Перейти до змісту

Адаптивний, швидкий, зрозумілий, надійний - Ваш сайт всього за 10$


Barygalutsk

Рекомендовані повідомлення

Так, ціна всього 10$. Ні, не жарт. Пропозиція актуальна до 15.05.19. Дану збірку я створив для себе, зараз наповнюю свої сайти, створені на ній, які запущу 15.05.19, після чого Ви вже не зможете придбати дану CMS, так як я не буду зацікавлений в цьому і у мене не буде на це часу. Я просто хочу хоч частково окупити свої витрати на створення збірки, а не намагаюся на цьому заробити.

 

Швидке встановлення, зручна та зрозуміла адміністративна частина, передустановлені та налаштовані платні розширення (трохи більше ніж на 500$). Не потрібно знати програмування, все створюється в візуальних редакторах, структура сайту складається з адаптивних блоків (добре відображаються як на комп'ютері, так і на смартфоні), кількість, наповнення та зовнішній вигляд яких налаштовуйте як завгодно, для Вас є більш 120 різних інструментів (галереї, форми, вкладки, акордеони, кнопки, соціальні іконки, карти та інше), не кажучи вже про ефекти та налаштування кожного з них. Немає прив'язки до домену, немає обмежень на кількість установок та кількість сторінок, присутня багатомовність, інтерфейс більше ніж на 80% перекладений з англійської на російську.

 

Деталі й контактні дані на сайті: howdoyoulikeyour.website (Олександр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зміг редагувати вчорашнє, тому допишу окремо - Так Ви платите лише один раз і більше ніяких додаткових оплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2019 at 12:24, Barygalutsk сказано:

запущу 15.05.19, після чого Ви вже не зможете придбати дану CMS, так як я не буду зацікавлений в цьому і у мене не буде на це часу. 

 

Не думаю, що хтось захоче купити CMS без подальшої підтримки і якщо надалі у розробника  просто на це не буде часу. Потім ці 10$ вильются для Клієнта до 10к$ 

 

On 17.04.2019 at 12:24, Barygalutsk сказано:

Я просто хочу хоч частково окупити свої витрати на створення збірки, а не намагаюся на цьому заробити.

 

Блін, сорі не стримався. Тоді для початку перейменуєте свій нікнейм :)  @Barygalutsk , ну серьезно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, dimmon сказал:

 

Не думаю, що хтось захоче купити CMS без подальшої підтримки і якщо надалі у розробника  просто на це не буде часу. Потім ці 10$ вильются для Клієнта до 10к$ 

 

 

Блін, сорі не стримався. Тоді для початку перейменуєте свій нікнейм :)  @Barygalutsk , ну серьезно

 

Все працює та працюватиме чудово і далі. Підтримка не є потрібною на декілька років, і це мінімум. Я складав те, на чому будуть працювати мої сайти без необхідності доробляти.

В що вильється? Вебстудії та фрілансери роблять на тих самих компонентах, тільки беруть за це від 100 зелених за сайт візитку. А тут все готово, ще і можливості в рази більші.

 

На рахунок нікнейма знаю, це старий аккаунт, тоді продавав тут речі які не були потрібні, тому так назвав. Як змінити в профілі не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, dimmon сказал:

 

Не думаю, що хтось захоче купити CMS без подальшої підтримки і якщо надалі у розробника  просто на це не буде часу. Потім ці 10$ вильются для Клієнта до 10к$ 

 

 

До речі, якщо Вам не важко, дайте відповідь на рахунок необхідності подальшої підтримки. Бо до мене та і не дійшло, навіщо зачіпати те що і так чудово працює? В інтернеті повно сайтів яким вже років а років, і все з ними добре. Я вже не кажу про сайти на самописоно-самопальних CMS системах... В данному випадку, це зроблено на CMS Joomla, в подарунок йде купа всякого і до Joomla і до Wordpess, до речі і на одну і на другу систему є багато хороших доповнень які розробники не поновлюють та просто відпустили в вільне плавання.

Тому мені і цікаво, яким чином необхідна підтримка, та чому щось повинно потім вилитись у велику сумму? Враховуючи популярність данної CMS спеціалістів якщо все таки щось кардинальне потрібно буде, більше ніж вистачає, причому за копійки, якщо не брати розробку з нуля, чи вебстудії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Barygalutsk сказано:

Тому мені і цікаво, яким чином необхідна підтримка, та чому щось повинно потім вилитись у велику сумму? 

 

Ну це вас мабуть ще не взламували так по крупному, або проект не критичний.

 

17 хвилин тому, Barygalutsk сказано:

Враховуючи популярність данної CMS спеціалістів якщо все таки щось кардинальне потрібно буде, більше ніж вистачає, причому за копійки, якщо не брати розробку з нуля, чи вебстудії.

 

Якої даної? В першому пості я не знайшов яка це CMS, ось і подумав що це взагалі самописана. А в самописних ніхто за копійки нічого робити не буде, якщо взагалі візьметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, dimmon сказал:

 

Ну це вас мабуть ще не взламували так по крупному, або проект не критичний.

 

 

Якої даної? В першому пості я не знайшов яка це CMS, ось і подумав що це взагалі самописана. А в самописних ніхто за копійки нічого робити не буде, якщо взагалі візьметься.

 

Я не вказую систему управління відразу, бо більшості це ні про що не говорить. Все вказано на сайті. 

Зараз ламають лише сайти з користувачами, а я реєстрацію вимкнув, сайти з базою почтових адресів, це я теж вимкнув, а також сайти з на які заходить від декілька сотень користувачів на день, та коли ти маєш таку кількість відвідувань, то маєш дохід, і тоді можна і безпеку покращити і не тільки при потребі. А в даній збірці активовано два кращих компоненти захисту для данної CMS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volialutsk сказал:

а хостінг ? 

 

Що хостінг? Кожен вибирає те, що до смаку. Мені наприклад довподоби ось цей - https://www.ukraine.com.ua/

Я не буду людині за 10 зелених щей хостинг давати. Встановити та допомогти налаштувати можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2019 at 12:24, Barygalutsk сказано:

Я просто хочу хоч частково окупити свої витрати на створення збірки, а не намагаюся на цьому заробити

codehtmlfp2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, case_l сказал:

codehtmlfp2.jpg

 

Вкрай не доречно. Я прямо вказав, що не заробляю на створені сайтів, збірка створена для своїх потреб. І так, я не стараюсь нікого " розвести "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Barygalutsk сказано:

Закрийте тему.

збірка так швидко втратила актуальність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...