Перейти до змісту

Правила "DZ clan Games"


silia

Рекомендовані повідомлення

Метод соревнований: 2 на 2 (командная игра, по 2 игрока в каждой команде)

Раунды: 20 раундов . 10 раундов за террористов и 10 раундов за контер-террористов должна сыграть каждая команда.

Длина раунда : 2 минуты

Выбор стороны будет оглашен до матча.

Условие победы: Первая команда, которая наберет 11 раундов

В случае ничейного исхода играются 6 дополнительных раундов. (3 за террористов / 3 за контер-террористов)

Начальные деньги при дополнительных раундах: $10,000

В случае повторного ничейного исхода будет играться еще 6 дополнительных раундов и так до определения победителя.

Официальные карты: De_Cbble, De_Dust2, De_Inferno, De_Train, De_Nuke, De_Dust, De_Aztec

Разрешенное количество гранат за раунд.

1) Ослепляющие гранаты : 2

2) Обычные (взрывные) гранаты : 1

3) Дымовые гранаты: 1

Разрешенные команды:

1) Adjust_crosshair

2) Left Hand

3)Игрок может активировать In-Game-VGUI Command

(левая рука, цвет прицела и т.д. по дефолту кнопка Н на латинской раскладке)

Подсадки разрешены.

Гранаты над стенами на всех картах разрешены.

Любые использования багов карт или игры будут приводить к предупреждению или поражению.

Гамма может быть изменена в настройках видеокарты.

Настройки сервера находятся в отдельном посте.

Разрешенные команды для клиента

- cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

- rate 25000 m_filter 1/0

- hud_fastswitch 1/0 zoom_sensitivity_ratio

- fps_max 101 cl_dynamiccrosshair 1/0

- gamma 1/3 brightness 1/3

- cl_minmodels 1/0 cl_shadows 1/0

- ex_interp 0.01

Если дисконнект произойдет во время игры

Если все игроки не могут играть из-за непредвиденных обстоятельств, например падения сервера:

1) До начала третьего раунда: переигровка.

2) После начала третьего раунда : счет до падения будет записан и приплюсован к доигранным раундам.

Протесты принимаются только от капитана команды.

Вибачєйте що по російськи (перекладати було в лом). Можливо ще будуть якісь корективипро які я тутже буду писать в даному пості.

До участі в чемпі допускатимутся лише зареєстровані команди.

Для реєстраціїї потрібно до 23:59 1.07.2005 на адресу [email protected] надіслати лист з ніками гравців які входять до вашого дуету (команди).

Якщо лист надісланий це означає що ваша команда згідна виплатити переможцю турніру 10грв. (спосіб яким це буде зроблено буде вказано пізніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я надішлю список вночі сьогодні або завтра зранку - це не буде перешкодою для участі? Просто я хлопців усіх побачу лише ввечері. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я надішлю список вночі сьогодні або завтра зранку - це не буде перешкодою для участі?

Уважніше потрібно бути.

Для реєстраціїї потрібно до 23:59 1.07.2005 на адресу [email protected] надіслати лист з ніками гравців які входять до вашого дуету (команди).

Тобто заявки приймаются до суботи.

Просто я хлопців усіх побачу лише ввечері. :unsure:

Я тут трошки не зрозумів. Ти хочеш надіслати відразу списки декількох команд? Якщо да то потрібно правильно розписати хто з ким в парі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За неуважність вері соррі, а на рахунок кількох команд, напевно, так. В нас тут інтернет-клуб, в який приходить кілька різних команд. Треба просто розтусувати всіх по парам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, реєструймося активніше. Покищо жодного листа не отримав.

PS на всякий випадок обясню: Реєстрація потрібна лише для того щоб можна було організувати турнірну таблицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намічався на завтра (в залежності від кількості команд можна булоб розтянути на два дні) але лише DZ зареєструвалось :unsure: Такщо можливо чемп прийдеця перенести до кращих часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ви чо так всі впевнені в свому програші що навіть не захотіли спробувати, а ще хтось кричав що мене рвать буде, не доросли ви до відповідальних війн :unsure:

Чи вам шкода 10грв вступних, якщо да то чьо не голосували в спеціальному топіку ?

Виражаю респект Vanus-у який являєтся єдиним хто подав заявку (Якщо хочеш можем якнебуть зіграти на цей ящик, хоча я думаю ми обоя знаєм результат)

А всім остальним має бути соромно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Народ ви чо так всі впевнені в свому програші що навіть не захотіли спробувати, а ще хтось кричав що мене рвать буде, не доросли ви до відповідальних війн  :)

Чи вам шкода 10грв вступних, якщо да то чьо не голосували в спеціальному топіку ?

Виражаю респект Vanus-у який являєтся єдиним хто подав заявку (Якщо хочеш можем якнебуть зіграти на цей ящик, хоча я думаю ми обоя знаєм результат)

А всім остальним має бути соромно  :)

На рахунок мене вибачайте.

Мені зараз працювати треба.

Так шо чи буду я вільний щоб пограти сказати не можу :unsure:

Тому й не реєструюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так і вбивають ініціативу в людях. :unsure:

Спочатку портал, тоді чемп, ітд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ось так і вбивають ініціативу в людях. :unsure:

Спочатку портал, тоді чемп, ітд...

