Перейти до змісту

Загублено документи на машину


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Приблизно в 6.30, район балки (школа 17) загубив барсетку з права/техпаспорт/довіреність і т.д. Виїжав на рибалку і поклав на кришку багажника а забрати забув. Виїжав від школи 17 і до заправки біля *Вогнем і мечем*, більшість всього що на цьому відрізку і загубив. Тел. 095один519чотири9сім.

Прошу повернути за винагороду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, хто допоможе щиро вдячний.

Але

Якщо ще раз, якась сука попробує розвести на гроші - відправлю на лікарняний. 

Звонили з 0637853064, по схемі перекинь гроші тоді віддамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Звонили з 0637853064, по схемі перекинь гроші тоді віддамо.

я є натхнення можеш пофанитися

хоча напевно не до того зазвичай

 

 

p.s. реалі швидкокомунікативного суспільства, всілякі підараси дуже швидко пристосовуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт. прийшло в групу у вайбері:

"знайдено гаманець з документами Андрійчук Іван, права, тех.паспорт, гроші і інші документи. за деталями 0732020660."

не твої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не мої.

Свої знайшлися, привезли додому. Щиро вдячний, хай тобі, хлопче, щастить в усьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Саша Иванов сказано:

Ні, не мої.

Свої знайшлися, привезли додому. Щиро вдячний, хай тобі, хлопче, щастить в усьому.

А ти переживав, не перевелись ще совісні люди))  Навіть до вівторка не прийшлось чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього літа, теж вилетів з папки техпаспорт біля підїзду, через два дні на авто за двірником записка техпаспорт і номер тел. Перезвонюю: мужик говорить менш за 100$ не віддам, я просив хоча б 50дол, нівкакую... мені це вартувало 100$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, pashtik сказано:

Цього літа, теж вилетів з папки техпаспорт біля підїзду, через два дні на авто за двірником записка техпаспорт і номер тел. Перезвонюю: мужик говорить менш за 100$ не віддам, я просив хоча б 50дол, нівкакую... мені це вартувало 100$.

 

Заяву в поліцію, а записку як доказ до діла. А взагалі я в шоці з таких людей, да віддай ти той документ і морально іди задоволений далі по життю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pashtik сказано:

мені це вартувало 100$.

 

відновити, нє?  455грн і всі проблеми, по часу 1 день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відновити не варіант, але реально авто на іноземній реєстрації. Я коли почув за 100дол.трохи офігів, думаю дам 500грн. як подяка, а тут вимагатєлі... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені 3 рази дзвонили (різні НЕдолюдки, але працюють точно разом), 2к їм давай. Сказали що доки в мене вкрали. Де курва їх можна вкрасти? В гаражі коли на рибалку збираюся? Ну дибіли дибілами. Хоч би щось нове придумали, недоумки.

А на візуальний контакт іти бояться. 

Ну я прямим текстом їх і послав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...