Перейти до змісту

Від чого гул у трубах


Fahrenheit

Рекомендовані повідомлення

Отже, шановне панство, питання наступне. Вже декілька тижнів як спостерігаю в ранкову пору (8-9 година) гул (доволі сильний) та низьку вібрацію у трубах. Найперше, це труби опалення (можливо, тому що інші труби неметалеві).

З чим це може бути пов'язано та які потенційні наслідки може мати?

Можливо, співпадіння, проте якось співпало з відкриттям 7-23 маркету в будинку (хоча він аж через декілька під'їздів від мого).

 

Дякую усім за увагу до теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ще комунікаціїї є в будинку?гаряча вода централізована? 

" Найперше, це труби опалення (можливо, тому що інші труби неметалеві)." якраз в останню чергу оскільки опалення включене круглосуточно, а ви пишете про гул о 8-9 годині ранку, включаємо логіку

адреса Ваша де проживаєте? який будинок(9-ти 5-ти поверховий) на якому повесі проживаєте

якщо про комунікації будинку говоримо то найперше це може бути постачання води холодна чи гаряча, о 6-7 ранку кожного дня на бойлерних луцьктепло запускають гарячу воду - вмикають циркуляційні насоси, тому є вірогідність що це якраз з цим повязано, а далі вже шукати що саме - тут моментів може бути багато, наприклад на системі гарячого водопостачання в будинку обірвася шток вентеля на стояку і під тиском його теліпає так що буде вібрація, або ще - в сусіда або ж і у Вас пробитий картридж в неякісному китайському змішувачі та гаряча вода передавлює холодну, тут також буде характерний шум, можливо і вібрація, ще момент - є розумні люди які умудряються насоси ставити в своїй квартирі на центральній подачі гарячої води або ж опалення, це звичайно рідкість але буває

а взагалі мало інформаціїї, може у вас сусіди ремонт роблять і перфоратором працюють, для прикладу якщо у вас будинок панельний то ремонт можуть робити зовсім в іншій частині будинку а ви все будете чути

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волі, 15. Централізованої подачі гарячої води немає. На ремонт теж не схоже по сусідам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Fahrenheit сказано:

Поверх 2, гул лише в туалеті.

В мене таке було.стояк завоздушений був.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, petro22 said:

В мене таке було.стояк завоздушений був.

 

Ймовірно. Щороку проблеми з повітрям. Хоча, якраз батареї дуже теплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в під'їзді також труби гуділи 2 рази. Один раз прорвало в сусідів рушникосушилку, а іншим разом вийшов з ладу кран в сусідів зверху який видавав вібрацію від чого гул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sanbOK сказано:

В мене в під'їзді також труби гуділи 2 рази. Один раз прорвало в сусідів рушникосушилку, а іншим разом вийшов з ладу кран в сусідів зверху який видавав вібрацію від чого гул.

В мене в самого кран поломаний не встигаю замінити.кожну ніч в 12 годин та 6 ранку як тиск в трубах міняеться ричить і вібрація.вдень бувае свістить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ціеі теми згадав.років 10 тому на 1 поверху робили ремонт і перероблювали в офіс квартиру.шось намутили,шо в ваній гусак,змійовик років 5 не грів.весь стояк не робив.всі батареі все в квартирах робило крім гусака.як його розвоздушували чи робили його думали лопне.розірве трубу.

Біда в наших старих домах лопають труби між поверхами де плити.

В вашому домі е лічильник на тепло?як варіант крутять вентіля додають тепло.но то малоб таке бути по всіх трубах чути.

Хтось писав префоратор,я додам свое.моя мама кожен ранок включае стиралку.стілалка біля стояка.тоже вібрація може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді. Пробуватиму говорити з сусідами. Найперше, підозрюю кран. Насос навряд, так як лише у ванній така халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...