Перейти до змісту

Купон на знижку 15% у Там-Тамі: хочу визначити ціну з метою продажу


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Маємо купон на одноразову знижку 15 % у Там-Тамі. Тримали, оскільки планували самі скористатися ним перед новорічно-різдвяними святами. Але наразі  плани дещо інші.

Отже, думаю можливо його продати.  Думаю буде вигідним компанії, яка планує скуповутися на святкування  корпоративу чи Нового року, або сім"ї, яка скуповуватиметься одним махом і на Новий рік і на Різдвяні свята.

Кого цікавить такий купон - пишіть суму, яку пропонуєте за такий купон на одноразову знижку.

Спойлер

 

20181209_220014.thumb.jpg.7e46acd3ea7a3ad0b87cc35281dca00c.jpg20181209_220108.thumb.jpg.80fb5890158d52d093cac7e3da11dca3.jpg20181209_220122.thumb.jpg.5b81c3d8e35dc2b923c927049d889c1c.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя баба казала що як-що не наївся то вже й не налижесшя.Нема родичів, друзів, знайомих, щоб позбутись такого тягара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось останній раз заходив в там-там то ціни там на більшість товарів завищені на тих же 10-15 відсотків в порівнянні наприклад з салютом, тому вважаю що доцільніше змінити магазин, а не морочити голову з купонами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sashapetrash сказано:

щось останній раз заходив в там-там то ціни там на більшість товарів завищені на тих же 10-15 відсотків в порівнянні наприклад з салютом, тому вважаю що доцільніше змінити магазин, а не морочити голову з купонами і т.д.

З Торбою чи АТБ  я ще повірю. А з Салютом - сумнівно. Хоча у кожного своє бачення. Я при закупівлі на велике застілля віддаю перевагу Там- таму : не залежане, великий вибір кулінарії і кондитерки, достатньо нормальне на смак. Поточні закупівлі зручні бо там є Угринів, багато нестарих твердих сирів. Вчора мандарини Там-там і Атб по 27 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@iiron чоловік продає подаровану пачку вже  розпакованої кави, а ти хоч щоб родичам дисконт у презент пішов :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...