Jump to content

Настройки сервера для турнірів.

silia

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Пропоную для проведення турнірів по каунтеру ставити настройки сервера такіж як і на WCG, тобто:

- mp_autokick 0

- mp_autocrosshair 0

- mp_autoteambalance 0

- mp_buytime 0.25

- mp_consistency 1

- mp_c4timer 35

- mp_fadetoblack 1

- mp_flashlight 1

- mp_forcechasecam 2

- mp_forcecamera 2

- mp_footsteps 1

- mp_freezetime 15

- mp_friendlyfire 1

- mp_hostagepenalty 0

- mp_limitteams 10

- mp_logecho 1

- mp_logdetail 3

- mp_logfile 1

- mp_logmessages 1

- mp_maxrounds 0

- mp_playerid 1

- mp_roundtime 2

- mp_timelimit 0

- mp_tkpunish 0

- sv_aim 0

- sv_airaccelerate 10

- sv_airmove 1

- sv_allowdownload 0

- sv_allowupload 0

- sv_alltalk 0

- sv_cheats 0

- sv_clienttrace 1

- sv_clipmode 0

- sv_friction 4

- sv_gravity 800

- sv_lan_rate 25000

- sv_maxrate 25000

- sv_maxspeed 320

- sv_maxunlag 0.5

- sv_maxupdaterate 101

- sv_minupdaterate 20

- sv_minrate 0

- sv_proxies 1

- sv_send_logos 1

- sv_send_resources 1

- sv_stepsize 18

- sv_stopspeed 75

- sv_unlag 1

- sv_voiceenable 1

- sv_unlagsamples 1

- sv_unlagpush 0

- sys_ticrate 10000

- allow_spectators 1

- decalfrequency 60

- edgefriction 2

- host_framerate 0

- log on pausable 0

есть два предложения:

1. добавить третий пункт - пофиг

2. как говорят в парламенте - "пакэтнэ голосування цэ не выхид", так что предлагаю голосовать каждый параметр в отдельности, шутка

• Адміністратори
есть два предложения:

1. добавить третий пункт - пофиг

2. как говорят в парламенте - "пакэтнэ голосування цэ не выхид", так что предлагаю голосовать каждый параметр в отдельности, шутка

Зевс велика жаба.

Аби пригунити :)

А конструктива нема :))))

конструктива хотите.... вуаля:

контра коммандная игра, а команда это больше одного человека, но и не два, я думаю что комманды должны быть как минимум 4 на 4, а то бегаеш по карте от точки к точке пока найдёш клиента, так что два на два это КвэйкАрена какойто получается

это самый большой минус, ИМХО

есть ещё и мелкие, которые повылазят по ходу дела

конструктива хотите.... вуаля:

контра коммандная игра, а команда это больше одного человека, но и не два, я думаю что комманды должны быть как минимум 4 на 4, а то бегаеш по карте от точки к точке пока найдёш клиента, так что два на два это КвэйкАрена какойто  получается

это самый большой минус,  ИМХО

есть ещё и мелкие, которые повылазят по ходу дела

Помниця 2vs2 вже проводили чемпи в "пентагоні" пару років тому, от тільки не знаю чим все закіннчилось. Це я до того що 2 на 2 не настільки й погано.

На даний момент в нас просто нема іншої альтернативи. Якщо зараз грати командами 4 на 4 то все зведеться до банального побитя "Рожища" (хлопці вибачайте, але з того що я бачив ви нічого звязці silia і Zevs_Isver в оній команді протиставити не зможете + якщо ще й КМД вирішить кості розімяти :) )

А потім як народ підтянеця то і 5 на 5 можна буде організовувати.

А КМД мабуть запив... :-) щось його не видно.

Ей ДЕ ТИ АУУУУУУУУУУУУУУ

Завалили напевно роботою.

Ну якщо до мене тоя думаю що чи то 2 на 2 чи 3 на 3 все одно. головне настрій.

От наприклад я вже дві неділі нормально пограти не можу бо мушу то по памперс бігти, то воду гріти. Це вам не віндовс ставити. Пнятно

А я думаю, що ROZH є що протиставити Вашій звязці[shark+Siemens+LEGION+ще 2 чела]... І Silia перш ніж казати хоча б раз зіграв за останні дні, а то тільки коменти й бачимо... Наші дітоньки 5-9тикласники багато чого вміють і знають. Респект і запрошення пограти!

А я думаю, що ROZH є що протиставити Вашій звязці[shark+Siemens+LEGION+ще 2 чела]... І Silia перш ніж казати хоча б раз зіграв за останні дні, а то тільки коменти й бачимо... Наші дітоньки 5-9тикласники багато чого вміють і знають. Респект і запрошення пограти!

Про діток я трохи не врубився, але на провокацію не піддамся і на серваку ще пару днів зявлятись не буду :)

От і добре... Ми будемо точити ножі на таких перців, щоб салатики легше було робити... І кулі в кулемети забивати пачками, щоб мясце мягше було... Коли з'явишся - тоді й з'явишся... А я своїм воїнам передам твоє послання!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...