Перейти до змісту

Як боротися з таксистами?


Venom

Рекомендовані повідомлення

Вчора стався випадок. Теща викликала таксі. Оскільки дуже спішила, повідомила про це водія, оскільки той не дуже поспішав, на що отримала відповідь (причому таксист відразу перейшов на ТИ), що не їй його вчити, і прилякав, що взагалі зараз висадить в місці, звідки вона вже нікуди не встигне. І висадив. Навпроти 5 школи. Там щось чи то з зупинкою, чи то з дорогою було, що на тій зупинці не зупинялись ні маршрутки, ні тролейбуси. Причому висадив, прикладаючи силу і з вересками.

Після мого дзвінка в диспечтерську таксі та прохання повідомити прізвище водія та номер машини, мені відповіли, що вони такими даними не володіють, що цими даними володіє тільки їх власник. На моє прохання дати контактний телефон власника відповіли, що такого не мають, він сам звязується з ними.

Залишивши свій номер телефону диспетчеру, попросив, щоб вона передала його власнику, щоб той перетелефонував. До 22-00 перетелефонував ще раз диспетчеру щоб довідатись, чи не з'являвся власник, на що та відповіла, що власнику вже доклали про дану подію, але він відповів, що якщо ми хочемо розбиратись на рахунок таксиста, то нам потрібно звертатись в міліцію, а не до нього. Але ж я викликав таксі, яке їздить під його назвою!!! Через його диспетчера!!! Ще й назва така престижна... Порадьте, як мені поступати далі. Просто так заишати цього не хочеться. Таксисти й так досить нахабними стали. Потрібно їм потрохи віддячувати.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, назва досить престижна - "Люкс-таксі". Ну, як я зрозумів по вчорашньому випадку - назва відповідає сервісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш електронний телефонний довідник, і починаеш викликати їх по різним адресам, з мобілки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш електронний телефонний довідник, і починаеш викликати їх по різним адресам, з мобілки. :)

непоедут

я с етими байцами катаюсь давно - такого бреда не замечалось

были нюансы но не такие

всё завистит от отдельного водилы

нужно настукать куда только можно

хозяин службы не прав, он должен следить за теми кого на работу берёт

p.s. номер марка машины еть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канешна. Потрібно знати своїх героїв хоча б по номеру машини.

Позивний - 01, звати Сергій (так сповістила диспетчер), номер машини 2030. Моделі теща не знає, але колір машини світлий. В смислі чи беж чи щось тіпа того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, не факт, що власнику доклали про подію.

Що треба: номер, марку машини, бажано позивний, якщо теща змогла почути. Без цього навряд чи знайдеш його.

ЗІ. якщо є синці/серйозні подряпини - зняти в дікаря. Добре було б знайти свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, поки писав, то вже і відповідь є.

якщо позивний, ім"я, номер машини правдиві, то пишеш скарги:

1. в міський віділ транспорту (попитай пана меценаса)

2. в їх контору (2 копії, одну їм - на твоїй ставлять штамп з вхідним номиером і датою, впринципі так бажано кругом робити)

3. в відділ захисту правд споживачів

у всіх трьох просиш прийняти міри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канешна. Потрібно знати своїх героїв хоча б по номеру машини.

Позивний - 01, звати Сергій (так сповістила диспетчер), номер машини 2030. Моделі теща не знає, але колір машини світлий. В смислі чи беж чи щось тіпа того.

8-096-7531899

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з таксистами?, Відповідальність таксиста за грубу поведінку

розстрілювати на місці. B)

а насправді, викликати відразу наряд міліції, запам'ятавши номер машини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
....кількість порушень у сфері перевезень легковими таксі зростає. Так минулоріч було зафіксовано 151 випадок порушень, а за 9 місяців цього року вже зареєстрований 451 випадок.

©

З.І. Нехілий такий ріст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...