Перейти до змісту

На роботу потрібен системний адміністратор


adebt

Рекомендовані повідомлення

На ВАТ "Волинь-АВТО" звільняється вакансія системного адміністратора.

Вимоги:

  • досвід роботи (не обов"язково зазначений в трудовій)
  • порядність
  • відповідальність (якщо не вдається вирішити проблему зходу — не ховати голову в пісок, і казати що проблеми немає)
  • комунікабельність (колектив великий і спілкуватися доведеться з різними людьми) та чемність
  • налаштованість на довготривалу співпрацю — громадяни, які хочуть десь пересидіти 3-6 місяців, можуть не турбуватися і спокійно продовжувати займатися своїми справамя
  • вміння швиденько вїжджати в ті задачі, які ставить керівництво
  • не мати страху ставити уточнюючі питання, щоб не доводилось потім червоніти
  • вміння коректно розставляти пріорітети задачам

Чим доведеться займатись:

  • ну перш за все адмінити машини і сервера — трохи більше 50 машин (на робочих машинах ХР профешнл, на серверах 2003)
    • проблеми можуть бути різні: від глючного специфічного софта до "а в мене такого раніше не було-о-о-о"

    [*]ставити і налаштовувати специфічний софт (знання хочаб базового англійського/неміецього згодиться)

    [*]тримати в порядку мережеве обладнання і серверну

    • кабелі ніхто тягати не буде — для цього є підрядчик, головне вміти поставити задачу

    [*]телефонія — на рівні вміння перезагрузити АТС

    • для любих проблем з телефонією є підрядчик (той самий, що займається прокладкою кабелів)

    [*]переферія — з тонерами і картріджами колупатися не доведеться. Десь шось закінчилось - поставив підміну, а картрідж потарабанив на заправку. Фірма, яка нас обслуговує в курсі шо там і як

    • ремонт переферії виконує та сама фірма, що й заправляє картріджі

    [*]закупка та ремонт техніки — фірма-постачальник теж присутня і на всі заявки реагує досить швидко. Їздити за товаром не доведеться, все підвозять під офіс.

    [*]знання 1С:ТіС (торгівля і склад) на зачаточному рівні. Доведеться тільки виконувати самі примітивні процедури.

    [*]слідкування за поштовим, веб та фтп-сервером, нарізати на болванки бекапи баз і т.д.

    [*]підтримувати в робочому стані філії (раз в місяць-два зїздити глянути шо там і як)

Більш детально про фронт робіт розповім на співбесіді

Умови праці:

  • робочий день з 8.00 до 17.00 (бажано не спізнюватись і не стояти в 16.55 в низькому старті на виході :) )
  • окремий кабінет
  • нормальні меблі
  • нормальна машина
  • кондішн
  • сервера не стоять під вухом, а в окремому приміщенні
  • література (що потрібно, то все докупляється без проблем)
  • біла зарплата (орієнтовно 1800-2000 на руки будете мати), яка точно буде зарплата залежить від вашої співбесіди з директором або головним інженером
  • всі соціальні радості: відрядні, лікарняні, відпускні, дикретні і т.д.

Нюанси:

  • резюме бажане, але живої розмови воно не замінить
  • 100% будуть відрядження до столиці на навчання або на тестування
  • можливі відрядження і в інші регіони (але це якшо й буде, то дуже-дуже рідко)
  • 100% будуть 2-3 співбесіди при прийомі: 1 зі мною, 2 з керівництвом, 3 може ще й в головному офісі корпорації
  • "пріходящій" начальник відділу (тобто я :) ) Я маю на увазі, шо чим краще ви будете виконувати свою роботу, то тим менше в мене буде причин з"являтися в офісі і капати вам на мізки
  • 1 раз в рік доведеться проходити тестування. 2 рази завалив — прийде наказ про звільнення
  • якщо маєте права, то це стане вам в пригоді.
  • дискримінації по статі претендета не буде
  • чи візьмуть на роботу студента — не факт, але спробувати можете

Контакти:

  • можна писати на pavluk (гав) volyn-avto.com (це я)
  • можна писати на 196776406 (це теж я)
  • можна дзвонити на +380673343192 (це знову я :) )
  • можна писати на office (гав) volyn-avto.com — це приймальна і ваш лист попаде до генерального (може)
  • або ще можна дзвонити на 8-03322-50062 — це відділ кадрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя по количеству смайлов, в социальные радости входит коробок травы в сутки :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol:

Мда... чего-то я со смайлами переборщил. Писал долго. Нужно пойти немного потереть.

Ну а насчет социальных радостей, то здесь — разочарую. Не дают!

Кажись так получше стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...