Перейти до змісту

John Petrucci


Dimonix

Рекомендовані повідомлення

John Petrucci - Rock discipline guitar lesson.

post-540-1211190854.jpg

Год выпуска: 1996

Страна: США

Жанр: Видеошкола

Продолжительность: 1:57:43

Язык: английский (говорит сам Джон)

Описание: Знаменитая видеошкола Джона Петруччи. Маэстро рассматривает большинство аспектов игры на электрогитаре в одном видео (от разминки вплоть до музыкального мышления). Здесь описывается собственная система тренировок Джона, которая будет полезна как новичкам так и более продвинутым музыкантам.

Формат : DVD (оригінал). Якість звуку і відео "чудова" !

Можу залити DVDRip, якість звуку і відео дуже "файна". =) Я б навіть рекомендував всім бажаючим саме "ріп", він займає менше (1400Мб.), а якість майже не змінилась. =)

На рахунок "скріншотів", то поки викладати не буду, хіба, якщо хтось проситиме (бо там якість не дуже, в реальності набагато краще). =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оба, в мене тоже є така школа. там 5 кусків вроді. Но сама розвиваюча для мене школа, яку я пройшов - Paul Gilbert - Intense Rock, ну і ще Вінні Мур на білій гітарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оба, в мене тоже є така школа. там 5 кусків вроді. Но сама розвиваюча для мене школа, яку я пройшов - Paul Gilbert - Intense Rock, ну і ще Вінні Мур на білій гітарі

Ага. А "Paul Gilbert - Intense Rock" в тебе скільки займає ? Яка якість ? А то в мене його здається немає. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. А "Paul Gilbert - Intense Rock" в тебе скільки займає ? Яка якість ? А то в мене його здається немає. =(

Якість хороша, там не просто школа, там ше й приколи, такі як розпилювання гітари, дрель з 3-стороннім медіатором та ін :D 700Мб, можу залити+є табулатура на кожну вправу. Дуже облегшає навчання :0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...