Перейти до змісту

Як змінити порядок розкладок клавіатури?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Стала така проблема: на ноутбуці стоїть WinXP rus SP 1, на домашньому - WinXP MCE eng SP 2. На ноутбуці, коли натискаю ctrl+shift, щоб змінити розкладку клавіатури, переключається в такому порядку: UK>EN>RU (мене це влаштовує), а на домашньому - UK>RU>EN, тобто російська і англійська не так, як на ноуті. Чи можна переставити ці розкладки місцями, не застосовуючи інший софт, а тільки тим, що є (реєстр, настройки Вінди і т.д.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik:

обрати внимание вот на этот ключ регистри:

HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload

там будет что-то типа

"1"="00000409"

"2"="00000419"

"3"="00000422"

409 это английская раскладка, 419 - русская, 422 - украинская

поменяй значения местами и ребутнись, наверняка поможет

2 georg:

там можно выбрать дефолтовый язык, а вот порядок переключения нигде явно не задается.

ps. эээх, не хватает винде XkbLayout...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, так виставити можна тільки загрузку першої мови. Другу і третю місцями не поміняєш.

Shkoder"у :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть задача стояла поправить проблему без внешнего софта, но я все-таки дам еще один совет - попробуй програмку Switch It! http://www.switchit.ru/rus/Overview.htm . я уже давно переключаюсь левым CTRL как когда-то в досе - кнопка всегда под минизцем, невероятно удобно! да и индикатор в панели задач можно сделать более заметным (у меня стоит красный квадрат на русскую раскладку и синий на английскую)

ps. если решишься, то качай 2.5 beta 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder - большое спасибо! Всем, кто отозвался - тоже спасибо, но чуть-чуть поменьше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...