Я на природу хачу! :)

Если успею всё доделать поеду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "рвать" і "воювать", я не можу зібрати команду на невідомо коли... Дізнатися, що турнір сьогодні - для мене новина, тому попередньо не треба шифруватися - вважаю, що silia такий же гравець, як і інші... Не треба себе шифрувати і від того, що ти організовуєш турнір, більших якихось прав не маєш.

.. Більшість моїх гравців - люди працюючі - я не можу їх терміново зірвати з роботи, бо Вам не вистачило сили написати дату!

Тому, вважаю за доцільне, викласти повну інфу(оголошення) про чемп: що, де і коли. Правила вже є - недоцільно, я думаю, повторяти. І тоді власне, на чемпі, будемо проявляти емоції: хто і кого порве, поріже, кулю в ліве око пошле...Респект і побажання швидше організувати все, бо участь з нашої сторони прийняло б 3-4 команди! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій пост http://board.lutsk.ua/forums/index.php?sho...findpost&p=1890

цитата :

"2Fedor: лучше до вечера сегодня список Ваших команд скиньте по 2 чела в каждой, чтобы успеть поучаствовать в субботу"

Тоді я не розумію яким чином ти знав що чемп в суботу і говориш що це для тебе новина.

На рахунок того що якщо тобі потрібно точну годину то це я і сам не міг знати до того часу доки не знаю скільки команд прийме участь, адже кожна дуель має проходити окремо і їх час потрібно спланувати.

Ну і що за наєзди на рахунок "більших якихось прав". Грати наша команда мала на такихже умовах як і всі, хібащо єдиною моєю перевагою (якою я не збирався користуватись) могло стати те що я мав формувати турнірну таблицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2silia: Я дізнався, що в суботу з поста serega - він тонко натякнув, що Fedor і команда "опіздали" трішечки... Але з Твоїх вуст підтвердження не було і у відповідному топіку немає інфи. Не виправдовуйся - це прорахунок! Ми не можемо зібратися навіть за годину, тому що ми не друзі усі - це мої клієнти+друзі.

На рахунок наїздів. Я просто висловив думку про те, що не треба шифруватися!

Я не хочу, щоб якийсь там чемп став для нас наріжним каменем. Даффайтє жить дружна, рєбята!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малята!!!! До чемпіонату слід відноситись серйозно тільки на один міліграм це зареєструватись і прийти (в онлайн) а поті полетіли...

Ось і все. І впринципі вже десь півтора тижні було про нього оголошено. Але нічого страшного, я думаю, що тепер всі знатимуть і слідкуватимуть.

Такшо давайте но порубаємся, я сповнений жадоби крові, я бачу її на ваших розтріляних ботах.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок наріжних камнів можеш не хвилюватись все що стосуєтся нету для 95% здравомислючих людей в неті і залишаєтся і не сприймаєтся так вже серйозно щоб сваритись :unsure:

На рахунок підтверджень то я ще раз кажу що до того часу доки команди не зареєстровані ніхто не може знати точний час проведеня. Я планував після реєстраціїї учасників погодити з ними час зустрічей(можливо навіть дні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок! Тоді можу сказати, що від наших будуть брати участь SharK, siemens, LEGION, ***shakal*** , BOT, ArgitecT :unsure:

Гроші я внесу свої навіть, заради участі. Сьогодні ввечері надішлю точний список.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заход №2.

Вже є 5 зареєстрованих команд.

Реєстрацію продовжено до 13-го числа.

Такщо хто ще хоче довести що він круче всіх, або ще не повна розвалина ласкаво просимо приняти участь у нашому турнірі.

Правила залишаются ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так продовжим.

Турнір почнеця в неділю о 12:00.

Перша гра [ROZH]SharK & [ROZH]siemens VS [sID16](-:snOOOp:-) & [sID16]-=GiPPi=-

Друга гра hp*Monax & hp*MilLeR VS [DZ]silia & [DZ]RU$$EL відбудется о 13:00.

15:00 Гранд фінал переможців попередніх зустрічей.

Відразу зазначу що дозволена заміна одного з учасників дуету.

Для того щоб ви могли цим зкористатись потрібно в даному топіку зазначити нік заміни.

В клані [DZ] в ролі заміни виступає atoller.

2 ZevsIzver. Прохання провести ці зустічі в ролі судді.

PS Якщо час зустрічей не підходить учасникам прохання про це попередити в даному топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне. В гру дозволено заходити спектаторам, Але в клубах компютери спектаторів повинні знаходитись на достатній відстані від компютерів гравців чемпіонату. + Адмін клубу повинен пообіцяти що зможе забезпечити відсутність розмов між гравцями і спостерігачами.

Для обрання мапи за 5хв до гри в чат http://lalala.lutsk.ua/ повині зайти по 1 представнику з команди і суддя, і методом почергового викреслення однієїї мапи зі списку представники повині обрати мапу на якій пройде гра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в воскресенье буду,

правда в 15.00 гонка Ф1 начинаетя, но както выкрутимся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90%, що замість SNOOP'a&GIPPPI мабуть будуть KILL3ER&ARGITECT - хлопці займаються вступною кампанією... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...