Перейти до змісту

Оксфордские убийства / The Oxford Murders (2008) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Оксфордские убийства / The Oxford Murders (2008) DVDRip

IMG118-1212787385.jpg

Cтрана: Франция, Испания 
Год выхода: 2008
Жанр: Триллер, Криминал
Режиссер: Алекс Де Ла Иглесиас
В ролях: Элайджа Вуд, Джон Хёрт, Леонор Уотлинг, Джули Кокс, Берн Горман, Анна Мэсси, Джим Картер, Алан Дэвид, Доминик Пиньон
Мартин - студент, поступивший в престижный университет - Оксфорд, где неожиданно происходит целая серия загадочных убийств. Он вместе с детективом - приверженцем логики и математики - начинает собственное расследование, вторгаясь во всё более и более любопытные закоулки знаменитого университета...
Time:01:43:59
Size: 1397MB (1465442304 bytes)
Video: XVID 640x272 25.00fps 1485Kbps [Video 0]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps [Audio 1]

***-=LINK=-***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку і почнемо, я ще докладу (доповню) інфою перший пост.. (розмір відео, якість ..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) а ти картинки з фільма так і далі не вставляєш))) я думав шо правила на форумі діють не лише для мене. Помилився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) а ти картинки з фільма так і далі не вставляєш))) я думав шо правила на форумі діють не лише для мене. Помилився

А вони там і не потрібні. Опис фільму каже сам за себе, та і більшість знає, що Женя будь-що не качає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп

При всій повазі до Жені та інших юзерів форуму, я все таки підтримую думку restart2, правила повинні бути для всіх однакові.

Правда я розумію, що даний пост нічого не змінить, але ж картинку і короткий опис фільму (дій фільму) я думаю неважко скопіювати з якогось сайту.

З.І. Одні за таке получають РО, а інші + в репу, неправильно це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни зможу додати десь на днях.

Бо комп звідки заливався фільм, на іншій роботі, на якій я вже не працюю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний фільм. Люблю такі. Правда здається мені що надто переборщили з любовною лінією - вона надто "швидка", але це абсолютно не портить враження від фільму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ніби і задум непоганий, і підбір акторів... Але фільм чомусь не сподобався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...