Перейти до змісту

Гараж-черепашка: як поставити


kudrom

Рекомендовані повідомлення

От бачу, стоять біля деяких будинків гаражі-черепашки. Думаю, може то собі таке замутити? Що для цього потрібно? Наскільки це законно? Ну і решта питань по ходу...

Буду вдячний за обгрунтовані пояснення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не інвалід певної групи (або в сым"ї нема таких), не афганець і не чорнобилець - вряд лі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а там, якщо "підійти" до питання правильно, є факти щоб дозволили не інвалідам і афганцям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки знаю зараз щодо черепашок жестко.

Мають шманати тих хто без дозволу поставив, а тих хто хоче ганяють по кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут законність в державі?

я просто хочу дізнатися, чи має право людина ставити такий гараж, якщо не має - то чому? і чому тоді такі гаражі є?

якщо має право - то хто? що для цього треба? яки документами це обгрунтовується?

хто може про це сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе же сказали - инвапиды да. остальные - нет. а задав вопрос "как _правильно_ подойти", а потом прикидываться шлангом это ваще ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін не тупи!! Де ссилки на законодавство?? Де написано, що тільки інвалідам?? Поки що я не бачу тут жодної обгрунтованої з юридичної точки зору відповіді.

Щодо "підійти" - може ти живеш в якійсь іншій країні, а нашій навіть для того, щоб зробити деякі речі, які є цілком законними, часто треба правильно "підійти" до справи. Це не значить, що треба обов’язково нести комусь хабаря, просто, можливо в когось є знайомі, які можуть цьому посприяти.

А Ярчику рекомендував би потерти твої пости як "флейм" і "офтоп", зокрема за порушення пункту правил розділу: "Прохання розмежовувати правову тематику від політичної"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, слов нет!

Це не значить, що треба обов’язково нести комусь хабаря
просто, можливо в когось є знайомі, які можуть цьому посприяти.

вот он - типичный подход хох украинцев к решению проблемы!

Во всем мире есть коррупция, но только в Украине есть кумовство! Мы уникальны и неискоренимы!

А теперь поясните мне, почему два рускаизычных тела понимают, что гараж во дворе поставить нельзя, а борец за "незалежну неньку Україну" все-таки считает "а може якось парішаєм?"

Дальнейшее обсуждение предлагаю вести в "Политике"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, де модер? Навіщо ви тут флуд розвели?? Напишіть мені, згідно яких законодавчих актів я маю/не маю право поставитити такий гараж.

І постирайте повідомлення, які до теми на стосуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діфото - продовжуємо флуд? може просто тему витерти, якщо нема аргументів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D замість того щоб до когось "підходити" краще орендувати місце на платній стоянці, ато від тих консервних банок(гаражів черепашок) толку мало, і гаражом їх назвати можна ну дуже з натяжкою ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Гараж черепашка (в паспорті пишуть футляр). Колись накривали машини брезентом, пам'ятаю всі 21 волги раніше стояли накриті. Користуюсь вже років 10. Дуже зручно. Навіщо машина, якщо гараж за городом. На тролейбусі їхати за машиною, щоб потім на ній заїхати на роботу? Перед тим як ставити поцікавився в ЖЕК чи треба дозвіл. Сказали що на гараж типа 6 на 3 треба. Видають тільки льготникам: інвалідам и тд. На черепашку не треба. Поцікавився у сусідів власників черепашок. Ніхто немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=31788 - почитай уважно тему, міська рада зовсім не так як ти впевнена в законності черпашок...

сам планував ставити, але передумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська рада говорить про те.., що якщо черепашка встановлена.. то вона не повинна пеершкоджати підїзду аварійних служб, проїзду до будинку інших власників квартир, не повинна бути розміщена на дитячих та спортивних майданчиках.

А якщо вона не заважає нікому і з сусідами питаньб нема то хай стоїть.

