Перейти до змісту

Непогана онлайн гра


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

http://ru1.seafight.com/

можна вкладувати реал,а можна й без нього )) граю десь два тижні,пока подобаєтся, народ правда трохи гав**ний , топить і краде мобів частенько,але викарабкався і зараз досить непогано себе почуваю ))

нік мій там як і скрізь ))

щоб більш меньш мати враження про гру варто почитати тут http://ru.board.bigpoint.com/seafight/showthread.php?t=422

ЗІ доречі,як я зрозумів,можливо виграти РЕАЛЬНІ гроші , але то мабуть монстром треба бути щоб виграти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

в мене вже й аккаунт там видалений мабуть,бо колись пробував зайти й не пустило,мо просто сервери попутав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути, що видалили акк. Там якщо пів року або рі ( як кому) незаходиш, то видаляють ( але можна відновити через супорт). я вот граю в неї більше 3 років. Щоправда, закидував пару раз грати на 4-5 місяців. Але гра мене невідпуска, затягує)) хоча гра ніби як безплатна, але якщо хочеш грати у своє задоволення, то вкладати гроші треба, навіть немало. Однак, я на ній умудрився навіть заробити порядка 150 евро, продав був аккаунт))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це добре, коли граеш,отримуеш задоволення,ще й заробити вдается. Я ще поки що такоi гри не знайшов, щоб всi цi нюанси спiвпадали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, стільки часу, скільки я витратив на прокачку персонажу, не можна оцінити у нікчемних 120 евро. 1200 евро - можливо, але не 120(( за той час, який я був потратив граючи в гру, я б з легкістю збираючи зміг би заробити набагато більше грошей навіть збираючи скляну тару)) сама по собі командна гра і дружна компанія співгільдійців мені подобалась, вот тому і грав. великий мінус становло пасивне вимагання доннату задля нормально гри.. вот так вот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...