Перейти до змісту

Останній фільм


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в даному топіку відписувати про фільми, які ви нещодавно переглянули.

Не важливо: на компі, по зомбоящику, в кіно чи в маршрутці. Головне залишити відмітку, щоб полегшити вибір вибір тих хто збирається подивитись. Також цікаво буде побачити хто яким фільмам віддає перевагу :D

Бажано вказати назву фільму, кілька слів про нього і чим саме сподобався чи не сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє що дивилася (а дивилася сьогодні) - "Оксфордськы вбивства", які викладені на форумі.

Фільм дуже цікавий. Насичений роздумами про буття, логіку і математику у житті.

Історія починається з того, що студент приїздить в Оксфорд писати докторську роботу. Але загадково помирає хазяйка будинку, де він знімав кімнату + переплітається усе як завжди з любовною лінією ( правда здалося мені що з нею надто перегнули - надто швидкі стосункі і якось упустили в фільмі їх розвиток), але це абсолютно не портить фільм.

Раджу подивитися усім! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую пропозицію. Дивилась фільм "Загублені в Манхеттені ". Переплелися долі зовсім чужих людей. Молодому

фотографу сподобалась жінка, яка випадково попала в об"єктив його фотоапарата. Сама вона втратила дворічного

сина. Працює офтальмологом. В неї лікується художник,який сліпне.Фільм показує життя без прикрас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проглянула за останні дні: "Сталкер" А.Тарковського, "Пыль" з П.Мамоновим (Звуки Му)-два мега-зачьотні фільми з офігенними ідеями та реалізацією цих ідей, фільми точно не для "поціновувачів" тупих комедій типу "американський пиріг-1,2,3...")

а ще "Animal Farm" за Дж.Оруелом, цікава реалізація ідей управління в дуже звуженому колі...Нагадує всім знайомий з історії політичний устрій...який?..думаю здогадаєтесь переглядаючи фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)Кунг-фу Панда

2)Техаська різня - хто мае всі частини?

3) A man apart

4) Голый Пистолет вси частини

5) Чистильщик

6) Железный Человек

7) Судный День

8) Смертельна Зброя

Хто мае фільм Техаська різня всі частини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Закінчила дивитись "Героі"  два сезони

 з нетерпінням чекаю виходу третього.

 Мені не дуже подобаються серіали такого змісту, але цей серіал чимось сподобався,  можливо із за жанру ( драма/фантастика) а ще притягують актори......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Дивно, чи не дивно, але вігукнулося більше жінок...

Передивилась "Реальный папа" "Все могут короли" ФТП. Була розчарована. Реальний папа виявився туповатим і нудним, а інший поганої якості звук, врезультаті його не можливо дивитись.

Останній фільм який сподобався "Бой местного значения" - для любителів військової тематики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останній час переглянув:

1.серіал "Новий день"-мегазачот,затягує з перших хвилин

2.Фільм "Реальний папа"-лажа в кубі.

3."Остання з роду Болейн"-так нічо,на троєчку з мінусом,ще краще став знати історію Англії. :)

4."Секс і 101 смерть"-добре реалізовний примітив.

5."Изумительное благоволение"-сподобалось.

6."Фальшивомонетчики"-баєчка на троєчку.

7.документалку "Обитатели Земли"-просто потрясно,десять балів.

8."Он был тихоней"-просто супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Остання з роду Болейн", "Фальшивомонетчики" - погоджуюсь з zaHARE, хоча другій фільм як на мене навіть на троєчку не витягує, повне лайно.

Також подивився недавно "По пути беспредела", вкотре переконався що не варто дивитись фільм тільки коли в нього приваблива назва. Може я щось не зрозумів, подивіться хтось кому не шкода часу і поясніть мені. Такого давно не бачив, гіршого фільму не згадаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька останніх фільмів, що дуже сподобались мені:

Самоубийцы: История любви - дуже хороший, позитивний фільм. В дечому нагадує фільми Кустуріци.

Хаотичная Анна - тут важко щось прокоментувати... фільм сподобався своєю неординарністю, музичним оформленням, цікавм сюжетом. :0054:

Море внутри - досить непогане кіно. Хоча почитавши опис, я сподівався побачити дещо інше.

Пыль - я просто в захваті! Дуже мудрий і глибокий фільм.

Молодость без молодости - фільм культового режисера Френсіса форд Копполи. Після 10ти річної перерви в творчості, режисер знову повернувся до авторського кіно. Що дуже радує. Гарний фільм.

Всі вище перераховані фільми відносяться до артхаусу, тобто розраховані на досить вузьке коло шанувальників...

Що не сподобалось:

Иллюзионист, - рідко дивлюсь подібні фільми. Але цей подивився бо дуже радили знайомі. Залишився розчарованим. Попса як попса...

10 000 лет до н.э. - рідкісне гуано. Примітивно знятий не цікавий фільм. Враження ніби косять під трохи менш нудний фільм Мела Гібсона "Апокаліпто"

От так от...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь з останніми авторами на рахунок "Еще одна из рода Болейн" :(

Фільм оснований на реальній історії. Звісно не обійшлося без додумок режисера, в дечому навіть перестаралися.

Як на мене фільм вбиває двох зайців- з однієї сторони дещо розширює наші знання з історії, з іншої - показує яка буває плата за коварність та жагу влади...

Проте звісно кожен фільм на любителя.

Згадала, що дивилася "В ім"я короля". Дешева голівудська казка. Я розчарована. Сюжет до наївного передбачуваний, в фільмі намішали все в одну купу - магів, королів, героя-селянина... Не раджу дивитися :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера посмотрел "Черный ирландец", класный фильм рекомендую, больше подойдет конечно фильм старшим товарищам особенно у кого есть дети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У минулі вихідні подивився "Індіго". Нічогенький такий фільм про підлітків з надможливостями. Хоча очікував від цього фільму набагато більше, але часу згаяного на перегляд все одно не шкода. Отримав задоволення від звичайного фільму, про який дуже скоро забуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилася "Однажды в Вегасе" веселий, проходить на одному диханні.

А от "Просто добавь воды" розчарував, весь фільм чекаєш якогось пожвавлення, а він жудко нудний. І що там робить Денні Де Віто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянула фільм " Американская жесть". Було б смішно, якби не було так сумно.... Шкода часу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, кому подобаються фільми про індіанців, раджу подивитися "Танцюючий з вовками" Костнер є Костнер!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Moon что ето за "Animal Farm" не видил.... залей если есть плз

Є на ЛМ в розділі "Відео":

http://kino.lutsk.ua/movies/Animal%20Farm.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Посмотрел фильм "Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина".Поржал.Понравилось.Когда-то давно читал.Кино оригиналу не уступает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюся зараз серіал "Ликвидация". Кажуть йшов по Інтеру. Серіал розповідає про післявоєнну Одесу, дуже цікавий. Хто хоче - можу записати на диски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкл Клейтон - один з небагатьох фільмів яких недодивився до кінця. Як на мене перша година ні про що, далі дивитись сенсу не було.

13 поверх - непоганий фільм але головна ідея здерта.

День радіо - нічого особливого. Три з мінусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкл Клейтон - один з небагатьох фільмів яких недодивився до кінця. Як на мене перша година ні про що, далі дивитись сенсу не було.

Аналогично, я вообще не понял про шо фильм. А качал бо и актер нормал и рейтинг был хороший, а фильм "не про шо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...