Так вчора на сесії сказав мер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поставити в дворі металевий гараж (звичайний паралелепіпед, підігнаний під розміри машини). Якщо він не буде

пеершкоджати підїзду аварійних служб, проїзду до будинку інших власників квартир, не повинна бути розміщена на дитячих та спортивних майданчиках.
- то мона ставити, без всяких дозволів?Чи це стосується лише черепашок?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська рада говорить про те.., що якщо черепашка встановлена.. то вона не повинна пеершкоджати підїзду аварійних служб, проїзду до будинку інших власників квартир, не повинна бути розміщена на дитячих та спортивних майданчиках.

А якщо вона не заважає нікому і з сусідами питаньб нема то хай стоїть.

Так вчора на сесії сказав мер.

Хай стоїть - це означає: "ну поставили люди незаконно,але ми їх не будемо ПОКИ чіпати" чи "черепашки можна законно встановлювати, якщо вона на заважає службам і іншим мешканцям"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я орендую гараж, то на тому тиждні на всі гаражі на вулиці та за будинками понаклейовали повідомлення, що хто не зявиться в ЖЕК для легалізації гаража то заберуть на штрафмайданчик (цікаво буде подивитись на таке чудо)......навіть на повідомленнях конкретна дата стояла....

Так що думаю прамя дорога до ЖЕКу....

от так той гараж шо я орендую належить інваліду....

у мене все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да бачу що деяким людям дійсно побалтать тільки хочеться (самі перші пости). Нафіга ді і кості таке от говорити і навіть починати зверхньо так і ображати бордівців коли самі в тому ніфіга не розуміють.

Так от зрозумійте таке питання, що будь які відносини з власністю повинні здійснюватись на основі домовленостей (усних але краще договорів наприклад) і згідно призначення - це так простими словами.

Тобто є споруди які мають своє призначення і є обєктом власності.

Будинок це або комунальна власність, приватна, колективна і має призначення - житллове - тобто там можна жити, тримати кімнатних тварин, але там не можна провадити виробництво, розводити худобу, влаштовувати під склади і т.д. з цим розібрались.

Є прибудинкова (дворова) територія яка теж має призначення і є власністю!!!!!! - може бути комунальною (власність жеку), колективною (власністю створеного колективу чи кооперативу наприклад жильців цього будинку). і має призначення - зелена зона, дит. майданчик, проїзд автотранспорту, місце для перевантаження сміття, місце для стоянки автомобілів, місце під гаражі, місце під заправку пожежної машини з гідранта, місце під стоянку машини для викачуання фекалій і купа купа т.д. Все це є призначення , міститься в проекті і проектується згідно розрахунку по вихідних даних (зазвичай це кільківсть жителів)

ТАК ОСЬ №1 Якщо на прибудинковій території є місце під гаражі!!!!! сміливо ставте гараж (не забудьте взяти проект і подивитись чи не обумовлено там що місце для гаражів для інвалідів) АЛЕ незабувайте що це чиясь власність то мусите запитати у власника!!!! жеку, голови кооперативу, співвласників. Написати листа з проханням та бажано з копіями проекту та проханням дати письмову відповідь. Якщо проектом дозволено таке а власник чи співласник не бажають тоді слід звертатись до суду.

№2 Проектом не передбачено місця з таким призначенням, слід тоді іти в архітектуру і писати прохання для внесення змін в проект чи там про реконструкцією АЛЕ пере тим слі зробити передпроектну пропозицію де проектант розробить таке місце з дотриманням вимог ДБН, протипожежних вимог та правил, можливо потім прийдеться і обійти служби по списку що міститься в розділі будівництво в тому числі і місцеве ЖКГ.

І саме останнє не забудьте укласти договір, дуже вже в нас все нестабільне.

По іншому аспекту може добавити ярчик.

І вабще чому одразу мене не спитав.

П.С. І ще чуть не забув якщо це черепашка то процедура обмежиться архітектурою, але якщо це вже буде споруда, нерухомість так би мовити то це мусить пройти міськраду :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...