернях як правило є на підкидку мамки, память і т.д... - скажуть в чому причина - купиш та й поміняєш, як правило діагноз встановити багато не коштує

або якщо не хочеш кудись носити то по логіці - бж міняв - відео міняв - далі підкидуй чистого hdd і встановлюй вінду - а якщо проблема не пропаде - то міняй мамку

але на фото - бажано детальне материнки я б поглянув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в параметрах електроживлення  подивися що там із живленням РСІ-Е

Але може бути таке, що то вже дійсно мамці кранти і її потрібно міняти.

 

Вкажи точну модель своєї і від того будемо плясати, може знайду тобі ідентичну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене щось таке було...

Як потім "виявилось"  щось з мостом, відвал чи як там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я не знаю що це за містика, але з моменту останнього посту в цій темі скоро буде вже місяць і до цих пір засинання пропало (тьху-тьху-тьху). Це або материнка злякалась що відправлять на смітник, або тут на Борді хтосі наділений здібностями силою думки зцілювати материнки на відстані)))

В 25.07.2019 в 17:48, Zheny@ сказал:

в параметрах електроживлення  подивися що там із живленням РСІ-Е

Але може бути таке, що то вже дійсно мамці кранти і її потрібно міняти.

 

Вкажи точну модель своєї і від того будемо плясати, може знайду тобі ідентичну.

 

Дякую, Женя, матиму на увазі, якщо в хвороби станеться рецидив одразу звернусь до тебе напряму.

 

В 26.07.2019 в 00:11, Oli сказал:

В мене щось таке було...

Як потім "виявилось"  щось з мостом, відвал чи як там

Я теж починаю схилятись що причина саме в ньому... Правда цікаво чому певний період глючив а тепер працює як треба? Сам себе прогрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене була подібна ситуація з монітором LG з зовнішнім блоком живлення. Так проблема виявилася в блоці живлення монітора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через свій блок живлення монітор переходив у сплячий режим? Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...