Перейти до змісту

Шукаю Майстра(Фахівця) щоб переложити старий паркет!


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! є кімната десь 12-13 м2 ! в якій положений дубовий паркет! Шукаю людину яка би цей паркет переклала...

в ідеалі шукаю людину яка перекладе, поциклює, зашпаклює і полакує...

Ціна договірна! 

тел. нуль6три577594нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво яка була ціна? а то простіше було перекласти ламінат, наприклад мені сказали за циклювання й рихтування старого паркету 5000 грн десь, з матеріалами, я за 10 тисяч вклався з ламінатом не самим дешевим з роботою та плінтусами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

цікаво яка була ціна? а то простіше було перекласти ламінат, наприклад мені сказали за циклювання й рихтування старого паркету 5000 грн десь, з матеріалами, я за 10 тисяч вклався з ламінатом не самим дешевим з роботою та плінтусами

ага,

і Лувр ззовні  оббити вагонкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Zevs_Isver сказал:

ага,

і Лувр ззовні  оббити вагонкою

кому що, звичайно якщо паркет класний то краще його відреставрувати, вскрити лаком щоб була видна фактура дерева тоді це дивиться гарно та додає деякого уюта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.02.2019 в 15:54, MACCEN сказал:

цікаво яка була ціна? а то простіше було перекласти ламінат, наприклад мені сказали за циклювання й рихтування старого паркету 5000 грн десь, з матеріалами, я за 10 тисяч вклався з ламінатом не самим дешевим з роботою та плінтусами

все залежить від стану паркету, стяжки і на що положений....

дуже велика купа факторів...   міняти класний дубовий паркет на ламінат?! Ви серйозно?)))   

а перкетна доска вартує як нормальний паркет, + потрібно під неї ідеальна стяжка(а це вибивати, виносити, приносити і заливати нову) + основа під паркетну доску+ за вкладання.. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...