Перейти до змісту

Firefox 3


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Кудась пропала кнопка передачі адреси, в кінці строки. Як вернути, хто знає? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Случайно знайшов ще одне контестне меню.

post-1019-1214124384.jpg

Ставте курсор на лінію між темами - Сtrl - ліву кнопку миші, (виділиться рамка) і праву кнопку.

може я один про це не знав :_42:

post-1019-1214124384.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також вона стала швидше працювати, особливо коли відкрито 10-15 вкладок, все йде на ура, помітно краще ніж в другій версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 7 місяців потому...
Вместо Firefox 3.1 выйдет Firefox 3.5 -- новшеств слишком много

Участники проекта Mozilla, координирующие разработку популярного Web-браузера с открытым кодом Firefox, на недавнем собрании решили изменить номер следующего крупного релиза своего продукта. Firefox 3.1, бета-тестирование которого началось в октябре прошлого года, не появится -- вместо него выйдет Firefox 3.5. При этом ближайший тестовый релиз, третья бета-версия, выйдет по "старой" нумерации, т.е. в виде Firefox 3.1 Beta 3. Номер 3.5 получит лишь финальный релиз. Смена номера версии релиза Firefox была проведена с целью отобразить значимость тех изменений, которые появятся в новом Firefox -- в сравнении с действующей стабильной версией (3.0.x). Среди ожидаемых новшеств в Firefox 3.5 выделяются улучшения в работе с табами и сессиями, усовершенствования в поддержке Web-стандартов и новый Javascript-движок (TraceMonkey). После скорого третьего бета-релиза ожидается выпуск еще одной беты через полтора месяца. Финальный релиз Firefox 3.5 появится во втором квартале этого года.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже зручний браузер.... сам ним користуюсь

Але в порівнянні з оперой повільніший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже задоволена :) а ще у мене стоїть кілька доповнень: Download Statusbar, NoScript, DownloadHelper - COOL!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2008 г. в Firefox было обнаружено 115 уязвимостей — это почти в четыре раза больше, чем в любом другом популярном браузере, и почти в два раза больше, чем в продуктах Microsoft и Apple вместе взятых.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідти же:

Однако специалисты Secunia сообщают, что Mozilla по сравнению с Microsoft намного быстрее устраняла уязвимости, о которых сообщала публично..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Є адд-он (ImgLikeOpera), який добавляє можливість управляти малюнками на веб-сторінках подібно до опери. Можна вимкнути всі малюнки, можна завантажувати тільки малюнки з кешу. Сам я ним не користуюсь: так що будеш досліджувати його сам. Також повинен бути фільтр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цими фішками я користуюсь, але мене цікавить не відключення взагалі картинок gif а саме відключення анімації в картинках gif (найбільше дратують аватарки які постійно смикаюця і заважають читати текст, але взагалі їх відключати нехочу)

ось така ситуація

*****************

дещо знайшов але треба на кожній сторінці клацати "стоп" або Escape Active Stop Button 1.2.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

помітив, що мозілла використовує десь близько 130Мб (іноді до 200Мб доходить) оперативної пам'яті. Це нормально? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk

Нормально.

Хочеш щоб менше використовувала і швидше працювала - періодично підчищуй історію відвідувань та кукіси. До того-ж, нова версія ФФ 3,5,2 використовує помітно менше системних ресурсів, спробуй перейти, якщо в тебе ще старіша версія.

А ще деякі аддони жеруть багато пам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ота найновіша мозілла. Те, що стільки пам'яті хаває мені по барабану - пам'яті вистачає. Але просто здивувався, що простий браузер жере майже як півХР :huh:

А скільки стандартно має використовувати (ну там з чистою історією, кукі і т.п.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки стандартно має використовувати (ну там з чистою історією, кукі і т.п.)?

Перевір сам. Встанови портабльнгу чисту версію і подивись.

У мене в даний момент ФФ хаває 120 Мбайт пам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ота найновіша мозілла. Те, що стільки пам'яті хаває мені по барабану - пам'яті вистачає. Але просто здивувався, що простий браузер жере майже як півХР :huh:

А скільки стандартно має використовувати (ну там з чистою історією, кукі і т.п.)?

ТабМіксПлюс установлений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

підскажіть, будь-ласка, який треба плагін додати щоб можна було блокувати завантаження картинок з сторінки. (щоб тільки текст або картинки з кеша загружались. В мене колись такий був, але я забув як він називається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, будь-ласка, який треба плагін додати щоб можна було блокувати завантаження картинок з сторінки. (щоб тільки текст або картинки з кеша загружались. В мене колись такий був, але я забув як він називається)

Пост №62.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...