Перейти до змісту

Де в Луцьку продають монітори ?


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім ! Щоб визначитись з вибором хотілось би спершу подивитись вживу в роботі для порівняння як показують кілька моделей моніторів з однотипними технічними характеристиками. Але вже пробіг кілька магазинів (всі на Л.Українки, ельдорадо в цумі, фокстрот на пр.Волі) і був неприємно здивований що їх на вітринах зараз майже не виставляють ! Стоять по 2-3 штуки, і то не підключені, дивитись нема на що. В мене залишився лише 1 варіант для походу - Порт сіті. Можливо хтось підкаже де ще в місті їх ще виставляють увімкненими, хоча б з 10 штук, щоб було на чому зупинити око ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазини стали зараз міні філіалами інтернет-магазинів. ніде нічого немає в великій кількості. І це не тільки за монітори...
Можеш зайти ще в icity. там колись було багато моніторів. але я давно не заходив. не знаю
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Icity це той що на пр.Волі в дворах ? Та там же того магазину 2м × 1,5м, де ж там могло бути багато моніторів ? Чи то я не про той думаю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

Icity це той що на пр.Волі в дворах ? Та там же того магазину 2м × 1,5м, де ж там могло бути багато моніторів ? Чи то я не про той думаю ?

Той той, був там на днях... Стоїть вроді 2 моніка... всьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...