Перейти до змісту

Шахрайство з поручительством та гарантом


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. 

Прошу вашої допомоги.

Наступна ситуація:

Моїй мамі, стали надходити дзвінки з Дельтабанку (ліквідований як я розумію)

Із претензією, що вона є гарантом при позиці кредиту третій особі.

Наскільки я зрозумів. Її колега по роботі, вказала дані мами, а саме як гаранта при позиці без згоди моєї матері. 

Мама - жодного папірця не підписувала та згоду на обробку персональних даних не давала.

Працівники банку. Відкрито погрожують, СІЗО, в'язницею та фізичниою розправою. У мами - гіпертонічна криза. 

Колега-шахрайка - абсолютно не реагує. 

Які правильно юридичні кроки? 

Я хочу (юридично нагнути) банк за залякування абсолютно до цього не причетної людини. 

Як правильно, мені далі діяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже дієвий спосіб, пишіть заяву в поліцію, про вимагання, у разі відмови реєстрації в ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань) (інформацію можна отримати у в поліції) звернутись до суду, після цього дізнатись телефон слідчого та поставити на нього переадресацію дзвінків, щоб простіше йому було розслідувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нічого розслідувати не буде з ймовірністю 99,99%.

З такою ж ймовірністю не "нагнете" банк й іншими юридичними кроками.

Для того, щоб такі методи бодай якось спрацювали не обійтися без допомоги адвоката. І писанини в адвоката буде чимало, тож все це виллється Вам у пристойну суму грошей, якої вистачить на придбання для мами потужного смартфона з функцією блокування дзвінків та смс, і протягом місяця всі потенційні телефонні номери попадуть у чорний список та настане спокій.

Я - адвокат, і коли в мене настала подібна ситуація (банк почав задовбувати мене за неіснуючі борги приятеля) то я не став з банком вести юридичних переписок, а тупо ставив у чорний список всі їхні номери. І дешевше, і дієвіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2019 at 07:57, Yarchik сказано:

я не став з банком вести юридичних переписок, а тупо ставив у чорний список всі їхні номери. І дешевше, і дієвіше.

Після цієї фрази зрозуміла посмішка з твоєї аватарки. :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...