Перейти до змісту

мережа в VirtualBox


zolexiy

Рекомендовані повідомлення

В когось були трабли з мережею?

Поставив на XP, віртуально запущено дві XP. В властивостях віртуальних машин по одному інтерфейсу, під'єднаному по схемі "внутренняя сеть", В властивостях кожного інтерфейсу прописано по статичному ІР, маску . Вони в одній підмережі, в одній робочій групі. А в "Сетевом окружении" - кожен бачить тільки себе єдиного. Ніяких пінгів нема, інтерфейси пакети передають, а в прийнятих - 0, фаєрволи вимкнені. Таке відчуття, що просто глючить VirtualBox, бо після одного з чергових перезавантаженнь - пінги були і один комп в мережевому оточенні таки побачив сусіда, а потім зникла мережа знову.

Ніхто не стикався? Не хочеться vmware ставити, VirtualBox вроді нічьо так, тільки трабл вот такий.

версія віртуалбоксу - 1,6, вичитав на руборді що то глюк версії, качаю старішу - 1,56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не пробував створювати в хостовій системі ще два адаптера і мапити їх з адаптерами віртуальними по типу Хост адаптер? Потім ті два створених адаптери об"єднуєш в міст з твоїм фізичним адаптером і маєш щастя :)

З.І. В мене в Віртуалбоксі крутяться два лінуха, ХР і 2003 сервер і всі нормально бачать мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то ж через *опу )) . Треба створити домен, з днс, ад, буду гратись в ньому, має бути ізольовано все від реальної мережі з одною єдиною "диркою" через якийсь комп, типу шлюз (може й фрібсд буде :)). Треба емюлювати реальне середовище, а такими приколами можна, але ж то не вихід :) .

З .і поставив 1,56 від іннотек (1,6 була від sun), оказалось що раніше створенна машина не запускається, викидає в бсод )_)) ставлю. по новому.

з.з.і так в тебе все ок, але ж в тебе не ізольована віртуальна мережа з реальною. Я от в реальній - простий юзер, тут не пограєшся.

треба все окремо зробити, віртуально, а вже в іннет , для віртуальної локалки я маршрутизацію придумаю якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ж не ізольована? Хто мішає з "Моста" викинути реальнеу мережеву карту і залишити тіко віртуальні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі нічого ,але ж якось воно не так як має бути, блін. Якщо не підніму так як має підійматись по логіці - буду мутити з мостами, дякую.

P/s ще таке питання за одним заходом. В FreeBSD за допомогою чого, крім vmware, можна підняти вінду, не вкурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВиртуалБокс пока Фрю не держит, а жаль...

Кстати, о мостах, этот метод подробно расписан в мануалах по ВБоксу :) так шо этот метод оч даже гуд. Просто меня не устраивает полностью изолированная сеть, мне нужен выход в нет, вот и приходится в мост включать реальную сетевуху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та гуд, але в перспективі буду боятись відкрити на хостовій мережеві інтерфейси :) там же буде куча всього, боюсь уявити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сетевых подключений, то ж для кожного компа буде своє, окреме підключення. Але то так - до слова, як що що - то буде так як получиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, сопсно, иначе и не получится в инет лазать. ВМВаря тоже свои сетевые адаптеры в систему устанавливает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, сопсно, иначе и не получится в инет лазать.

Я собі це так уявляв:

віртуальна локалка організована повністю ізольовано, від реальної, але на одному віртуальному компі є два інтерфейси, один дивиться в віртуальну локалку, інший зєднаний з хостовою по хост-схемі, з налаштованою маршрутизацією між тими двома інтерфейсами, типу як шлюз був би. То ж воно так має бути по логіці, принаймні в вмваре я так робив без броблем. Ну нічьо, будемо надіятись на швидкий розвиток віртуалБоксу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это в ВМВаре, где есть такое понятие, как ВМТим, в ВБоксе такого нет. Тут все надо завязывать на отдельных сетевых интрефейсах и, если надо инет, груповать их в мост с реальным интерфейсом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ти маєш на увазі, що, якщо відкинути іннет (типу його не треба, а обмін файлами з хостом проводити через вбудованну функцію віртуалбоксу - розшарені папки) а уявити що в вінді побудована тільки віртуальна мережа - то вона має бути мостами організована? .Я кщо це так ,то я вже удаляю ВіртуалБокс, імхо має бути і працювати схема "внутренняя сеть", тим паче, що і в налаштуваннях є кнопочки відповідні.

Або я не догнав дечого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що мережа по схемі "Внутренняя сеть" - працює, в версій 1,5,6 від іннотек. Два компа в робочій групі прекрасно обмінюються пакетами один з одним. Правда прийшлось вінди по новому підіймати, бо ті що зробив в версії 1,6 не запускались, вирубало на етапі завантаження ОС в бсод. Також, інтуїтивно, теперішня версія трішки гірше працює, 1,6 була шустріша, кажись.

Зараз буду звову 2003-тю підіймати і робити домен. Якщо знов почне тупити, буду ставити варю назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
А ти не пробував створювати в хостовій системі ще два адаптера і мапити їх з адаптерами віртуальними по типу Хост адаптер? Потім ті два створених адаптери об"єднуєш в міст з твоїм фізичним адаптером і маєш щастя

З.І. В мене в Віртуалбоксі крутяться два лінуха, ХР і 2003 сервер і всі нормально бачать мережу.

а не можеш в двух словаx написати, як по такій схемі вивести в іннет віртуальну машину з фрьою?

я зробив міст, з аналогічними налаштуваннями, вінда з віртуалки в іннет виходить, а от коли фрю налаштовую - не пінгує ні шлюз, який прописав, ні створений міст 

схема така: хост – ХРпро, має вихід через проксі 192,168,1,2, (нату нема) (довбаний юзергейт на роутері стоїть) , ІР створеного моста: 192,168,1,65

в FreeBSD прописав (/etc/rc.conf) :

ifconfig_pcn0="inet 192,168.1.66 netmask 255.255.255.0"

defaultrouter="192,168,1,2"

hostname="імя_компа.домен"

в /etc/hosts прописано 127,0,0,1 - локалхост і 192,168,1,66 – імя_компа.домен

ifconfig показує :

pcn0:

flags = blablablalbla metric 0 mtu 1500

ether blablablalbla

inet 192.168.1.66 netmask 0xffffff00 broadcast 192.168.1.255

media: Ethernet none

status: active

а нічого не працює, тільки lo0  . Я певне щось упустив в налаштуваннях, може ще щось десь добавити треба, щоб мережа запрацювала? З виходом через проксі якось розберусь, він треба тільки для fetch...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бгагага, вернувся сьогодні до трабли, і перша ссилка дала рішення, це теж виявилось багом. (рішення тут). Люблю сам з собою поспілкуватись :D. але хай буде, колись забуду - вернусь сюди.

З.І проксі - сервер впав, мережа в мене тепер через нат з доступом до роутера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...