Перейти до змісту

Продам навушники QCY QS2 (T1S, T2C)


YoungMan

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Власне, продаю дані безпровідні навушники (назва моделі буває різна, так як у китайців завжди так) від суб-бренду Xiaomi, компанії QCY. Можна сказати, що нові, так як особливо і не юзались. Пару разів по півгодини прослуховував музику після чого і дійшов висновку, що вони мені не "заходять". Перед купівлею брав у знайомого послухати на хвилину - наче нічого, а тут трохи більше і зрозумів, що вакуумні все ж не для мене. Звук цілком нормальний. Можливо у значно дорожчих і краще, та все ж впирається в ціну. Підключаються легко: включили блутуз на смартфоні, дістали правий навушник (основний), знайшли його у списку відображених пристроїв, підключили (буде звуковий сигнал), після цього дістали лівий, який автоматично приєднається до правого. Можна навушники окремо під'єднувати до різних пристроїв. На навушниках є механічні кнопки: один клік на правому/лівому - пауза/відтворення музики; два рази швидко клацнути на правому - наступний трек, на лівому - попередній. Ще можна приймати/відхиляти дзвінки, та я цього не пробував робити. Хоча сам набирав зі смартфона людину і сказали, що чути мене було добре. При цьому раніше часто зустрічав в інтернеті негативні відгуки про якість мікрофонів на навушниках. Мають акуми по 43 мАг. Заявлено 3-4 години прослуховування музики в залежності від гучності. Сказати точно не можу, так як довго не тестив. Зарядний кейс має акум на 800 мАг (молодша версія цих вух має 380) і є кришка. Відповідно навушники можна зарядити разів 6 точно. Скільки часу заряджаються самі вуха і кейс, сказати не можу, бо навушники сильно не розряджав і кейс приїхав практично повним (десь вичитав інфу про 1 годину для навушників і 2 години для кейса). Заявлено захист IPX4 від поту і крапель дощу. Є ось технічні характеристики:

Bluetooth V5.0
Модель: QCY QS2
Тип: TWS (СПЦ)
Микрофон: да
Рабочее расстояние: До 10 м. (прямая видимость)
Профили Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Кодеки: SBC, MP3, AAC
Система шумоподавления: CVC 6.0
Емкость батареи (каждого наушника): 43 mAh
Емкость батареи (кейс): 800 mAh
Время зарядки кейс: 2 часа
Время зарядки наушников: 1 час
Время работы в режиме разговора и прослушивания музыки: 3-3.5 часа (в зависимости от уровня громкости, заявлено до 4-х часов)
Время работы в режиме ожидания: 120 часов
Степень влагозащиты: IPX4
Диапазон: 20 - 20000 Гц
Чувствительность: 108±3dB
Сопротивление: 32Ωм

Ціна питання 500 грн.

 

20190712_071027.jpg

20190712_071045.jpg

20190712_071108.jpg

20190712_071205.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...