Перейти до змісту

Допомога в Чехії


Spacetwo

Рекомендовані повідомлення

Доброї ночі(дня)!! Терміново потрібна порада,можливо хто з таким стикався...Я зараз у Чехії на заробітка і мене виникли певні проблеми зі здоров'ям,але у мене страховка і документи,все зроблено для роботи в Польщі,тут я як турист,чи можу я звернутися до врача і як мені це краще зробити,так як мови я не знаю??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страховка мала б бути на весь Євросоюз.

Роботодавець поляк? у нас був випадок, то працівницю возив в Польщу до лікаря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Spacetwo сказано:

Доброї ночі(дня)!! Терміново потрібна порада,можливо хто з таким стикався...Я зараз у Чехії на заробітка і мене виникли певні проблеми зі здоров'ям,але у мене страховка і документи,все зроблено для роботи в Польщі,тут я як турист,чи можу я звернутися до врача і як мені це краще зробити,так як мови я не знаю??

 

 

Навіщо їхати в Чехію з польською візою і працювати на чорно?

Якщо Ви у Чехії на роботі, то повинні мати чеське страхування.

Раджу VZP (https://www.vzp.cz/). У 90% чеських лікарів доведеться платити самому, так як українську "Максиму" за 300 грн. ніхто до уваги брати не буде.

 

Якщо проблеми зі здоров"ям серйозні, то краще їхати додому, тому що тут це трактуватиметься як "pohotovost" - а це вже зовсім інша історія.

 

Стосовно мови - шукайте перекладача, або російськомовного лікаря. У Празі та околицях їх достатньо. Але вважайте, що кожен лікар заповнюватиме бланки, де буде вказувати фактичну адресу проживання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...